Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Ponešto o meni

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ponešto o meni

Počalji od Born to die taj Ned Avg 19, 2012 2:11 pm

- Nemam visoko misljenje o sebi
- Bez muzike mi ne moze proci dan
- Moj najbolji odmor za dusu : muzika, ness kafa i kompjuter
- Mrzi me da ucim, uff bas sad treba da se hvatam knjige...
- Obozavam da se smejem, jer osmeh je jedina kriva linija koja ispravlja mnoge stvari
- Ne volim mnogo da pricam, malo sam stidljiva...
- Ne dopustam svakom da me upozna -do dna- a ko me upozna skroz vidi moju drugu stranu-duhovitu
- Zavisnica sam od cigareta, i malo od net-a :)
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 27
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miss Helen taj Pet Dec 07, 2012 10:17 am

Pa.. volim muziku, medicinu jer se njome bavim i fotografiju. Znam biti otvorena i vesela a znam biti i zatvorena ko je prema meni grub i distanciran. Volim cokoladu i najvise- moja 2 pekinezera. :)
Miss Helen
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 18
Ženski Lokacija : Malo daleko
Datum upisa : 07.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od male taj Pet Dec 07, 2012 10:25 am

Moja Ceca bi pokidala tvoje pas-mačke. :D
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6084
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ThePoet taj Pet Dec 07, 2012 10:28 am

Miran, male. Ne spamuj. :D

A za početak ne obraćaj pažnju na maleta... To ti je pas koji laje, a ne ujeda.
Jedan od onih što je dosadan i stalno se svuda mota, a na kraju ga zavoliš. smajli-a095.gif

najukusnija je sirova misao
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6579
Muški Devica Godina : 25
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Pet Dec 21, 2012 11:24 am

- previše puta stajala pred gomilom i morala se predstavljati s toga mi ovaj čin i nije baš najprijatniji, ali iz razloga poštovanja prema ostalim članovima smatram ga neophodnim
- hmmm
- ms.k - zato što sam osoba ženskog pola/roda i ime mi počinje sa k, i zato što sam nemaštovita da smislim išta drugo
- avatar - dvoumila se između neke djevojke 'obučene' u čarapice i ovog, izbor je ipak pao na ovaj zbog crvene boje (moja omiljena)
- zašto sam se 'pridružila' - ne znam, u trenutku kad mi nešto 'dođe' da učinim to i učinim, ne preispitujem svoju instinkt, intuiciju, emocije (nikad me iznevjerili nisu)
- za sad, toliko ...
p.s.
- za sve vas što ste ovdje 'ugradili' 'zrno pijeska' i 'ciglu' sebe - hvala love
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3638
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od promaja taj Ned Dec 23, 2012 6:40 am

Promaja,stižem iz Novog Sada,neki me možda znaju sa nekog foruma ,volim forume i zezanja ...toliko za početak :)
promaja
Početnik
Početnik

Broj poruka : 90
Muški Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Ned Dec 23, 2012 8:22 am

- Ne vezujem se za mjesto i drustvo, samo za odredjene osobe
- Promijenila sam tri osnovne skole
- Sve sto radim volim da uradim najbolje sto mogu i da dovedem do kraja pod svaku cijenu(inace mislim da ne treba ni pocinjati), mrzim povrsnost
- Ne volim zimu, snijeg
- Ne volim januar, najgori mjesec u godini
- Obozavam cokoladu
- Volim da kuham i eksperimentisem
- Omiljeni pjevaci su mi Balasevic, Oliver i Cola
- Antitalenat sam za jezike, sto je ironija jer mi je sastavni dio posla i prevodjenje :D
- Zelja mi je da naucim ruski jezik
- Nisam ljubitelj zivotinja, posebno ne volim macke (ne mogu ih smisliti). Jedino volim pse i voljela bih jednom imati jednog

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11464
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rozela taj Pet Jan 11, 2013 1:11 am

* obozavam januar :gogogo:
* obozavam snega i nikada mi ga nije dosta love
* kisa mi jos draza od snega i jesen takodje viannen_84.gif
* volim biti "ususkana" u svakom pogledu :)
* volim jutarnju kafu piti do nekih tri sata po podne JC_coffee2.gif
* uvek sam prva ako je neka novost :prvooo:
* ne volim nezivesnost, ubija me bukvalno :no:
* ne volim licemerje
* o lazima necu ni da pricam koliko ih ne volim
* i jos najglavnije ne velem kad mi gace udju tamo gde vec udju .... :ej bre
* vodolija sam po rodjenju
Rozela
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 2
Ženski Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Pet Jan 11, 2013 1:19 am

Rozela, dobro nam došla! smajli-a095.gif Nadam se da ćeš nam i ostati ovde. :)

Žao mi je što moram već na 1. postu da ti skrenem pažnju na potpis. Verovatno nisi pročitala Pravilnik foruma, pa ne znaš.

Nije poželjno stavljati slike ili fotografije u potpis ili više od četiri reda teksta. Ovo usporava učitavanje stranica i čini ih nepreglednim.

Zamolio bih te samo da izbaciš animaciju iz potpisa, a tekst, naravno, može ostati. :)

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21539
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sub Sep 21, 2013 12:49 pm

- Volim i pijem dosta cajeva. Dnevno popijem 5-6, uglavnom volim vocne i volim da probam nove ukuse. Trenutno u kuci imam 9 razlicitih ukusa caja.
- Sarkazam i crni humor su sastavni dio moje komunikacije sa ljudima i obozavam ga kod drugih ljudi (cudno, ali moja najbolja prijateljica ga prezire i cesto napominje kako se uprkos tome druzi sa mnom)
-Ne mogu bez muzike, dnevno slusam muziku kad god mogu
- Imam milion strahova
- Jutarnja sam osoba, volim raniti, odmah sam puna energije i spremna za komunikaciju s ljudima
- Ponekad mislim da sam rodjena u pogresno vrijeme, da za mene nije ovo vrijeme tehnologije, jer ne volim telefone koji govore sto stranih jezika, ne volim da citam lagano stivo prepuno seksa i glupe ljubavne price, ne volim sto su sad sve fotografije na Facebooku, ne volim sto se Barbike oblace preko racunara, sto se djeca rijetko igraju vani, sto nose najskuplje mobitele u skolu, sto se curice sminkaju od 12-te godine, prekratke suknjice i preotvorene majice... Mozda sam ipak samo staromodna, ali u svakom slucaju to ne volim!

ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od male taj Ned Sep 22, 2013 8:57 am

Zadajem sebi previše obaveza. Onda ne mogu da im se posvetim koliko je potrebno... :(
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6084
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Ned Sep 22, 2013 9:02 pm

Ne volim pse koliko sam mislila da ih volim. Jos manje volim ljude koji postavljaju nerazumne zahtjeve pred mene.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15275
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOLITA je srecna sto Vas je pronasla

Počalji od NOLITA taj Uto Feb 11, 2014 12:13 am

Volim Novaka Djokovica od prvog gledanja . Imam njegove dvije knjige.Pratim stresno sve njegove meceve.To je posebna prica i kad gubi patim vise od njega samog.Pisem pjesme imam jednu za njegove ruke koje su u pjesmi jako mocne.
NOLITA
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 2
Ženski Jarac Godina : 67
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mile Dragic taj Sub Feb 22, 2014 1:47 am

Dobar dan, ja sam novi i biti cu dobar  givenheart 

Mile Dragic
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 5
Muški Datum upisa : 22.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Sub Feb 22, 2014 11:55 am

Dobro došao. :) Budi dobar, pa navrati opet :)

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21539
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Restless Spirit taj Pon Mar 10, 2014 9:09 am

* Volim da igram.
* Srećna sam kad usrećim nekog. :)
*Obožavam da posmatram padanje snega iz tople sobe uz topao čaj.
* Ne volim licemerje.
* Jako sam emotivna.
* Počela sam da izlazim iz svoje komforne zone (bar jednom dnevno) zbog čega sam postala srećnija osoba. :jeeeej: 
* Mrzim da perem sudove!  :no: 
* Verujem da mogu otvariti sve što želim ako dovoljno uložim.   clapping.gif 
Restless Spirit
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 11
Ženski Ovan Godina : 24
Datum upisa : 27.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Uto Mar 11, 2014 1:21 am

- Ne podnosim bezobrazluk i nezahvalnost
- Prema osobama koje nisu bezobrazne sam jako strpljiva i u stanju sam im jednu te istu stvar objasniti 50 puta i da se ponasam kao da to radim po prvi put

ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Mar 12, 2014 7:41 am

Jako sam vezana za porodicu.
Već godinama se borim da prestanem pušiti. Ponekad mi to podje za rukom.
Mnogo sam voljela Jugoslaviju i teško mi je pao njen raspad.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ivana_ taj Čet Apr 10, 2014 4:02 am

Verujem da postoji više mojih mena, u zavisnosti od ljudi i priče u kojoj se nalazim.
Mašem kada vidim avion.
Razgovaram sa starim ljudima u parku.
Stalno namigujem i plazim jezik - to mi je najdraži tik.
Volim svoju mamu najviše na svetu.
One koji mi nedostaju oživljavam u sebi svakog dana.
Volim miris šibica i palim ih stalno. Nekada ih gasim u čaši vode, nekada ovlažim prst.
Ne postojim izvan vatre.
Preemotivna sam i to smatram manom za svet današnjice.
Volim životinje i prirodu.
Ne podnosim sažaljenje. To je jedino što ne mogu da istrpim. Čini mi se rađi mi je prezir.
Volim miris starih knjiga, poljsko cveće, jorgovan, čokoladu, decu, paperjaste oblake, letnju kišu, dugu, vetar, munje i gromove, duge šetnje i smislene duboke razgovore, tuđe osmehe, čudnovate ljude, plišane igračke, kupanje, da bosonoga hodam po vrelom betonu, da piljim u zvezde pri vedrom nebu dajući im imena, zvuk topljenja leda i pucketanja vatre, sve što liči na muziku :D ponekad - samoću i tišinu, jesen, rano porleće. Miris svežeg hleba. Sve nijanse plave i crnu boju.... beskonačnost :)

She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?

Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3036
Ženski Jarac Godina : 29
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Čet Jun 12, 2014 4:47 am

Nemam ni jedan par cipela s potpeticom i nisam ih nikada ni nosila (ako ne se ne broji hodanje u maminim štiklama prije vrtića :D ).
Ne volim ringišpile.
Obožavam Garfielda i jedno vrijeme bila sam opsjednuta njegovim likom. Imam stripove, veliki plakat, majicu, čarape i šalicu s njegovim likom i još neke sitnice.
Većini ljudi koja me malo bolje poznaje, prva asocijacija na mene je ili Garfield, ili roman Majstor i Margarita, ili pivo. :D
Moja baka još uvijek misli da ne pijem alkohol i na proslavi njenog rođendana prije tri mjeseca nije mi dala da pijem pivo.  :buahahhaha: 
Ispod kreveta imam tri kutije: u jednoj su razglednice, u drugoj pisma, a treću zovem 'kutija uspomena' i tu su sitnice poput ulaznica za koncerte, muzeje, brošure, dječji crteži, tj. sve ono što me podsjeća na neko putovanje, događaj ili lijepo druženje.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6213
Ženski Blizanci Godina : 28
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Sub Okt 04, 2014 8:03 am

- ..  :hmhm: .. :writing: .. :hmhm: .. :writing: ..
- Volim da spavam i treba mi makar sat-dva da otvorim oči i dođem k sebi kad me sat/telefon probudi  :naspavanje:  :wakeup:  .. nakon što relativno dođem k sebi volim polugola da skakućem po sobi ..  connie_mini_dance-1.
- Kad ležim grlim i zajašim jastuk, ćebe, što god mi je pri ruci/nozi  smajli-11_2_104.gif .. ako to ne učinim trpim ogroman bol zbog dislociranog ramena i noge ili jednostavno žuljam samu sebe .. :bored:
- Volim da se razvlačim po krevetima i stolicama  :naspavanje:  .. lažem .. obožavam ..
- Lijena sam ..  smoke.gif
- Ne volim da pričam čim otovrim oči/ ustanem .. ponekad uspijem da kažem dvije riječi .. go away! .. :bored:
- Ne volim slatko, ali bijela i dezert milka mogu da dođu u obzir, kao i griote, i bananice, i mars, i poslije osam, kao i sestrina makovnjača, a ako sam očajna poješću sve što mi dođe pod ruku čak i snikers koji inače ne mogu smisliti ..  :D
- Više volim da slušam nego da pričam .. ali da mogu da pričam .. mogu .. previše ..  :P  :D
- Ne volim metafore, analogije, simbolizme, uvijeno, zakukuljeno, zamumuljeno, .. :bored:
- Nekako automatski uvijek prvo primjetim mane kod drugih, pa tek onda vrline .. valjda po principu ako mogu da izađem na kraj sa nečijim manama, mogu i sa vrlinama .. yes.gif
- Volim optimalne vremenske uslove koji mi dozovljavaju da šetam u majičici, farmerkama i baletankama .. :ahda:
- Volim da čujem majku prirodu .. strujanje vazduha kroz grane drveća, šuštanje lišća, ptice, cvrčke, kišu, škripu snijega .. love :tiktak:
- Nekad završim ono što počnem, nekad ne, kako mi dođe/ode .. :jj:
- Kad nešto ne znam/ne mogu/ne umijem kažem da ne znam/ne mogu/ne umijem .. ništa me to sramota priznati nije :jj: .. generalno me nije sramota/stid ..
- Popijem i po litar kafe dnevno .. nekad .. nekad ne .. nekad popijem samo pola litra ..  coffee.gif  JC_coffee2.gif
- Plačip.čka sam  :(  :sorry:  girl_cray.gif .. ponekad .. ponekad nisam .. ponekad plačem i smijem se u isto vreme ..  :crazy:
- Mozak mi po automatizum u roku nekolke minute sve izanalizira i odradi domino efekat svega što svaka riječ/postupak može da proizvede i gdje ide .. yes.gif
- Zagubljiva sam i zaboravna ..  :(
- Poslu se predajem kako kad .. mogu sve da uradim perfektno, a mogu i da otaljigam, ili da dam nekom drugom da nešto uradi umjesto mene .. zavisi od stepena lijenosti .. :jj:
- Volim da kuham kad nisam lijena npr. kafu perfektno napravim, perkam (što suđe .. što veš .. volim da kačim veš slagajući ih po veličini bojama i štipaljkama .. pretvara dodadan posao u nešto zabavno) kad nisam lijena, briskam kad nisam lijena ..   :)
- Rijetko kad sam ljuta .. previše lijena .. :jj:
- Ono što mi je bitno od stvari volim da zna gdje se nalazi tako da to mogu da nađem u po dana i u po noći .. kad izlazim napolje znam koliko novčanica imam u novčaniku i gdje je koja .. yes.gif
- Neodgovorna sam ..  Embarassed
- Izliječila sam sve svoje komplekse .. yes.gif
- Objektivna i surovo iskrena .. yes.gif
- Shvatila sam proljetos da mogu bez muzike veoma dugo ali da ću doživjeti nervni slom nakon toga ..  :crazy:
- Glupa i budala .. yes.gif
- Volim poeziju .. lažem .. obožavam .. love :tiktak:
- Volim katastrofe .. ne znam zašto .. :jj:
- Lako opraštam uglavnom zato što nemam šta da opraštam .. :jj:
- Nestašna sam i volim za.ebanciju ..  :P  :D
- Volim da volim .. love :ahda: :tiktak:
- Za voljenu osobu bih i 'Beograđanku' digla u vazduh .. yes.gif
- U sobi mi je uvijek kreativni nered ..  :D
- Salata mi je glavno jelo .. yes.gif
- Ne pravim planove .. :no:
- Nemam ništa protiv starosti :jj: .. neću dovoljno dugo živjeti da je doživm ..
- Volim kad svjetlost daje drugačiju prespektivu stvarima .. :ahda:
- Volim flafaste životinje .. love :žb:
- Izvjesno vreme sam samu sebe šišala, farbala, .. voljela sam da eksperimentišem sa bojama, dužinama, .. dok nisam pronašla ono što mi odgovara ..  :D
- Ne volim da putujem, ali majka priroda u svim svojim oblicima mi je fascinacija :žb: .. pa sam otkinula dio sebe i zašila za dušu moje duše da luta(m) slobodna svijetom .. love :tiktak:
- Volim razglednice .. :ahda:
- Volim pisma .. :ahda:
- Volim da miješam ijekavicu i ekavicu jer mi neke riječi ljepše zvuče u ekavici .. da ubacujem samoglasnike gdje im nije mjesto jer mi tako riječ zvuči mekše .. da rastavljam riječi koje su spojene jer mi je potrebno da nešto naglasim ili napravim pauzu .. :ahda:
- U suštini ne plašim se nikog/ničeg .. :ahda:
- U roku 15 min mogu da promjenim 5-6 odjevnih kombinacija i frizura i izjurim napolje posve sređena ko da sam se satima spremala ..  :D
- Sve svoje nosim sa sobom i sve to može stati u jednu torbu .. obavazan je mali bijeli zec Zekojna kog sam ukrala '93 i ne odvajam se od njega .. yes.gif
- Ljude vidim kao vreće tečnosti protkane energijom i osjećam sve .. :tiktak:
- Snovi, kao i znaci i linije u natalnoj karti mi daju još jedan par očiju/ušiju i dodatne emocije, baš kao i linije na dlanovima ljudi .. :tiktak:
- Naučila sam da kontrolišem sve mehanizme u sebi uključujući i emocije .. ali skoro nikad tako što ne činim .. valjda zato i imam neki suludi osjećaj potpune slobode .. :tiktak:
- Zbog nedelja tri puta tri puta tri tačka tri tačka vertikalno beskonačno tri tačka prvi put nakon četrdeset godina se pomjeralo vreme unapred opsesivno sam vezana za nedelju broj tri vreme i beskonačnost .. :tiktak:
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3638
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Livija taj Sub Jan 10, 2015 11:59 pm

Svako od nas ima dobre i lose osobine nisam ni ja izuzetak.
-Ranoranilac sam.
-Uzivam da pijuckam jutarnju kafu i da i da planiram sta cu tog dana da uradim od kojeg pola ne ostvarim zavisno od situacije.
-Volim svoje dve curice i malog nevaljalka
-Baka sam ali samo mojim unucadima
-Emotivac sam veliki
-Ne volim nepravdu, laz
-Obozavam slike i da fotografisem sta mi se svidi.
-Poeziju iako nemam talenta za pisanje
Nadam se da sam donekle opisala svoje osobine vremenom samo ce se kasti ko sam i kakva sam .
Livija
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 22
Ženski Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od promaja taj Uto Mar 17, 2015 3:39 am

Šta ona gore sve ispisa ,bog te mazo...(ne ova Livija)ko da je na poligraf sela  Surprised Shocked
-Malo spavam,po 3-3/5 sata  :no:
-Volim da se zezam ,volim po forumima da lutam   gamer1.gif
-Mrzim licemerje ,gade mi se osobe koje se lažno predstavljaju  Suspect
-Volim muziku ,sve sto mi prija ja i slušam  connie_mini_dance-1. dance2.gif
promaja
Početnik
Početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Mar 17, 2015 4:02 am

Mada volim svijeće, ne volim da stoje zapaljene na stolu dok jedem otkako se na jednoj rodjendanskoj proslavi od svijeće zapalila salveta koja je stajala ispred mene, a od nje zamalo i ja. Užas! :ahda:
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od promaja taj Uto Mar 17, 2015 4:20 am

Imam dosta forumskog staža  :jj: nije da se falim ,samo onako ,ponešto o meni... smajli-a095.gif
-Svidjaju mi se ovi smajlići ,predložiću vam par novih  :gd:
promaja
Početnik
Početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći