Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Ponešto o meni

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ponešto o meni

Počalji od ces@ric@ taj Ned Mar 05, 2017 12:30 pm

- Ne volim pricati na telefon i nerviraju me ljudi koji insistiraju da pricaju, jer im je mrsko da kuckaju.
- Skoro 3 godine ucim ruski, ali se jos nisam usudila da pricam na ruskom sa nekim sem sa profesoricom
- Napisala sam svoju seriju, koju je zasad procitao samo jedan forumas, a sa kojom sam mogu reci opsjednuta, pa je svake godine bar jednom procitam i popravljam i vrlo cesto razmisljam o likovima iz iste

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11469
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ponešto o meni

Počalji od Troja taj Ned Mar 05, 2017 9:05 pm

-Vrlo rijetko pijem alkohol i poprilicno rijetko jedem slatkise.
-Cesto zovem mamu na skajp jer volim da znam kako je, ali ne volim kada pocne da prica o stvarima koje mene ni malo ne interesuju. Lijepo se redovno cuti, ali ne treba na silu produzavati razgovore kada nemas vise sta da kazes o vaznim stvarima.
-Ne volim da kuvam za puno ljudi. Navikla sam se da kuvam za dvoje.
-Mada pusim vec vise od deset godina nikada ne zapalim u stanu.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15279
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu