Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagrljaj

+7
Troja
enigma_
zanesena
Liza_N.
nexstosic
Dora_Mar
Cigla
11 posters

Ići dole

Zagrljaj Empty Zagrljaj

Počalji od Cigla Uto Jan 25, 2011 9:29 am

Koliko vam je bitan zagrljaj (dečka, devojke, prijatelja, najbližih...)?
Cigla
Cigla
Početnik
Početnik

Broj poruka : 56
Ženski Datum upisa : 13.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od Dora_Mar Sre Jan 26, 2011 6:36 am

Mnogo mi je bitan.Najbitniji mi je kad je od prijatelja.To mi je cesto potrebnije od razgovora.Bas prije neku noc mi je jedan zagrljaj veoma znacio.Cijeli dan je isao nekako dole,a jedan zagrljaj je sve to promijenio i u tom trenutku svaki problem je nestao.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od nexstosic Sre Jan 26, 2011 9:19 am

Svaki zagrljaj je poseban na neki svoj način. Najviše bi mi prijao zagrljaj voljene osobe, a i to bi mi stvarno mnogo značilo. Zagrljaj predstavlja prenošenje pozitivne energije, bar po mom mišljenju.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od Liza_N. Sub Jan 29, 2011 2:53 am

Mislim da je zagrljaj najlepše delo koje ruke mogu stvoriti.

Da, jako su mi važni zagrljaji, mada ih ne razlikujem po tome od koga su. Važan mi je osećaj sigurnosti, pripadnosti, oslonca, utehe (koju istim dobijam, ali i dajem) koji zagrljaj izaziva.
Nekada je govor ruku rečitiji i smisleniji od reči...


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od zanesena Sub Jan 29, 2011 9:52 am

Bitan mi je zagrljaj...toplina koju osjecam kad me neko grli cini me sigurnom i smiruje me.
Bitan mi je zagrljaj i kad sam tuzna i kad sam srecna.
I jos uvijek mi je mamin zagrljaj najdrazi. :)
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od enigma_ Sre Feb 02, 2011 8:52 pm

Ta neverbalna komunikacija je nekada bolja, iskrenija, nego ona verbalna. Topao, jak zagrljaj... svima nama prija..pa i nama 'matorcima' :D
Slazem se da je veoma vazno ko nas zagrli...zagrljaj majke je drugaciji od prijateljskog zagrljaja, ili zagrljaja partnera.
Kako god, ja sam uvek za taj zagrljaj, koji mnogo toga kaze.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od Troja Pon Feb 07, 2011 2:15 am

Zagrljaji mi puno znace. Postoje zagrljaji i ZAGRLJAJI. Na primjer, moj partner mi cesto potvrdjuje svoju podrsku i odanost zagrljajem, i to mi mnogo znaci.

To su, medjutim, sasvim drugaciji zagrljaji od onoga koji se desio izmedju mene i moga brata kada je saznao da sam kupila avionsku kartu da napustim zemlju. Oboje smo u tom trenutku znali da se necemo vidjeti godinama, a mozda i nikada vise, i svo njegovo ocajanje zbog toga bilo je u tom zagrljaju.

Slicno sam se osjecala kada sam svojom depresivnoscu navela svog partnera da i on bude tuzan. To su bili zagrljaji koji se pamte. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od Ika Sub Jun 11, 2011 3:00 am

Mnogo je bitan i često baš nedostaje... smajli-11_2_104.gif

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od horoskop Ned Sep 25, 2011 1:50 am

kako god i ja se slazem da je taj topao zagrljaj mnogo bitan...kako god ja sam uvek za taj zagrljaj smajli-a095.gif

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od ThePoet Sub Sep 08, 2012 2:31 am

Zagrljaj pruža oslonac, podršku, sigurnost; šalje ljubav, prijateljstvo, empatiju. Zagriliti nekog posle dužeg perioda neviđanja ume da izazove veliku navalu osećanja privrženosti, ljubavi; svi trenuci nedostajanja sliju se u taj jedan zagrljaj.
Zagrljaj nakon pomirenja ruši barijere između dve osobe nastale svađom i ponovo ih izliva u jednu osobu, ponovo povezuje zaraćene strane.
Ljubavni zagrljaj jednako je jak kao i poljubac. To je potpuno spajanje, želja da utonete u voljenu osobu, spojite se s njom i zauvek ostanete kao jedno.
Porodični zagrljaj prenosi svu harmoniju, ljubav, razumevanje, podnošenje, slaganje koji vladaju u porodici.
Zagrljaj pri rastanku s nekim je pokušaj da na bar još neki trenutak držite u svojim rukama nešto što vam više neće biti dostupno.
Zagrljaj je pokušaj da zarobite osećanja koja imate prema nekome ko vam je u životu bitan.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od pahuljica Sre Sep 26, 2012 9:42 pm

Zagrljaj je carobna stvar. smajli-11_2_104.gif
Ne znam kako bih to obajsnila ali ne mogu da se zagrlim sa svakim. Nedavno sam osetila veliku zahvalnost prema jednoj koleginici i pozelela sam da je zagrim, ali me je bilo sramota. Embarassed Gotovo se ne poznajemo, i mislim da bi je to uplasilo..
Dok sam sa nekim ljudima jako bliska ali nemam tu slobodu da ih zagrlim, kao da postoji neka barijera izmedju nas.
Moram da naglasim da se moj decko grli najdivnije na svetu, i da mi njegov zagrljaj nekad vise znaci od hiljadu reci i poljubaca.
A pored majcinog mi je najtopliji i najiskreniji zagrljaj moje najbolje drugarice... nedostaje mi... :sorry:
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zagrljaj Empty Re: Zagrljaj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu