Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Recept za srećan život

+3
Nymphadora
nexstosic
Dora_Mar
7 posters

Ići dole

Recept za srećan život Empty Recept za srećan život

Počalji od Dora_Mar Sub Jan 29, 2011 1:57 am

Mišljenja su podeljena...

Koji je vaš recept za srećan život?
Da li uopšte i postoji?
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od nexstosic Uto Feb 01, 2011 1:08 am

Volite nekog, usrećite nekog, nasmejte nekog i vratiće vam se (kad-tad).
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Nymphadora Uto Feb 01, 2011 4:15 am

Samo perspektiva, ugao iz kog gledate na stvari.
I drugo, jako vazno (bar meni) kako vas ljudi vide.Mrzim kad se lose osjecam i svi oko mene to znaju, osjecala bih tu neku vrstu laznog sazaljenja koju ja stvarno ne mogu da podnesem.Za izlive emocija sluze mi forumi :D
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od enigma_ Sre Feb 02, 2011 9:00 pm

Ne znam da l postoji recept..danima razmisljam, i nemam odgovora...Za mene je sreca zdrava porodica,a Vi ste svi mladi, i Vama je to.
Samo mislim da mladi srecan zivot usko povezuju sa ljubavnim zivotom, sto je tacno.Tu recepta nema.Nisam zato da neko treba da daje sebe nesebicno, za ono sto bi dobio...jer ce uvek da daje...a, to nije sreca.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Troja Ned Feb 06, 2011 10:30 pm

Po mom iskustvu, ono sto je zaista vazno da covjek ne bi bio nesrecan je postojanje nade. Ako ima nade da ce se stvari popraviti mnogo je lakse podnijeti zivotne teskoce, ma kakve one bile.

Naravno, zdravlje, ljepota, blagostanje, ljubav, prijateljstvo - sve su ovo stvari koje mnogo doprinose covjekovoj sreci.

Ako naucite da budete sretni sa onim sto imate i ne patite zbog onoga sto vam nije dato sigurno cete se osjecati kao jedna od sretnijih osoba na ovoj planeti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 08, 2011 11:06 pm

Neka vam jutro počne osmehom. A samo vi znate šta vam može izazvati osmeh.

Pošto meni jutro počinje kafom, osmeh i zadovoljstvo su neizbežni. Nije mi teško da ustanem 2 sata ranije da bih popio kafu na miru i obezbedio sebi lep početak dana. Neka vesela pesma, neki lep post na Zidu. Neka mala stvar. Treba naučiti uživati u malim stvarima. I ne postavljati sebi pitanja koliko sam zadovoljan, kako živim u odnosu na druge i slično.

I jedna od najbitnijih stvari! Ne čitati novine i ne gledati TV. Ne samo ujutru, nego uopšte. Dnevnik i novine se sastoje od 95% negativnih stvari, a to nikako nije potrebno. Neobaveštenost je zakon.

Sve to ja praktikujem. I zadovoljan sam. Biram na netu mesta koja su pozitivna, družim se sa takvim ljudima. Ako, ne daj bože, dođe do nekog rata, mislim da ću biti jedna od poslednjih osoba koja će za to saznati.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Troja Uto Mar 08, 2011 11:56 pm

Still_dreaming ::
I jedna od najbitnijih stvari! Ne čitati novine i ne gledati TV. Ne samo ujutru, nego uopšte. Dnevnik i novine se sastoje od 95% negativnih stvari, a to nikako nije potrebno. Neobaveštenost je zakon.

Sve to ja praktikujem. I zadovoljan sam... Ako, ne daj bože, dođe do nekog rata, mislim da ću biti jedna od poslednjih osoba koja će za to saznati.

:buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha:

Bravo, Still! Izgleda da ja i ti imamo mnogo slicnosti! I ja izbjegavam da citam novine i gledam dnevnike, jer me ubi poplava losih novosti. Nekada me nacisto sramota toga, jer uvijek poslednja saznam za neke tajfune, propadanja banki, unistenja ekoloske sredine izlivom nafte i slicnom. Ali sam sigurna da me to cini i sretnijom osobom, pa ne odustajem od svojih metoda. :super:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od male Sre Mar 09, 2011 3:16 am

"Ala je lepo biti glup....", Bora Čorba. Potpuno istinita tvrdnja. Mi pametni će' pocrkamo pre vremena.... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Troja Čet Mar 10, 2011 8:00 am

Meni je drago da se nisam pretvorila u osobu koja gleda iste vijesti osam puta dnevno, i pored toga sto je to nekim ljudima znak inteligencije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od enigma_ Čet Jun 07, 2012 9:48 am

Mislim da nema recepta.
Dok sam bila mlađa, mnogo toga me nije interesovalao ili nisam imala vremena da pratim štampu i tv.Posvetila sam se deci i odrastala sa njima.
Sad kad gledam iz ove perspektive, možda ta moja neobaveštenost (tada) me sačuvala i to nikako nije glupost, već jednostavno sam uživala i bila srećnija nego danas.
Ta briga, koju nam nameće tehnologija ume da me tako poremeti da baš budem bzv.
Nadu sam davno izgubila, verovatno je ne bih izgubila da sam zaštitila sebe od negativnih vesti.Kao i da nisam zalazila u neke ozbiljne probleme (obično su to zdr problemi) svih oko mene.
Čak se i plašim sreće, jer kad god me uhvatila euforija od sreće, trajala je ktarko i nastupila je neka negativna vest.Koju sam iz svih uglova posmatrala i onda bukvalno dala sve od sebe da nađem neko rešenje, postavim sebe i samo napred.
Druženje sa malim Luletom me baš čini srećnom :) Da l je to recept, trenutno da. Ali kad mali Lule ode kući, ja razmišljam i o njemu, jer ko zna šta ga sve čeka u životu.
Slažem se sa Vama da pozitivni sajtovi, društvo, muzika nas čine srećnim, ali za mene to nije sreća za ceo život.Ja ustvari i ne znam šta je sreća za ceo život, znam da je zdrav čovek srećan.
Inače ne mislim da mi je život nesrećan, ali ne mislim ni da sam srećna, čim me sve dotiče.


enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Recept za srećan život Empty Re: Recept za srećan život

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu