Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook - savremeno igralište

+9
Nymphadora
chegirl
enigma_
Dora_Mar
zanesena
Bult
Troja
ces@ric@
Still_dreaming
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Facebook - savremeno igralište - Page 2 Empty Re: Facebook - savremeno igralište

Počalji od Troja Ned Avg 03, 2014 7:59 pm

U ovo vrijeme brzog zivljenja vrlo malo ljudi vidja prijatelje na kucnim sjedeljkama na kojima bi mogli pokazati slike sa svoga putovanja svojim prijateljima. Zasto to onda ne uciniti na Facebooku?

To sto nesto izaziva zavist kod ljudi ne znaci da je tu stavljeno sa ciljem da se izazove zavist. Mislis li da je Mocart komponovao predivnu muziku da bi ucinio zavidnim Salijerija? Sigurna sam da nije, ali je bas to bila posljedica. Tako je i sa drugim ljudima. Ljepota je u oku posmatraca. Ako u svemu vidis nesto ruzno tako ces dozivljavati ljude, to ce biti tvoja slika svijeta. Sto ne znaci da je svijet zaista takav.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Facebook - savremeno igralište - Page 2 Empty Re: Facebook - savremeno igralište

Počalji od ces@ric@ Ned Avg 03, 2014 9:43 pm

Ako imas vremena da objavis slike na Facebooku, imas i da ih posaljes privatno nekom prijatelju koji zelis da ih vidi. Ja nemam nista protiv tih slika (i ja povremeno objavim neke), ali umjereno i bez onog check in. No kad neko objavi po 100 slika sa svakog i najmanjeg puta, kad se svako malo cekira gdje je i s kim je, kad salje pusice, srca svom partneru na zid svakog dana, onda je to po meni cista zelja za pokazivanjem, koja u sebi skriva nesretne ljude i uz to ljude sa previse slobodnog vremena. Prosto ne znam kako su takvi nekad zivjeli bez Facebooka i mogucnosti da kroz isti svoj zivot naprave savrsenim. Za neke znam sa sigurnoscu da nije tako bajno kako predstavljaju na Facebooku, ali mi nije jasno je li pokusavaju izazvati zavist kod drugih ili im je to bijeg od stvarnosti i ustvari tom Facebook aktivnoscu sebe zavaravaju?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu