Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sjećaš se kad smo...

4 posters

Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Sjećaš se kad smo...

Počalji od Dora_Mar Ned Mar 20, 2011 7:42 am

Koji su to trenuci sa vašom voljenom osobom, prijateljima ili porodicom koje ćete pamtiti...?
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od Troja Ned Mar 20, 2011 10:34 am

Pamticu sve trenutke kada sam vjerovala da idemo ka istom cilju, kada sam se osjecala sretno i euforicno, kada sam se smijala od sveg srca i jedva cekala da svane novi dan, pa da se zivot, kao neka prelijepa knjiga, nastavi.

Pamticu jedno vece kada se autobus u planini pokvario na putu, i mi nastavili put pjeske. Pamticu kako je bilo prohladno vece, kako su zvjezde na nebu bile ogromne i svjetlucale, i kako se cinilo da samo treba da pruzim ruku, pa da mogu da ih dosegnem.

Pamticu kako sam kao dijete ponekad izvukla deblji kraj, a da nisam bas ni malo bila kriva, jer je brat sve zakuvao. I kako me je on zacikivao i provocirao, jer ga je strasno zabavljalo da me naljuti. Pamticu kako je to biti voljen, i kako je to biti zaboravljen. Pamticu... koshecka_12.gif

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od ces@ric@ Sre Avg 10, 2011 9:14 pm

Pamticu kako sam se sa bratom igrala razapeca Isusa. Igrali smo se mnogo toga, ali ovo ne znam odakle smo pokupili jer smo bili striktno komunisticko-ateisticki odgajani. Uglavnom, svezali smo kena na dvije daske i nosali po kuci :buahahhaha:

Pamticu kad sam prvi put primila u narucje malog brata - moj strah i moju srecu, a njegovu opustenost...

Pamticu kako sam igrala karti sa jednim djecakom sa posebnim potrebama (u to vrijeme sam ga cuvala) i kako me je pobijedio, a da mu nisam popustala. Pamticu kako sam najprije bila iznenadjena, a onda presretna.

Pamticu sve trenutke sa svojima kad smo na moru na kisovitom danu na terasi igrali jamb ili pantomime - rado bih nekad vratila to vrijeme.

Pamticu kako sam sa dvije prijateljice pjevala jednom momku pod prozorom u kojeg je ova jedna bila zaljubljena :D

Pamticu sve ludarije sa svojim najboljim prijateljem. Pogotovo jedan njegov komentar na nekoj sahrani i to kad sam htjela prasnuti u smijeh na to sto je rekao, a nisam smjela...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od Dora_Mar Čet Dec 06, 2012 7:17 am

....popili a ti imala razgovor pola sata prije toga :)
...kad sam te voljela
...kad si mi bio potreban
...kad sam te slušala
...kad sam osjećala
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od Ika Čet Sep 04, 2014 10:02 am

...imali 4. godine i uvukli se u stvari roditelja pa krenuli na voz kod tvoje babe u susedno mesto? A onda su nas našlo pa smo popili neviđene batine do kuće. :buahahhaha:

...sedeli na plaži pa si "pustila vetar" prilično glasno. Toliko da se jedna žena okrenula, pa si zavalila šamar drugu i rekla: "Kako te nije sramota"? :buahahhaha:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sjećaš se kad smo... Empty Re: Sjećaš se kad smo...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu