Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da sam glumac...

4 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Ići dole

Da sam glumac... Empty Da sam glumac...

Počalji od Still_dreaming Pon Feb 13, 2012 11:01 am


Mnogi od nas su bar jednom u životu pomislili da bi voleli da glume. Ako ste u tom maštanju otišli malo dalje, ovo je tema u kojoj nam možete ispričati kako bi to izgledalo.


Kakva uloga bi vam najviše odgovarala?
Pozitivac, negativac, glavni lik, sporedni lik ili nešto drugo?
U čiju kožu biste najlakše ušli? Kakva bi trebala da bude ta osoba?
U kom žanru mislite da biste se najbolje snašli?
Postoji li možda već snimljeni film u kome biste mogli da zamislite sebe? Umesto koga? Zašto taj film i zašto taj lik?



*Isključuju se filmovi u kojima biste glumili sami sebe - u obzir dolaze samo filmovi u kojima biste morali da predstavite nekog drugog.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da sam glumac... Empty Re: Da sam glumac...

Počalji od Troja Pon Feb 13, 2012 10:24 pm

Najvise bi mi odgovarala uloga glavne junakinje nekog romanticnog filma. Takodje bih sebe mogla zamisliti u nekoj ulozi filma o poslu, kao sto je to bio "Working Girl" sa Melanie Griffith. Osoba koju bih voljela da glumim bi bila osjecajna, inteligentna, dobih manira, ljubazna prema ljudima oko sebe i na trenutke nestasna i saljiva. Vjerovatno bih se najbolje snasla u zanru romanticne drame ili romanticne komedije. Mogla bih sebe lako da zamislim u ulozi koju je glumila Kate Winslett u Titanicu. Taj me je film posebno duboko dirnuo, a ljubavna je prica bila neobicna, duboka, puna zivota i pobune protiv okova koje je drustvo nametalo mladim djevojkama iz porodica koje nisu previse imucne.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da sam glumac... Empty Re: Da sam glumac...

Počalji od ces@ric@ Uto Feb 14, 2012 2:06 am

Mislim da bih najvise voljela da glumim u nekoj seriji neki sivi sporedni lik. Nikako se ne bih nasla u ulogi pozitivca. Oni stalno placu, pozrvovani su i jednostavno jadni i naivni. Zanimljiviji su ovi negativni likovi ili ti "sivi". Neka uloga u kojoj bi na pocetku moj lik bio prikazan kao totalni negativac, a onda bi mu se polako otkrivale pozitivne strane, tako da publika na kraju zavoli taj lik, a da taj lik nije nimalo naivan, placljiv i jadan

Recimo u sapunici Passions bi mi legla uloga Ivy, ili u DH uloga Renee, ili Wilhelmina u UB (bas bih se nekako mogla naci u ulogama Vanessa Williams)

Jednom smo na jednom forumu pravili tako seriju, i bas sam dobila i legao mi je taj neki sivi lik.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da sam glumac... Empty Re: Da sam glumac...

Počalji od polly88 Uto Feb 28, 2012 7:55 am

Mislim da bih se najbolje snašla u ulozi nekog sporednog lika i, baš kao i Cesarica, nikako ne bih voljela biti u nekoj ulozi da stalno moram plakati, prenemagati se i slično. Voljela bih glumiti u nekim povijesnim filmovima sa zanimljivom kostimografijom (prelijepe su mi te stare haljine i elegancija kojom odiše ta starija moda). Vjerojatno bi to bila neka drama (npr. kao "Vanity Fair"). Bilo bi dobro kada bi moj lik vodio neke duhovite dijaloge.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da sam glumac... Empty Re: Da sam glumac...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu