Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biraj - on(a) ili ja?

4 posters

Ići dole

Biraj - on(a) ili ja? Empty Biraj - on(a) ili ja?

Počalji od Still_dreaming Pon Sep 30, 2013 10:39 am

Ne znam da li vam se desilo, ali jedna od najneprijatnijih situacija je situacija u kojoj ste stavljeni pred izbor između prijateljstva i ljubavi. To se uglavnom dešava kada se vaš veoma blizak prijatelj i vaša ljubav ne slažu nimalo. Uglavnom je u pitanju trenutna netrpeljivost, ali se može desiti da je osoba koja vam traži da birate odlučna u tome što zahteva od vas.


Šta ste uradili ili šta biste uradili u toj situaciji?
Za koga (bi)ste se odlučili? I da li (bi)ste uopšte pristali na to da birate?
Šta bi / je sve uticalo na vašu odluku?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biraj - on(a) ili ja? Empty Re: Biraj - on(a) ili ja?

Počalji od Troja Uto Okt 01, 2013 11:31 pm

Moj suprug pun je razumijevanja za moje prijatelje, što je divno. givenheart  Kada sam bila studentica zabavljala sam se s momkom koji je bio vrlo nesiguran u sebe. On nije imao posebnih prigovora prema nekoj mojoj drugarici, nego je smatrao da se ja kao njegova djevojka ne bih trebala družiti i izlaziti ni sa kim osim sa njim. Svaki vid izlazaka smatrao je opasnošću za našu vezu. Meni je takav stav smetao, a kada je naša veza došla u krizu nastavila sam izlaziti sa drugaricama sa kojima sam se družila prije naše veze. To ne samo da nije riješilo problem, nego ga je i pogoršalo. Na kraju smo raskinuli. Ne žalim zbog toga jer mislim da bi život sa nekim ko je tako bolesno ljubomoran bio nesnosan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biraj - on(a) ili ja? Empty Re: Biraj - on(a) ili ja?

Počalji od ces@ric@ Sre Okt 02, 2013 12:11 am

Ako bih se morala odluciti, odlucila bih se za osobu koja me nije stavila u tu poziciju i nije trazila od mene da biram.

Moj otac je par puta ima takve ispade gdje je trazio bratu i meni da u biti biramo izmedju njega i tadasnjeg momka/cure. Nismo birali, sacekali smo da se smiri. On i dalje smatra da smo tad birali partnere, ali nismo, jednostavno nismo nasjeli na njegove ucjene i uradili onako kako je on to zelio.

Prijatelji mi nikad nisu trazili da biram. Nikad nije ni bilo sukoba.

Dvaput sam se nasla u situaciji kad je moj prijatelj morao da bira. Prvi put je to bilo jako ruzno, upoznala sam drugaricu i najboljeg druga i pomogla im da udju u vezu. Kad su postali par ta drugarica je odjednom razvila nevjerovatnu ljubomoru, smetalo joj je moje prijateljstvo sa njenim momkom. Odlucila sam se povuci da ne bih prijatelja dovodila u nezgodnu situaciju. Veza nije dugo potrajala, kad su raskinuli, ja sam se pomirila sa prijateljem, a s njom sam prekinula bilo kakav kontakt.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biraj - on(a) ili ja? Empty Re: Biraj - on(a) ili ja?

Počalji od enigma_ Sre Okt 02, 2013 10:23 am

Zadržala bih oboje (ili kako već se pravilno kaže) jer tu nema biranja, a za sve nesporazume postoji rešenje,
Recimo ne moraju da se sreću i ne bih dozvoljavala da iko spominje moju ljubav, kao ni mog prijatelja.
Bila sam u takvoj situaciji i uspela sam da sačuvam obe strane :)  vremenom se to nekako sredilo i sad su ok.
Bezpbrazluk je to "biraj on ili ja" bar po meni :)
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biraj - on(a) ili ja? Empty Re: Biraj - on(a) ili ja?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu