Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Časopisi

2 posters

Zid :: Društvo :: Kultura

Ići dole

Časopisi Empty Časopisi

Počalji od Still_dreaming Čet Okt 29, 2015 7:42 am

Časopisi, novine i papir uopšte, nažalost, polako izlaze iz mode. Ali još ima onih koji su verni nekom časopisu i koji su od prvog broja koji im je dao ono što je potrebno nastavili da ga kupuju.

Jeste li vi verni nekom časopisu?
Ako niste trenutno, da li ste nekada bili?
Šta vam se to dopada(lo) u njemu/njima?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Časopisi Empty Re: Časopisi

Počalji od polly88 Sre Feb 10, 2016 7:27 am

Uvijek sam voljela časopise, od onih dječjih na koje sam se pretplatila preko škole, preko onih za mlade, do ozbiljnijih...

Dječjih se više ni ne sjećam, moguće da je naziv jednog časopisa bio Dečje novine. Kasnije je brat kupovao Modru lastu pa sam i to čitala, iako sam tada već bila prerasla neke teme. Neke tinejdžerske časopise kupovala sam zbog postera koje sam u to vrijeme skupljala. :D

Jako sam voljela Drvo znanja jer je uvijek bilo nekih zanimljivih tema o povijesti, umjetnosti, geografiji... I sada čuvam neke stare brojeve. Časopis je u to vrijeme bio nešto skuplji od ostalih pa ga nisam redovito kupovala.

Nedavno sam bila i ostala vjerna hrvatskom izdanju časopisa Rolling Stone, sve dok nije propao. Prije svega sam ga kupovala zato što je časopis o muzici (iako ima članaka i o filmu, književnosti, kazališti, politici...), iako nisam uvijek bila zadovoljna. Prijevodi s engleskog znali su biti loši, kvaliteta nekih tekstova upitna, no bilo je 2-3 novinara čije sam članke voljela čitati i kojima se i sada vraćam, a često bih otkrila i neke nove izvođače koje i danas slušam.

Trenutno me ne zanima nijedan časopis koji kod nas izlazi.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Časopisi Empty Re: Časopisi

Počalji od Still_dreaming Uto Jul 26, 2016 1:06 pm

Kao tinejdžer sam svakog četvrtka iščekivao da izađe novi "Bravo". Kupio bih ga, došao kući, ostavio na sto i odlagao trenutak u kom ću ga otvoriti, jer sam ga gutao.

"Politikin zabavnik" kupujem s vremena na vreme i mnogo toga sam naučio iz njega, pa i dan danas bar na sajtu proverim šta je izdvojeno.

U poslednjih godinu dana bio sam zaluđen NIN-om. Svakog četvrtka sam ga uzimao i iščitavao malo po malo do sledećeg izdanja. Kontam da zbog slabe čitanosti ovaj časopis još sme da piše kritički protiv današnje vlasti. Da je čitaniji, ne bi smeo.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Časopisi Empty Re: Časopisi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Društvo :: Kultura

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu