Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 10 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jul 31, 2022 7:09 pm

Magic Mike, o muskim striptizetama sa Matthew McConaugheyjem i Channing Tatumom. Film mi se nije dopao jer su pretjerali sa scenama striptiza i ostavili preokret i (lijepi) kraj za zadnje dvije minute filma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Avg 28, 2022 9:35 am

U zadnja dva dana sam gledala Intern sa Roberton de Nirom i Anne Hathaway i Second Act sa Jennifer Lopez. Oba filma su pomalo bajke i oba filma su mi se dopala. Lijepo je gledati price u kojima, mada nekada ima problema, pravda i sve sto je lijepo u zivotu pobjedjuju.

U filmu Intern De Niro glumi starijeg udovca koji pozeli da unese u svoj zivot vise dinamike i interesovanja i pocinje da radi u novozasnovanoj firmi za Anne Hathaway. Firma je uspjesna, ona ga ne prihvata i slijede mnoge zavrzlame i za njega i za nju koje ih zblize kao prijatelje i saradnike.

Second Act govori o sefici samoposluge koju stalno zaobilaze za unaprijedjenje. Po nagovoru prijatelja pronalazi posao u uspjesnoj kozmetickoj firmi, nakon sto je izmisljena citava vrlo uspjesna istorija njene prethodne karijere. Da li zivot zasnovan na lazi vodi uspjehu ili ne ostaje da se vidi do kraja filma. Odlican film, divno sam se opustila i razonodila gledajuci ga.

Oba filma protkana su finim, suptilnim humorom, a imaju i svoje dirljive trenutke. Preporucila bih ga svim romanticnim dusama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 29, 2022 8:32 am

Who You Think I am, francuski film sa Juliette Binoche o 50-togodisnjoj zeni koja zapocinje vezu sa mnogo mladjim muskarcima nakon nesretnog zavrsetka njenog braka.  Njoj je nemoguce da bude iskrena i lazno se predstavlja.  Meni je film bio odlican, mada malo tragican i bizaran.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 24, 2022 8:32 am

Juce sam odgledala film Belfast, a danas Gloria Bell.

Belfast je pretezno autobiografski film o zivotu poznatog glumca i reditelja Kenneth Branagh-a. Djetinjstvo je proveo u Belfastu u vrijeme velikih sukoba Engleza i Iraca, to jest protestanata i katolika. Film pokusava da bude nepristrasan i prikazuje sukobe onakvima kakvi obicno i jesu - dobri, normalni ljudi su fer prema ostalima, a kriminalci se organizuju i isplivaju na povrsinu. Sve je vidjeno uglavnom kroz oci djecaka, njegova prva ljubav, potpadanje pod negativne uticaje, odnos roditelja i sa ostatkom porodice. Malo tezak i depresivan film.

Gloria Bell je obecavala da ce biti mnogo veseliji film, a bas i nije slucaj. Zivot zene poznijih godina (Julienne Moore) koja izgleda mnogo mladje nego sto jeste, razvedena je i pokusava da ispuni zivot nizom raznolikih interesovanja. Njenu usamljenost prekida poznanstvo sa muskarcem koji je takodje odskoro razveden, ali nije sve tako kako izgleda. Svi likovi su pomalo zavrnuti i nesredjeni, a rasplet definitivno razlicit od onoga sto sam ocekivala. Mnogo blize realnom zivotu, nego holivudskim bajkama, pa ko voli nek izvoli.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Sep 30, 2022 9:03 am

Upravo sam odgledala petu i poslednju epizodu serije The Suspect. Psiholog koji se proslavio hrabrim cinom spasavanja samoubice biva optuzen za ubistvo. Dok policija vjeruje da je on kriv, on je cvrsto uvjeren da mu neko namjesta dokaze i istrazuje licno. Vrlo teska i morbidna serija, napeta do ludila. Bilo mi je muka gledajuci, ali sam morala da vidim kako ce se zavrsiti. Mucno, ali dobro snimljeno, mada su policajci izgledali previse glupi za moj ukus, a zlocinci previse vjesti. Glavna uloga Aidan Turner iz serije Poldark.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 01, 2022 8:38 am

Marry Me, divna romanticna komedija sa Jennifer Lopez i Owenom Wilsonom. Moderna bajka o slavnoj pjevacici koja na javnom nastupu treba da se uda za cuvenog pjevaca. U zadnjem trenutku saznaje da ju je prevario i donosi impulsivnu odluku da zaprosi nepoznatog muskarca iz publike. Prijao mi je optimizam i vedrina koji preovladavaju u filmu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 02, 2022 7:27 am

She’s Funny That Way - jos jedna sjajna komedija sa Owenom Wilsonom u reziji Petera Bogdanovicha.  Poznati reditelj povremeno vara zenu sa djevojkama koje za novac spavaju sa musterijama i daje im mnogo novca i savjet da promijene zivot.  Kada jedna od njih dolazi na audiciju za predstavu koju on rezira izbija haos.  Vrlo zabavna i smijesna komedija sa dosta poznatih glumaca.  Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 08, 2022 8:02 am

U zadnja dva dana gledala sam dva odlicna filma.

Cry Macho sa Clintom Eastwoodom snimljen prosle godine. Eastwood glumi ostarjelog kauboja kojeg poslodavac, koji se brinuo o njemu nakon gubitka porodice i problema koji su uslijedili, salje u Meksiko da dovede njegovog sina koji zivi sa majkom i vrlo je problematican. Film je odlican, mada sam se ja mnogo brinula za ishod filma.

Ghost Town sa Ricky Gervaisom, Gregom Kinnearom i Teom Leonie govori o zubaru koji, nakon klinicke smrti dozivljene tokom rutinske operacije, pocinje da vidi duhove i razgovara sa njima. Filmom provejava humor najfinije vrste i ima divnu poruku i glumu. Gledala sam ga i prije i znam da cu ponovo uzivati ako ga ikada budem gledala. Divan, divan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 09, 2022 7:22 am

Gringo, odlicna mracna komedija/gangsterski film sa Joelom Edgertonom, Davidom Oyelowom, Charlize Theron i Amandom Seyfried.  Vlasnik farmaceutske firme hoce da proda firmu u kojoj je mutio sa drogom i pri tome nevina zrtva treba da bude covjek koji ga smatra prijateljem i koji je radio za njega.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 11, 2022 8:57 am

Georgetown, odlican film sa Christophom Waltzom, Vanessom Redgrave i Anette Benning u glavnim ulogama.  Film je zasnovan na istinitoj prici o covjeku koji se ozenio dosta starijom novinarkom i uz njenu pomoc stvorio brojne veze sa uticajnim politicarima.  No, ova prica nema sretan zavrsetak.  Izvrstan scenarij i gluma, film nema ni malo praznog hoda.  Definitivno bih ga preporucila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 16, 2022 7:29 am

What’s Love Got to Do with It, film o zivotu Tine Turner. Da je deseti dio od prikazanog tacan dobro se napatila. Dobra muzika, gluma i prica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 22, 2022 7:40 am

In Bruges, dobar film sa Colinom Farrelom, Brendanom Gleesonom i Ralph Fiennesom u glavnim ulogama. Dvojica placenih ubica sklanjaju se u Bruges nakon sto je jedan od njih slucajno ubio djecaka. Nekada davno sam gledala ovaj film i jedino cega sam se sjecala je da je neko progonio nekoga drugog ulicama. Ni trenutka dosade.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 23, 2022 7:46 am

Here Today, divan film sa Billy Crystalom o starijem piscu koji se na neobican nacin upoznaje sa mladom pjevacicom i njih dvoje postaju prijatelji.  Iako je on poznat i uspjesan problemi sa zdravljem cine njegov zivot punim neizvjesnosti.  Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 26, 2022 7:42 am

The Englishman Who Went up a Hill, but Came Down a Mountain, film sa Hugh Grantom i Tarom Fitzgerald o malom velskom mjestu u podnozju planine. Kada stizu zvanicnici da izmjere planinu ustanovljuju da je 20 stopa niza od minimuma za planinu. Mjestani se organizuju da nanesu dovoljno zemlje na vrh da bi njihova planina bila zvanicno priznata. Divna i vrlo simbolicna prica o tome sta sve mogu postici ljudi kada se udruze i slozno bore za zajednicki cilj.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 28, 2022 8:00 am

White Elephant, poslednji put Bruca Willisa. Osim njega ovdje glume i Olga Kurylenko i manju ulogu John Malkovich. Osrednji film. Placeni ubica treba da ukloni dvoje svjedoka ubistva koje je pocinio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 29, 2022 9:22 am

The Matrix Resurrections, film iz 2021-ve sa Keanu Reevesom i Carrie-Ann Moss.  Nisam bila previse veliki ljubitelj Matrixa ni prije - mnogo nasilja i zastrasujucih scena, pa ni ovaj film nije bas po mom ukusu.  Da su napravili kraci film mogao je biti mnogo bolji.  Dopada mi se, medjutim, sto nudi dozu optimizma na kraju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 30, 2022 7:14 am

The Lost City, parodija o spisateljici koja nekon smrti muza gubi zelju da dalje pise ljubavne romane.  Kada biva oteta model koga je koristila za fotografije na naslovnim stranicama njenih knjiga krece u potragu za njom i pokusava da je spasi.  Doza humora i avanturizma u filmu koji je na neki nacin parafraza filma “Romancing the Stone” sa Michael Douglasom i Kathleen Turner.  Manju ulogu igra i Brad Pitt.  Glavne uloge su Sandra Bullock i Channing Tatum.  Nije los film, dobar za razbibrigu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Nov 02, 2022 9:56 am

Kingsman: The Secret Service sa Colinom Firthom, Michael Cainom i Taronom Egertonom. Film je dobro napravljen i vrlo gledljiv i govori o vrbovanju i obucavanju novih clanova elitne agencije tajnih agenata. Voljela bih da je par scena ubijanja krace i manje nasilno, ostatak bez zamjerke. Sve u svemu mi je drago sto sam ponovo odgledala ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 05, 2022 8:58 am

Anon, odlican naucno-fantasticni film sa Clive Owenom i Amandom Siefrid u glavnim ulogama.  Radnja se desava u buducnosti u kojoj ne postoji kriminal u pravom smislu te rijeci, jer policija moze odmah vidjeti sta se desilo ocima zrtve.  Medjutim, nakon susreta sa misterioznom djevojkom ciji identitet se ne moze vidjeti policija otkriva niz zlocina za koje ne znaju kako da ih rijese.  Sa izuzetkom par gadnih i vrlo kratkih scena film je naprosto bez greske.  Drago mi je sto sam ga ponovo gledala.  

Prije dva dana odgledah Spiderman: No Way Home sa Tomom Hollandom, Andrewom Garfieldom, Toby McGuireom, Zendayom i Marisom Tomei.  Film je bio totalno razocarenje - predugo je trajao, previse su toga udrobili i previse fantastike.  Ne vrijedi ponovo gledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 06, 2022 1:15 am

Basic sa Johnom Travoltom, Connie Nielsen i Samuelom L Jacksonom.  Kada se sa vojne vjezbe vrate samo dva vojnika, jedan ranjen, pocinje istraga o tome sta se desilo ostalim vojnicima.  Izvrstan film.  Jako mi je drago sto sam ga gledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 11, 2022 9:31 am

Stan & Ollie, film o poznim godinama iz zivota glumaca Stana Laurela i Olivera Hardyja. Pocinje malo mucno, ali zapravo odlican film sa mnogo duse o dvojici velikana filma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 12, 2022 9:13 am

Side Effects, izvrstan film, kriminalisticko psiholoska drama, sa Jude Lawom, Rooney Maraom, Channing Tatumom i Catherina Zeta-Jonesovom.  Kada depresivna zena pocini nesvjesno ubistvo svog supruga dok je lijece novim lijekovima to mijenja iz korijena zivot njenog psihijatra.  Fantastican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 13, 2022 8:10 am

Delivery Man, komedija sa Vince Voughnom, Chris Prattom i Cobie Smulders o covjeku koji je, zahvaljujuci doniranju sperme, postao otac 533 djeteta.  Njegov zivot se komplikuje kada ta djeca odrastu i odluce pronaci svog bioloskog oca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Nov 16, 2022 8:00 am

Starter for 10, film sa mladim James McAvoyem, Benedictom Cumberbatchom i Rebeccom Hall. Mladi student gaji nade o ucescu na kvizu koji prenosi televizija, ali se mnogo stosta zakomplikuje kada se zaljubljuje u koleginicu. Odlican film, dobro napravljen.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 19, 2022 9:38 pm

Frankie and Johnny sa Al Pacinom i Michelle Pfeiffer. Kuvar koji je bio u zatvoru zbog krivotvorenog ceka zeli da zapocne vezu sa konobaricom iz restorana gdje je zaposlen. Ona je imala neka vrlo negativna iskustva u ljubavi i ne zeli da se upusti u vezu sa njim. Film nije los, ali je brate naporan sa njegovim stalnim navaljivanjem i njenim stalnim odbijanjem i promjenama misljenja.

Alfie sa Jude Lawom, Marisom Tomei, Siennom Miller i Susan Sarandon. Meni je film bio vrlo gledljiv. Jude glumi spadalo iz Londona koji zivi u Njujorku i stalno ima kratke avanture sa raznim zenama. Jednog dana i on, tako plitak i povrsan, naucice vaznu zivotnu lekciju. Drago mi je sto sam gledala ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 10 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu