Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kod muškaraca volim...

+9
male
enigma_
Nymphadora
Still_dreaming
horoskop
Troja
Catwoman
joca
perce
13 posters

Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Kod muškaraca volim...

Počalji od perce Čet Apr 22, 2010 6:49 am

Teme su uvijek tipa šta volimo kod žena i šta ne volimo kod muškaraca.

Hajde da malo pišemo o onome što volimo. O onome u čemu smo različiti a na čemu potajno zavidimo muškarcima, ili šta nam se kod njih sviđa




pocela bih prva: jako mi se svidja kako je svijet za njih jednostavan. veoma cesto mi ukazu na jednostavnost svijeta i svakodnevnog zivota, na ono sto ja maestralno, i ne znajuci sama kako, uspijem da zakomplikujem.
perce
perce
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 48
Ženski Strelac Godina : 41
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od perce Čet Apr 22, 2010 7:28 am

mozda su bioloski za to predodredjene? da se mijenjaju...
da prezivljavaju?
jer njeno unistenje nije samo njeno. ona je je kao nosilac zivota i njegov zastitnik odgovorna i za stvorenja koja zavise o njoj. tako dovodeci sebe u opasnu situaciju ugrozava i zivot drugih a ne samo svoj.
(valjda sam nas bar malo izvukla. ili da kazem jednostavno:" la donna e mobile" viannen_39.gif )


Poslednji izmenio perce dana Čet Apr 22, 2010 8:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
perce
perce
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 48
Ženski Strelac Godina : 41
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od joca Čet Apr 22, 2010 12:17 pm

Ja mislim da je potrebno i zeni i muskarcu razumevanje, ako zele da stvaraju neku zajednicku celinu, da im se nerazumevanjem putevi nebi razilazili, u intimnim odnosima je teze razumeti zene a posebno neke, jer nama muskarcima je potrebno daleko manje da bi doziveli nas vrhunac koji je manji od zenskog dok zenama je potrebna daleko veca neznost i paznja da bi uspele da dozive vece zadovolstvo . Da bi zajednica bolje funkcionisala zenama je vise potrebna nasa podrska i nase razumevanje jer smo mi ipak dominantniji kao fizicka pojava dok sa druge strane i na drugi nacin zene dominiraju svojom fizicki isazivnom pojavom, zato sve zavisi od toga o cemu se kada radi jer ipak postoje medju nama primetljive razlike.

joca
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 122
Muški Jarac Godina : 61
Lokacija : Belgija
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Catwoman Čet Apr 22, 2010 8:36 pm

Da li se to meni cini ili oni stvarno imaju drugaciju logiku nego zene? - Ne, ne cini mi se... Oni su opusteniji u pojedinim situacijama, ne nerviraju se oko toga sta ce da obuku (sto nas dovodi do toga da i sitnica kao sto je ova moze da nas natera da pokucamo na vrata psihologa) i za njih je sve jednostavno. Volela bih kad bih samo na trenutak dozvolila sebi da se tako opustim, gledam utakmicu, pljujem sudiju i psujem golmana... :D:
A moracu i jednu zanimljivu pricicu da napisem.
-Jedne veceri su zena i muskarac sedeli u dnevnoj sobi i gledali tv. Onda je ona ustala i rekla da joj se spava i da ce otici da legne. Zatim je otisla do kuhinje, oprala sudove, pocistila je, napravila deci sendvic za skolu, napravila im sokic za dorucak i ponovo rekla muzu da ide na spavanje. Za svo to vreme on je sedeo i gledao tv. Onda je ona otisla do kupatila, okupala se, pocistila sve za sobom, ubacila prljav ves u masinu i rece muzu da ide na spavanje. On je i dalje gledao tv. Zatim je usla u sobu, odredila sta ce da obuce za posao, namestila krevet, legla, procitala nekoliko stranica knjige i tek onda zaspala.
A sta je muskarac uradio??? On je rekao sebi - spava mi se. Ugasio tv, i otisao pravo u spavacu sobu, obukao pidzamu i legao da spava.

Pa sad vi vidite kolika je razlika. Ne mogu da se setim gde sam ovo procitala, zato je ovo prepricana verzija. Sustina je ista - zene imaju mnogo toga da urade, zato su opterecenije i zato duze zive...
:D:
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od joca Pet Apr 23, 2010 7:47 am

muskarci zive krace jer se mnogo nerviraju dok gledaju fudbalsku utakmicu a zene su spretnije od nas pa bolje zavrsavaju kucne poslove al smo i mi uvek tu da im se nadjemo. Ja ne gledam fudbalske utakmice niti sport jer mi je hobi i profesija, tako da mi fudbal nije nesto posebno interesantan. Vec sam pisao da je zenama potrebna nasa podrska i razumevanje a pod time se podrazumeva i da mozemo zajednicki da obavljamo kucne poslove da bi imali vise zajednickog slobodnog vremena. Postoje i zene koje pate od kompleksa pa kuca nikad nije dovoljno cista pa u tim slucajevima nekim muskarcima dosadi to neprestalno ciscenje pa se okrenu na drugu stranu.

joca
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 122
Muški Jarac Godina : 61
Lokacija : Belgija
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2011 5:18 am

Prije svega da kazem da mislim da je veoma tesko generalisati o muskarcima, jer nisu svi isti. Dakle, ono sto volim, volim kod onih koji posjeduju te osobine, a ne znaci da su to opste osobine muskaraca.

Ja kod muskaraca volim smisao za humor, inteligenciju i sposobnost da se pobrinu o porodici. Zavidim im na slobodi koja kao da im pripada od rodjenja da ako nesto zele samo poduzmu inicijativu i krenu u ostvarenje svoje zelje bez puno brige sta ce o tome misliti peti i deseti. Volim kada su spremni da pomognu sa kucnim i bastenskim aktivnostima. Takodje mi se dopada sposobnost da izmisle aktivnosti koje ce biti zabavne za dvoje, tako da se ne upadne u neku kolotecinu. Ne odmaze ni paznja posvecena oblacenju, ili neki lijep parfem. Vjernost je takodje jedna od pozeljnih osobina, kao i spremnost da slusa i pruzi savjet kada to zahtijevam.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od horoskop Ned Sep 25, 2011 1:38 am

VOLIM PEDANTNOST I TACNOST KOD MUSKARCA....MOZDA JE PREVISE,ALI ZA MENE JE TO NAJBITNIJE... :) :aplauz:

horoskop
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 15
Ženski Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Still_dreaming Ned Sep 25, 2011 2:18 am

Do sada sam editovao, ali moram da skrenem pažnju.

Dudo, prvo dobro došla... :) Nemoj pisati velikim slovima.

Tačka pravilnika:
3. Način pisanja:

3.1. Nemojte pisati tekst ISKLJUČIVO VELIKIM SLOVIMA ili naglašavati kompletnu poruku na neki drugi način.
Na forumima se pisanje isključivo velikim slovima smatra vikanjem.
Ako želite da naglasite deo teksta, koristite bold, underline, color, italic...
Nije poželjno naglašavati kompletnu poruku, izdvajati je od drugih, na bilo koji od navedenih načina. To dolazi u obzir samo prilikom otvaranja nove teme (tu je čak i poželjno).

I ako želiš da sačuvaš svoju privatnost, bolje da ti nik bude drugačiji, tj. da se ne sastoji od mejla. Ako želiš da promeniš nik, javi mi se privatnom porukom.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Nymphadora Ned Sep 25, 2011 6:34 am

To sto se sa njima uvijek lako dogovorim, nisu komplikovani kao sto zene znaju da budu.
Sto se uglavnom lako nadje kompromis, i sto su spremniji da urade nesto ne razmisljajuci o posledicama, i kako ce se zbog toga osjecati "jednog dana".
Spremniji su da pristanu na glupu ideju, samo zato sto ce mozda biti zanimljivo.
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Troja Čet Dec 29, 2011 11:00 am

Ova moja jaca polovina je bas dobila veliki plus kod mene za vrijeme ovih praznika sto je pomogao da se obavi nabavka hrane za goste koje smo zovnuli, a onda, kao da to nije bilo dovoljno, jos je i pomogao da uredimo stan kako treba za proslavu. Mislim da bi to bio dobar savjet muskom rodu - da uvijek tako tretiraju svoje partnerke, i da se onda ne moraju brinuti da li ce im veza funkcionisati ili ne.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od enigma_ Pet Apr 27, 2012 8:07 am

Kako mi ovo promaklo Shocked

Onda je ona otisla do kupatila, okupala se, pocistila sve za sobom, ubacila prljav ves u masinu i rece muzu da ide na spavanje. On je i dalje gledao tv. Zatim je usla u sobu, odredila sta ce da obuce za posao, namestila krevet, legla, procitala nekoliko stranica knjige i tek onda zaspala.
A sta je muskarac uradio??? On je rekao sebi - spava mi se. Ugasio tv, i otisao pravo u spavacu sobu, obukao pidzamu i legao da spava.

Ovakvog imam ja. Da l nije to isti muškarac o kome je već pisano :buahahhaha:
Inače to ne volim kod muškarca. Mnogo toga ne volim kod naših Balkanaca!
No to nije tema. %-)

Volim kod muškarca kad se snalazi i u kuhinji.
Spontanost, trapavost i naravno pedantnost.
Spontanost:
Ume da me iznenadi nekom sitnicom i to je uvek spontano izvedeno i zanimljivo.
Trapavost:
Kad misli da je lepo oprao kupatilo, a ja mu nađem 116 mana, pa idem za njim i sve ponovo :blabla:
Pedantnost:
Ja ne znam da l neko pere veš, koliko ja perem, ne smeta mi to, malo me peglanja nervira, ali nek je on meni takav.
Volim pedantne muškarce, obrijane svakog dana itd...

A da, moram da dodam da volim i njegove kartice koje su kod mene i na koje imam ovlašćenja :D



enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od male Pet Apr 27, 2012 10:11 am

Catwoman ::Sustina je ista - zene imaju mnogo toga da urade, zato su opterecenije i zato duze zive...
:D:
Ma daj! Mad Žene su neorganizovane, ne znaju šta 'oće, preterano posvećene sebi i svome telu (čitaj sebične). Žena iz priče je tumarala po kuhinji i spremala doručak deci jer to nije uradila pre gledanja TV. A šta je muškarac uradio pre gledanja TV? Pokosio dvorište. Zašto? Da ne bi posle tumarao po avliji po mraku.
Odredila šta će da obuče?! Šta tu ima da se odredi? Obučeš nešto čisto što je u ormanu. :jj:
I što čita "nekoliko stranica" pred spavanje? Jer nije u stanju da sedne i pročita 50 ili 100 odjednom. Tupsonka neka! Mad I morala je da čita da bi zaspala jer je odmorna. A ne kao muškarac iz priče koji je umoran od dnevnih aktivnosti pa legne i zaspi odma'. :jj: Osim toga, čovek je odlučan i dosledan: "On je rekao sebi - spava mi se. Ugasio tv, i otisao pravo u spavacu sobu, obukao pidzamu i legao da spava."
Eto. Objasnio sam vam kako stvari stoje. Mad
A iz priloženog se da videti da žene žive duže jer se manje troše. Manje rade. :jj: A i to što rade nije teško. Nije to kao prskanje voća, recimo. :D
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od enigma_ Pet Apr 27, 2012 11:22 am

Ček' da ja Tebi objasnim :sparrow:

Žene su neorganizovane, ne znaju šta 'oće, preterano posvećene sebi i svome telu (čitaj sebične).

Nije tačno, nemaš pojma. Žene su organizovanije milion puta više nego muškarci.
Žena dođe s posla, kuva, pere, neguje (vaspitava) i trpi jednog Balkanca koji kad dođe s posla, najede se, zavali u fotelju i gleda tv (odmara tako) pa tek kao nešto uradi napolju!

Žena iz priče je tumarala po kuhinji i spremala doručak deci jer to nije uradila pre gledanja TV.
Žena nije tumarala već je spremala hranu deci i mužu, koji je za to vreme gledao TV!

A šta je muškarac uradio pre gledanja TV? Pokosio dvorište. Zašto?Da ne bi posle tumarao po avliji po mraku.
Jeeste, ima kosačicu, pivce uz sebe i šeta se dvorištem, odmara mozak (ako ima)
I šta ima da tumara po mraku?! Nego sve se vadite na te kao fizičke poslove, gde Vam mozak ni malo ne treba! Šetate kosačicu, ili prskalicu, pijete pivo, plus pravite galamu, dok žene recimo uspavljuje dete! hysteric.gif

I što čita "nekoliko stranica" pred spavanje? Jer nije u stanju da sedne i pročita 50 ili 100 odjednom. Tupsonka neka! I morala je da čita da bi zaspala jer je odmorna.
Nije tupsonka, već zaspi, jer je umorna! A, čita da ne bi mislila kako je njen nuškarac buzdovan, koji gleda utakmicu i psuje, a ne vidi ženu, ne primećuje je!
Bolje da čita, pa nek je to i dve strane, bar tada ne misli na tog buzdovana koji svo vreme gleda utakmicu!

Osim toga, čovek je odlučan i dosledan: "On je rekao sebi - spava mi se. Ugasio tv, i otisao pravo u spavacu sobu, obukao pidzamu i legao da spava."
A nije čuo kad je žena otišla na spavanje, već je gledao utakmicu?!
Kakva je to doslednost molim Te?
Bitnija mu utakmica nego što se žene prošetala u spavaćici i tako mu dala do znanja da je u krevetu?!

A iz priloženog se da videti da žene žive duže jer se manje troše. Manje rade.


Kad ćeš i da l ćeš nekada da ukapiraš da žene ne rade manje, naprotiv, žena radi mnogo više nego muškarac!
Uz svoj posao, ona ima posao i kući, a to većina Vas ne cenite.
To što živimo duže, neka nas, Bog vidi sve, pa eto :gogogo:

Omašili smo temu, nisi napisao šta voliš kod mušakaraca :D
Ja se vraćam na naslov teme,a Ti kako hoćeš :blabla:

Žena je fizički slabija od muškarca i ja obožavam one muškarce uz koje se žena oseća sigurno.
Oni jesu naši zaštitnici, čuvaju nas.
Sećam se jednog mraka, prelep je to mrak bio, nisam se plašila, osećala sam se sigurno, jer je On bio uz mene.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od male Pet Apr 27, 2012 11:41 am

enigma_ ::Žena nije tumarala već je spremala hranu deci i mužu, koji je za to vreme gledao TV!
I žena je gledala TV dok muž kosio dvorište! :fight:
enigma_ ::Jeeste, ima kosačicu, pivce uz sebe i šeta se dvorištem, odmara mozak
Ja imam dve kosačice. I električnu i benzinku. TOO
A i žena ima električni šporet. Ne loži vatru! Mad
enigma_ ::Nije tupsonka, već zaspi, jer je umorna! A, čita da ne bi mislila kako je njen nuškarac buzdovan, koji gleda utakmicu i psuje, a ne vidi ženu, ne primećuje je!
Bolje da čita, pa nek je to i dve strane, bar tada ne misli na tog buzdovana koji svo vreme gleda utakmicu!
Nije umorna jer ništa ne radi! Mad
I šta ima da je muž primećuje? Primećuje on druge žene! :fight:
I gde je pisalo da gleda utakmicu? Gledao je diskaveri! :fight:
Ja ne počinjem da čitam dve stranice. To je neorganizovanost da se zezaš na po malo. Mad
enigma_ ::
Osim toga, čovek je odlučan i dosledan: "On je rekao sebi - spava mi se. Ugasio tv, i otisao pravo u spavacu sobu, obukao pidzamu i legao da spava."
A nije čuo kad je žena otišla na spavanje, već je gledao utakmicu?!
Kakva je to doslednost molim Te?
Bitnija mu utakmica nego što se žene prošetala u spavaćici i tako mu dala do znanja da je u krevetu?!
Gledao je diskaveri! :fight: I šta on ima sa ženinim spavanjem? Mad Neka legne kada joj milo! :sparrow: Uostalom, što ga nije čekala? Ne vrti se svet oko nje! :sparrow:
enigma_ :: Bitnija mu utakmica nego što se žene prošetala u spavaćici i tako mu dala do znanja da je u krevetu?!
Pa kada ima čupave noge. :jj:
enigma_ ::Uz svoj posao, ona ima posao i kući, a to većina Vas ne cenite.
Ma daj. Ja radim 3 posla! Mad
enigma_ ::Sećam se jednog mraka, prelep je to mrak bio, nisam se plašila, osećala sam se sigurno
To je zato što si ti bila jedina sandžama u tom mraku. :D
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Still_dreaming Pet Apr 27, 2012 7:21 pm

Male, tema. :bored: Šta voliš kod muškaraca? :buahahhaha: A ne ‚‚Šta sve ne volim kod žena'' :bored:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Miss Helen Sub Dec 08, 2012 6:10 am

Tacnost i preciznost a bilo bi pozeljno da ima i srce i dusu... :D
Miss Helen
Miss Helen
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 18
Ženski Lokacija : Malo daleko
Datum upisa : 07.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Dzangrizava Pon Mar 04, 2013 9:08 am

Prvenstveno sto ne pricaju mnogo,i sto uglavnom znaju sta zele, za razliku od nas zena Embarassed
Sto situaciju neku tako pojednostave da se ja zapitam kako im polazi za rukom, jer ja se toliko potresem da nekad ne znam gde sam, na to im zapravo zavidim Rolling Eyes ,pa nije bas da volim to kod njih, sad se nesto mislim mozda mi cak i smeta. girl_mad.gif
Dzangrizava
Dzangrizava
Početnik
Početnik

Broj poruka : 51
Ženski Lokacija : Dzangrizgrad
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od ms.k Ned Okt 12, 2014 11:33 am

... moju (svoju? :wtf: .. nikad sigurna nisam .. :facepalm: ) reakciju na njih love :tiktak: .. psiho-emotivno-fizičku love :tiktak: .. uvijek mora biti nešto drugačije love :tiktak: .. uvijek i jesu i uvijek i jeste .. love :tiktak: .. jer su odista svi različiti love :tiktak: ..
.. reagujem generalno na sve love :tiktak:  .. posmatram ih u globalu i rastavljam na kvarkove love :tiktak: .. mogu nešto da kažu/urade ili ne moraju ništa love :tiktak: .. nekad je u pitanju jedna tačka . :ahda: love :tiktak: ..
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Ivana_ Čet Jun 18, 2015 1:38 am

Muškarci ... :) Ponekad ih iskreno prezirem do tačke kada poželim da me nikad više ni jedan ne dotakne, niti mi bude prijatelj niti priđe i makac mom svetu. A onda shvatim da su neodoljivi. :D Ko zna od koliko je kontradiktornosti sazdano moje biće? :D

Volim njihovu sposobnost da se oslone na logiku, ali ne i kad ona potpuno isključuje maštu.
Volim što su velika deca i što su šarmantni na načine na koje žena nikad neće to biti ma šta uradila.
Volim inteligentne muškarce, načitane, duhovite, inspirativne, pomalo tajanstvene.
Volim kad su spontani i ne puno promišljeni.
Volim ludake, čudake, naopake. :D
Volim kad umeju da kuvaju. :D
Volim njihovu iskrenost, naivnost, operisanost od spletkarenja.
Što umeju da budu divni prijatelji.
Volim kad se tuku :D Ahahahhaha
Volim tu jednostavnost koja im je usađena.
Volim kad je muškarac džentlmen, nežan, pažljiv, pun razumevanja.
Volim divna široka ramena, pleća i šake.
Volim potiljak uredno podšišane kose.
Volim pogled sa vatrom, snagom i iskričav.
Volim kad podigne obrvu.
Kad ima nešto u veđama nad čim je zapitan.
Volim kad šapuću i psuju.
Volim da vidim muškarca kako se igra sa detetom.
Volim da je sposoban za sve i svašta i da može da me prati i čak da vodi.
Volim da je bolji od mene u ma čemu, u ma kom pogledu.
Volim da je odan i iskren - ma šta da je uradio da stoji iza toga i da mi otvoreno kaže. (Ovde mislim i na prevaru - da je odvažan, da mi sam kaže) *pod odanim ne mislim veran već mnogo više od toga
I tako ... volim bejbi fejs momke i s plavim okicama. Ali ako je, kao što rekoh, pametan i svestran dolazi u obzir svaki njegov spoljašnji vid. :D




She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kod muškaraca volim... Empty Re: Kod muškaraca volim...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu