Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 17, 2018 9:28 am

All the Money in the World, film Ridley Scotta sa Michelle Williams, Christopher Plummerom i Markom Wahlbergom u glavnim ulogama. Film je zasnovan na istinitim dogadjajima početkom sedamdesetih kada je u Italiji kidnapovan Paul Getty, unuk najbogatijeg čovjeka na svijetu. Kidnaperi su zahtjevali otkupninu od 17 miliona dolara, što je John Paul Getty odbio da plati. Unuku je kasnije u znak upozorenja odrezano uvo.

Ovaj me je dogadjaj fascinirao kao djevojčicu i nisam mogla da shvatim da neko ko ne zna šta će od para neće da plati da spasi člana vlastite porodice. Dobar film, ali bi bio još bolji da su se i u raspletu dogadjaja malo više držali činjenica. U svakom slučaju vrijedi pogledati ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 19, 2018 10:20 pm

Black Panther, film o zasada jedinom crnom superheroju. Mnogo akcije i borbe. Možete pogledati ako volite filmove ovog tipa.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 20, 2018 7:43 am

Arthur and Mike, film sa Colin Firthom i Emily Blunt o dvoje bjegunaca od stvarnosti, nezadovoljnih svojim životima, koje susret na neobičnom životnom putu preobražava u zrele osobe. Film mi se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 27, 2018 9:16 am

Mr Turner, film sa Timothy Spallom o poznatom slikaru Williamu Turneru. Bila sam jako zainteresovana za ovaj film, ali sam ga nekako propustila sve do sad. Volim filmove o životima poznatih slikara, ali mi se ovaj film nije previše dopao. Režiser nije uspio da udahne život u ovu priču, te sam mnogo više saznala o njegovom životu iz Vikipedije, nego gledajući film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 29, 2018 8:19 am

Deadpool, film o super heroju sa Ryan Reynoldsom u glavnoj ulozi. Film mi se nije dopao. Previše borbe, muke i negativnih osjećanja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 30, 2018 10:09 am

Viceroy's House, odličan film o podjeli Indije na Indiju i Pakistan i proglašenju nezavisnosti. Malo ljubavi, malo istorije, malo politike - zaista vrijedi vidjeti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 01, 2018 10:41 am

Downsizing, film sa Matt Damonom o budućnosti u kojoj naučnici otkrivaju način da znatno smanje ljude i to koriste da smanje prenaseljenost i zagadjenje na planeti. Vrlo maštovit film sa nizom interesantnih i šarmantnih likova kao što je lik Christopha Waltza koji glumi srbina koji u svijetu malih ljudi stiče bogatstvo švercujući ekskluzivne proizvode. Film mi se jako dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Nov 05, 2018 10:26 am

Hercules sa Dwayne Johnsonom (Rockom) u glavnoj ulozi. Relativno dobar, pomalo nekonvencionalan, film o Herkulu. Možda bih malo skratila scene prve borbe, inače nemam zamjerki. Dobra ekipa glumaca uključujući John Hurta, Rufusa Sewella i Josepha Fienesa.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 09, 2018 10:45 am

Guardians of the Galaxy 2, naučno-fantastični film sa Chris Prattom i Kurtom Russellom u glavnim ulogama. Pomalo previše fantastike za moj ukus, mada je film imao i nekih vrlo lijepih priča i pouka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 22, 2018 9:41 am

Game Night sa Jason Batemanom i Rachel McAdams. Izvrsna komedija koja me je baš nasmijala. Interesantan i originalan zaplet. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 25, 2018 10:56 am

Criminal, film sa Kevinom Costnerom, Tommy Lee Jonesom i Gary Oldmanom u glavnim ulogama. Odličan film. Kada FBI agent biva ubijen njegove memorije se presadjuju u mozak kriminalca.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Dec 09, 2018 5:45 am

Beguiled, film sa Colinom Farrelom, Nicol Kidman i Kirsten Dunst. Radnja se dešava za vrijeme gradjanskog rata u Americi. Ranjenog sjevernjačkog vojnika pronalazi učenica ženske škole na jugu. Film je dobro počeo, ali mi je rasplet bizaran.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Dec 11, 2018 10:27 am

Murder on the Orient Express sa Kenneth Branagh-om, Michelle Pfeiffer i još mnogo dobrih i poznatih glumaca. Dobar film i dobra gluma.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 15, 2018 8:22 am

Upravo odgledah “The Greatest Showman” sa Hugh Jackmanom. Mjuzikl. Ja obicno ne volim mjuzikle i izbjegavam da ih gledam, ali mi se ovaj film dopao. Sin siromasnog krojaca odrasta mastajuci da ostvari nesto senzacionalno. Kada odrasta stvara cirkus. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Dec 24, 2018 11:27 am

Maloprije odgledah Cool Runnings, film o nastupu tima sa Jamajke na Olimpijadi u Kalgariju. Zabavan i simpatican film zasnovan na istinitom dogadjaju.

Juce sam gledala film Stivena Spilberga Ready Player One. Ideja i poruka filma je dobra, ali je bilo previse animacije i fantastike za moj ukus. Meni je najdraza fantastika koja je bliska realnosti, ali ima elemenata fantastike.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Dec 27, 2018 11:08 pm

The Shape of Water, naucno-fantasticni film koji se desava 1960-tih. Film je zapravo vrlo neobicna ljubavna prica i prica borbe dobra i zla u kome pravda pobjedjuje. Film mi se jako dopao. Dobio je cetiri Oskara, po mom misljenju vrlo zasluzeno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 05, 2019 2:06 pm

Neki dan odgledah Avengers: Infinity War. Publika ga je jako dobro ocijenila, a meni se nije ni malo dopao. Citavo vrijeme neka suluda akcija i borba superheroja protiv sila zla bez ikakve druge radnje i dijaloga i previse animacije i fantastike. Bas ne volim ovakve filmove.

Juce odgledah Sister Act, komediju sa Whoopi Goldberg i Harvey Keitelom. Komedija sa malo lijepe muzike. Ovaj film sam i prije gledala i zaista mi je drago sto ga ponovo odgledah. Razveselio me je i opustio, bas kao sto film i treba da uradi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jan 10, 2019 9:21 am

Victoria and Abdul, film o prijateljstvu kraljice Viktorije i Abdula, muslimana iz Indije koji je dosao da joj preda neki indijski ceremonijalni novcic. Film mi se dopao, a i gluma. Viktoriju glumi Judi Dench.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Jan 26, 2019 11:14 am


Internship, komedija o dvojici prodavaca koji gube posao i pokusavaju da pronadju bolju buducnost tako sto ce pokusati da se pridruze Google-u.  Odlican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Mar 02, 2019 12:11 pm

La La Land, mjuzikl sa Emmom Stone i Ryan Goslingom u glavnim ulogama. Ne volim mjuzikle, ali film mi se relativno dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 03, 2019 2:53 am

Forrest Gump, film sa Tom Hankesom u glavnoj ulozi. Nekada davno sam ga pokusala gledati i odustala jer me poprilicno nervirao nacin kako govori i uopste ideja da glavni lik bude mentalno zaostala osoba. Danas sam odgledala film i zapravo mi se jako dopao. Ima mnogo suptilnog humora, a i gluma je odlicna.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 03, 2019 9:34 am

Darkest Hour, film o Churchill-u i dogadjajima u Engleskoj u vrijeme kada je Hitler pokoravao zapadnu Evropu. Odlican film koji je zasluzio da bude dobitnik Oskara. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Sub Mar 09, 2019 7:18 pm

Radius
Počinje kao misterija/dizaster film, ali posle vidimo da je triler/malo sf. Dobar film.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Mar 10, 2019 11:02 am

Red Sparrow, film koji govori o ruskim i americkim spijunima. Glavna uloga Jennifer Lawrence. Odlican film koji svima preporucujem. Odlicna gluma, zaplet i preokreti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Mar 14, 2019 10:37 am

Collateral Beauty, izvrstan film sa Will Smithom, Kate Winslet, Edwardom Nortonom, Helen Mirren, Kierom Knightly and Naomi Harris u glavnim ulogama. Glavnom junaku (Will Smith) umire sestogodisnja cerka i on gubi volju za zivotom. Njegovi poslovni prijatelji pokusavaju da ga podstaknu da se trgne. Reziser ovog filma je rezirao i “Devil Wears Prada”. Odlicna gluma, zapleti, enterijeri i eksterijeri, dijalozi, ukratko film sa mnogo duse. Preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 36 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu