Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

+23
ThePoet
Eurinome
pahuljica
Virginija_Woolf
Liza_N.
dalila
Miloš_88
polly88
Teixos
Nymphadora
Ika
Bult
Nelly
enigma_
Troja
Dora_Mar
Maja
Shadow
amaranth
ces@ric@
zanesena
nexstosic
chegirl
27 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Sub Nov 13, 2010 12:12 am

Neki trenuci se sami po sebi izdvoje i pamtimo ih kao svetle obrise maglovitog dana... Nekad su samo naši, a nekad je neko drugi zaslužan za naš sekund savršenosti.

Umete li da iskoristite taj sekund?
Kada ste poslednji put uživali u trenutku?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od chegirl Uto Nov 23, 2010 12:20 pm

Pa obicno ne znam da uzivam u nekom trenutku pobede,licnog zadovoljstva,vec tada trudeci se da sve odrzim u najboljem redu,posvetim se nekim totalno nevaznim stvarima.Kanije iznova prozivim taj trenutak tako da se moze desiti da 2,3 dana posle uzivam u njemu.
Inace,volim one "obicne" trenutke,kada posle cele neprospavane noci izadjem,jutro suncano,a ja imam snage i volje da osvojim ceo svet. :)
A bas mnogo trenutaka u kojima sam uzivala je donela ova jesen,sam osecaj jesenjeg sunca i ono lisce po parkovima bilo bi lepo kad bih te trenutke mogla da sacuvam za ceo zivot.
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od nexstosic Uto Nov 23, 2010 3:51 pm

Meni se često dešava da uhvatim trenutak i da se načisto opustim, mada bih takve trenutke najviše voleo da provedem sa voljenom osobom. Poslednji se desio pre nešto manje od par sata, prilikom slušanja jedne fenomenalne arapske orijentalne pesme za trbušni ples, i u momentu uživanja sam svašta pomislio vezano za to...
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od zanesena Ned Nov 28, 2010 7:31 am

Poslednji put sam ljetos uhvatila trenutak i uzivala u njemu...i nije bio samo jedan, bilo je vise trenutaka uzivanja...a, sve to je neko stvorio za mene.
I volim te obicne, a posebne momente...koji se izdvoje iz ostalih desavanja i ostaju dugo u sjecanju.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od ces@ric@ Pet Dec 10, 2010 8:58 am

Kad god pustim neku pjesmu koju volim i ne radim nista, sem sto je slusma, to je moj trenutak :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od amaranth Pet Dec 10, 2010 11:38 am

Pre pola sata.
Pada sneg, narandžasta svetlost uličnih svetiljki, ruka u ruci... Sekunde koje traju kratko a postaju večnost. love


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Shadow Pet Dec 10, 2010 12:45 pm

malopre, uz miris darshan štapića, sveće i Epicu. i moja ruka u njegovoj ruci.
Shadow
Shadow
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 113
Ženski Ribe Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Ned Dec 12, 2010 12:33 pm

Večeras. Mokre ulice Beograda i njihov odstaj. Mi, utonuli u oči jedno drugog. Ušuškani u toplinu.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Sre Dec 22, 2010 7:49 am

Pre samo nekoliko trenutaka... Naše male budalaštine i smeh smeh smeh!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Maja Ned Dec 26, 2010 9:44 pm

Sinoć...naš pogled u nebo dok je padao najlepši sneg..
Neprocenjivo! givenheart

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od zanesena Ned Feb 06, 2011 9:10 am

Danas...sunce, nasa kafa i mnogo smijeha.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Dora_Mar Pon Feb 07, 2011 2:38 am

juce......jedan jedini trenutak bio je neprocenjiv... love
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od amaranth Uto Feb 08, 2011 10:50 am

Pre par sati...
Oduševio me prijatelj koji je uspeo tako dobro da me opiše u samo dve reči.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Sre Feb 23, 2011 9:28 am

Večeras. Čarobnih pola sata.

Sreo sam druga iz srednje. Nije bio raspoložen. Šetali smo po studentskom gradu trudeći se da jedan drugom što više kažemo. Iako je više reklo ćutanje, neprijatna tišina. Došli smo do Kulturnog centra u okviru Studentskog grada. Kolege sa njegovog fakulteta su imale izložbu. Ušavši u salu sa staklima i radovima kao da sam ušao u novi svet. Slike, crteži, sklupture, a iza svega, kroz staklo, videlo se padanje laganog snega. Prigušena muzika iz zatvorene prostorije. Otvorio je vrata i zakoračili smo u mrak. Svetlo i u svetlu dvoje. Razbacane čaše oko njih, haos na sceni i njihovi lagani pokreti. On je drži, ona ga drži. Oni se drže. Bez reči, samo dodirima. Poznavao sam to dvoje. Ili sam bar poznavao osećanje koje je gorelo na nekoliko onih pedalja koliko je razdvajalo njihove zenice. Govorili su očima, voleli se pokretima. ‚‚Hoćeš da sednemo'', čuo sam. ‚‚Ne znam... Gde?'' Ništa osim njih dvoje nije se videlo. Činilo mi se da bi za samo jedan korak napred stao nekome na nogu. Okrenuo sam se i teška srca izašao. Ostavio sam tih dvoje nemih da se vole pogledom. Dok smo se udaljavali od Kulturnog centra, još jednom sam se osvrnuo za sobom. Osvetljena prostorija u staklima je bilo tamo. Dvoje ljudi zatvorenih na sceni sijali su u mraku. Kao da je to večeras bilo postavljeno tu za mene i kao da je samo mene čekalo da dođem. Zašao sam za ćošak i izgubio zgradu iz vidika, ali sam još uvek tamo...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Sre Feb 23, 2011 11:32 am

Maloprije kada mi je suprug izmasirao bolno stopalo.

Ne da je bol prosao (mada se nadam da hoce do jutra!), ali sam ja postala veoma sretna sto nisam sama, nego imam nekoga ko ce da me pazi. givenheart
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Sub Feb 26, 2011 2:19 am

Sinoc... :D
Pozvao me neki prijatelj,koji ima lanac radnji, da prisustvujem sastanku, a nisam njegov radnik. Kod njega rade neki klinci, koji su ok, a ja sam ih preporucila.
Imala sam osecaj da idem na roditeljski sastanak...naravno nisam htela, jer sta cu ja..ali mom prijatelju to nisam mogla da objasnim.I, otisla sam...Gazda je postrojio 'klince'...pretio im, jer imaju neke greske, a ja sam sam ga umesno zezala, i posle sa njim popricala.
Dok im je pretio, imala sam napad histericnog smeha...jer ga ne znam takvog...da bi ga posle sa punim pravom iskritikovala...!
Je l sam pozvana na sastanak?! E, pa da me cuje onda, i ga ja podsetim kako je poceo!
Znam da cu ga danas naci...i, da cu tek da 'uzivam', jer me uzasno nervira kad neko (pa nek je i moje dete)ima lanac radnji, i pun je para, i za neke sitnice kaznjava decu,
I, to novcano!!!
E,pa nece da moze!
Posle tog sastanka, skupila se decica kod mene,oraspolozili se, i ja sa njima se zezala,smishlaji razne pakosti koje cemo da mu napravimo
:buahahhaha:
I, bilo mi bas uzivanje, jer deca su imala osmeh,a i ja. :)
A, sad cu...(posle ove struje) da nadjem'tog' i da... beat
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Still_dreaming Sub Feb 26, 2011 1:15 pm

Večeras. Naša pesma i stisak ruke. Nije slučajnost.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Nelly Ned Feb 27, 2011 1:44 pm


Danas. Ukraden momenat. Dvosmisleno ćaskanje. Zdrav humor. Radost.

Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od enigma_ Čet Mar 31, 2011 5:52 am

Danas, tacnije pre sat vremena, jos sam pod pozitivnim utiskom TOO
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Čet Mar 31, 2011 7:50 am

Danas. Nije mi bio los dan i nadam se da ce se tako nastaviti i sutra. TOO
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Bult Čet Mar 31, 2011 9:52 pm

Sinoc, a nadam se da cu i veceras.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Ika Sub Apr 09, 2011 2:44 pm

Uživam u svakom trenutku... Nikada ne radim nešto u čemu ne uživam :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Nymphadora Ned Apr 10, 2011 5:58 am

Rijetko umijem da uzivam u trenutku.Radim gotovo uvijek ono sto volim i sto zelim, ali jednostavno ne umijem da se prepustim u potpunosti i sve misli usredsredim na ono sto se upravo desava.Zato, kad se to desi, znaci da se uklopilo mnogo stvari koje meni znace, i onda je to stvarno nesto posebno...
Poslednji put prije tri dana...Savrsen trenutak, savrsen zagrljaj. :<3:
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Nelly Ned Apr 10, 2011 11:00 am


Upravo uživam, slušam ZAZ Je Veux , i uživam. yes.gif
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Troja Pon Apr 11, 2011 9:38 am

Danas u vise navrata. Bio je divan dan. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste poslednji put uživali u trenutku? Empty Re: Kada ste poslednji put uživali u trenutku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu