Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmske greške

5 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Ići dole

Filmske greške Empty Filmske greške

Počalji od Still_dreaming Pet Apr 22, 2011 12:16 pm

U nekim filmovima postoje propusti, čak i pored silne ekipe koja je radila na tome da film bude savršen. Čak i u visokobudžetnim filmovima nađe se poneka greška. Jedno vreme je postojala i emisija na jednoj televiziji posvećena filmskim greškama.


Da li ste vi možda primetili grešku u nekom filmu? Ako ne možete da pokažete, opišite gde i šta je greška.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmske greške Empty Re: Filmske greške

Počalji od Liza_N. Pet Jun 03, 2011 8:57 am



Ovo mora malo pažljivije da se gleda... Laughing


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmske greške Empty Re: Filmske greške

Počalji od pahuljica Čet Sep 22, 2011 1:25 am

pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Filmske greške Empty Re: Filmske greške

Počalji od polly88 Uto Okt 04, 2011 3:36 am

Uglavnom ne primjećujem filmske greške, volim se usredotočiti na sam film... Tu i tamo možda vidim nešto što mi je sumnjivo, ali ništa strašno. No, nakon što pogledam film, volim otići na iMDb i tamo pročitati nešto o tome. Zanimljivo mi je i ono što nađem na YouTubeu.

"Sam u kući" sigurno je jedan od filmova koji smo svi pogledali nekoliko puta. Ja nisam primijetila ni jednu od ovih grešaka, iako sam ga pogledala sigurno više od deset puta...



Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmske greške Empty Re: Filmske greške

Počalji od ces@ric@ Pet Jun 06, 2014 12:59 am

Ja rijetko kad nesto primijetim, slicno kao i Polly usredocena sam na film. Znam jednog forumasa sa drugog foruma, koji me je nervirao sa tim jer je bio usredocen na greske u Desperate Housewives, a radnja ga nije ni zanimala.

Nisam primijetila, ali sam procitala za neke od gresaka u nekim domacim filmovima:

- U filmu "Maratonci trce pocasni krug", Djenka (Bora Todorovic) se obraca Kristini (Seka Sabljic) sa "Cekaj malo, Seko!" :D
- U filmu "Montevideo, Bog te video" Tirketova kosa je cas mokra, cas suha
- U "Zoni Zamfirovoj" Manulac cas ima sako, cas nema
- U "Boju na Kosovu" sam vec primijetila neke, ali ta produkcija je bila ocajna i tu ima milion gresaka: U toku borbe prolazi kamion Coca-Cole u pozadini, Milos Obilic jase, a iza njega traktor (1389), iza Vuka Brankovica, koji pobjegne u sumu, je skoljka bijelog Stojadina, svi Turci pricaju odlican srpski, nekoliko statista u toku borbe je u patikama, farmerkama ili trenerkama :D, jedan "Turcin" gine cak 17 puta :buahahhaha: :buahahhaha: 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmske greške Empty Re: Filmske greške

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu