Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devica u ljubavi

4 posters

Ići dole

Devica u ljubavi Empty Devica u ljubavi

Počalji od Still_dreaming Čet Feb 04, 2010 10:00 am

Ljubav:

Muškarac Devica je pravi izazov. Hladan i nepristupačan, ali veoma opterećen karijerom, on nije taj koji zavodi, već je skloniji tome da bude zaveden. Inteligentan i otresit, prihvatiće Vas samo ukoliko Vas proceni kao dostojnog suparnika. Šta god on o sebi mislio ili pričao, kada je seks u pitanju nije preterano kreativan. Ukoliko ste strastvena osoba, Devica nije najpametniji izbor za Vas, budući da najbolje što od njega možete očekivati je da izvede čin do kraja bez preteranih stasti i uzbuđenja. On ne traži ljubav, traži druga, oslonac i podršku i isto je uglavnom ono što nudi zauzvrat. Perfekcionista kakav jeste, kod Vas podrazumeva savršenstvo, za koje ćete kao jedino priznanje dobiti činjenicu da on ostaje sa Vama. Potraga za muškarcem koji se uklapa u njenu viziju savršenog je odlika ljubavnog života Žene Device. Svoje ciljeve vrlo jasno postavlja i ukoliko potencijalni partner nakon precizne analize nije pokazao željene karakteristike, Devica gubi interesovanje. To je razlog zbog čega neretko ostaju bez partnera pa čak skoro i za ceo život. Jednostavno, niko nije dovoljno dobar. Zanimljivo je da to može da je odvede u drugu krajnost kada zavodi i započinje afere sa partnerima njoj bliskih osoba. Čista i pedantna, ova žena je prava dosada kada je održavanje kuće u pitanju i higijene uopšte. Ipak, perfekcija kojoj teži i kada je ona sama u pitanju, čini da se sa godinama neretko ružno pače pretvara u pravog labuda. U zrelim godinama ona pleni svojom svežinom i tada je okružena sa više muškaraca nego ikada do tad. Hladna i analitična, ona suzbija i najmanju naznaku dubljih emocija, pronicljiva i analitična, ne da se obmanuti, a ako se dogodi da bude povređena, podnosi to tiho, bez scena, odlazi i zaboravlja zauvek.

Devica zahteva vrlo specifičnu kombinaciju natalnih elemenata, koja se najčešće javlja kod vodenih i zemljanih znakova. Takođe, uz ogromne napore sa obe strane, i Lav i Vodolija bi mogli da dodju u obzir.
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica u ljubavi Empty Re: Devica u ljubavi

Počalji od astrotanja Pon Sep 13, 2010 8:51 am

Trenutno Device više razmišljaju o poslu, ili učenju, zvisn od situacje u kojoj su. Osobe koje imaju Ascedent u Devici trenutno su otvorene za poznanstva, komunikaciju od danas pa u toku sledećih 30.-tak dana.
Mogle bi nekog da upaznate u svojo blizini, ulici, komšluku, ili pak na nekom kraćem putu. Povećane šanse su vam 16, 17. septembaar dok Mesec tranzitira vašom petom kućom ljubavi, zabave.. first_move.gif

astrotanja
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica u ljubavi Empty Re: Devica u ljubavi

Počalji od kaLe6 Sre Maj 18, 2011 1:21 am

Muškarac Devica je pravi izazov. Hladan i nepristupačan...totalna istina. Prvi put sam naishla na Devicu i blago recheno odlepila za njim. Ja kao Riba u horoskopu, volim takve mushkarce, tajanstvene, ali kako se sve vishe vidjamo pochinjem da mislim da se i ja njemu dopadam, a onda u sledecem trenutku on je hladan,cutljiv i deluje totalno nezainteresovano... :jj:
Uzgred dobar text :gd:

kaLe6
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 2
Ženski Ribe Godina : 107
Datum upisa : 18.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devica u ljubavi Empty Re: Devica u ljubavi

Počalji od Troja Sre Maj 18, 2011 5:04 am

Ja ne bih rekla da su muskarci Djevice hladni i nepristupacni. I ja sam Riba, i moj partner je Djevica. Rekla bih da su Djevice dobre za sve sto je mehanicko ili numericko, i, mada nisu vatrene i emotivne, opet ne bih rekla da su hladne i nepristupacne. Mislim da ja nikada ne bih uspjela zavrsiti sa nekim ko je stvarno hladan i nepristupacan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16901
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica u ljubavi Empty Re: Devica u ljubavi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu