Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

+3
enigma_
Nymphadora
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Still_dreaming Ned Jul 31, 2011 12:41 pm

Vreme prijateljstvo čini jačim, a ljubav slabijom.
Žan de la Brujer

Upravo naiđoh na ovaj citat i zapitah se...

Da li ljubav vremenom postaje jača ili slabija?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Nymphadora Ned Jul 31, 2011 12:49 pm

Valjda do neke granice jacom, a kasnije slabijom.Ne svidja mi se to, i vise volim sad da vjerujem u suprotno, ali ipak je istina :)
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od enigma_ Ned Avg 05, 2012 3:36 am

Samo na osnovu iskustva mogu reći, da vremenom ljubav i ne liči na onu ljubav koja je bila najjača na svetu.
Nema one iskre u očima, nema ona strasti, nema onog šaputanja...ali zato ima razumevanje apsolutno za sve, govor očima, milovanje očima, koje pređe u iskru.
Dvoje bukvalno postaju jedno i tu su jedno drugom bukvalno za sve, al to ne kao obaveza, već kroz život se toliko vežu da jedno bez drugo ne mogu i da jedno za drugom nedostaju kad se odvoje na neko kraće vreme.
Skoro sam bila nekih desetak dana odvojena od ovog "najgoreg na svetu" sa kojim ne pričam već dva dana :D Nedostajao mi je i to mnogo apsolutno za sve.
A i ja njemu, osećao se nesposobnim bez mene,ne što sam ja nešto sposbna već što sam tu uvek, a tada me nije bilo.
Svakodnevno smo se čuli ni sama ne znam koliko puta.
Brinula sam ja i brinuo je on i jedva sam čekala da dođe po mene.
Možda ovo "brinula sam i brinuo je" nekome zvuči kao da smo mi jedno drugom neka briga?! Ne.
Iako se ja često zezam, ja ne mogu bez Vilotića niti on bez mene.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od milanstzigic Sre Dec 30, 2015 9:19 am

Ljubav dobija u danima a gubi u godinama.
Remark

Uzeto sa:
o ljubavi

milanstzigic
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 2
Muški Datum upisa : 10.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Dafne Pet Apr 15, 2016 7:49 am

Onog trenutka kada prestane da se održava,
kada jedno digne ruke,
ljubav kreće silaznom putanjom.
Sizif nije dogurao svoj kamen do vrha.
Ali nismo svi kao verni Sizif...okrenućemo se i otići, a kamen neka bogovi sami dižu..
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Ivana_ Ned Jul 03, 2016 11:24 pm

Jača. U mom slučaju je tako. Vremenom volim ne samo jače - već dublje i više. Po meni ljubav može biti trajna, pa i večna. Ne razumem ljude koji se umore. Znači da nisu voleli.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Troja Pon Jul 04, 2016 9:51 am

Mislim da ljudi prolaze kroz različite periode što se tiče ljubavnog života, te nekada ljubav koja je u jednom trenutku bila u krizi može opet da bude jaka, jača nego ikada prije. Enigma je lijepo opisala kako je dvoma koji su odavno zajedno vrlo teško kada se razdvoje. I sama se tako osjećam. Ljubav definitivno može jačati vremenom, ali ne dožive svi tu sreću.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija? Empty Re: Postaje li ljubav vremenom jača ili slabija?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu