Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ribe u ljubavi

4 posters

Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Ribe u ljubavi

Počalji od Still_dreaming Čet Feb 04, 2010 11:38 am

Ljubav:

Ovo su sasvim atipični muškarci. Za njih je idealno da ste Vi jaki, odlučni, tako da on ne mora previše da se uživljava u ulogu zaštitnika i zavodnika. Zapravo, on je savršeno dobro upoznat sa svojim manama i nedostacima i preuzimanje kormila sa Vaše strane je jedini način da on ostane nerazotkriven, bar tako on to vidi. Medjutim, iako ga ova delimično ženska priroda čini slabim, nežnim i naizgled nezaštićenim, to je samo varka. Jer ovom muškarcu ne nedostaju romanse, on je dovoljno često okružen ženskim društvom, ljubazan i dopadljiv, savršeno je sposoban da obezbedi sebi sve što mu je u tom trenutku potrebno. Intuitivan i osećajan, ali ponekad izrazito temperamentan, zamoljen, razumeće Vas, iskritikovan, napakostiće Vam. Kvalitetan je ljubavnik onoliko koliko je bogato njegovo iskustvo, a iz svake nove veze ovaj muškarac odnosi po neki trofej, neku novu tehniku ili pozu.

Ženstvena, nežna i do bola zahtevna, žena Riba je oličenje onoga što žena predstavlja. Čuvajte je, mazite, pazite i zovite Đole i voleće Vas kako samo voljena žena to ume. Ali takvi morate biti stalno. U trenutku kada Vaša pažnja popusti, ona će to osetiti i stvoriće pakao samo za Vas. Iako u suštini iskrene i brižne, one su istovremeno i savršene glumice, veoma spretne u izvrtanju istine. Kada nesigurnost prevlada, sklone su podređivanju muškarcu, u suprotnom su jake i stabilne, svesne svojih želja i stremljenja, žene koje dobro znaju šta hoće i koje će to i dobiti. Timski rad, ljubav i poštovanje su njeni kriterijumi. Ljubavnica je savršena, ako volite filmsko vođenje ljubavi, teatralno i strastveno.

Savršeni kontakt ostvaruju sa Rakovima i Škorpijama, ali im odgovaraju vodeni znakovi uopšte. Zanimljiv odnos umeju da ostvare i sa Bikovima i Devicama, dok su veze sa Blizancima i Strelčevima najčešće pogubne za jednog od aktera.
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Re: Ribe u ljubavi

Počalji od Liza_N. Sub Sep 18, 2010 9:50 am

Still_dreaming ::Ljubav:
Ženstvena, nežna i do bola zahtevna, žena Riba je oličenje onoga što žena predstavlja. Čuvajte je, mazite, pazite i zovite Đole i voleće Vas kako samo voljena žena to ume. Ali takvi morate biti stalno. .

O, kako je ovo, do vraga, tačno! I nije čudo što smo nesrećne u ljubavi. Niko ne može da izdrži toliko da nas obasipa pažnjom, niti da nas štiti, pa makar i mi davale stalno i mnogo i nesebično ljubav... :sorry:
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Re: Ribe u ljubavi

Počalji od Shadow Sub Okt 30, 2010 11:22 am

Riba u horoskopu jesam, ali sam daleko od toga da sam nesrećna ili da vazda vapim za pažnjom, tu sam više altruista nego egocentrik.
Shadow
Shadow
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 113
Ženski Ribe Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Re: Ribe u ljubavi

Počalji od Troja Ned Feb 20, 2011 11:58 pm

Bas se nasmijah citajuci ovo. Znala sam nekoliko muskaraca Riba koji stvarno nisu veoma macho i odgovarali su gornjem opisu (ali su uprkos tome imali uspjeha kod zena). Druga stvar koja me je zasmijala je da je Shadow takodje riba - ona me je nedavno odusevila pricom o tome kako se lijepo slaze sa svojom svekrvom, a kao riba i ja volim sklad i mir u kuci.

Mislim da i opis zena riba ima slicnosti sa mnom, mada nisam sigurna da li sam toliko zahtjevna koliko se to naglasava. Bila sam i sretna i nesretna u ljubavi, pa ne mislim da bi se moglo reci za citav znak da nema srece. Lizo - strpljenja, sigurna sam da tvoj princ zeljno ceka da te upozna jednoga dana. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Re: Ribe u ljubavi

Počalji od Troja Pon Feb 21, 2011 12:00 am

Uzgred budi receno - po mom iskustvu gajenje osjecanja prema bilo kojim vazdusnim ili vatrenim znacima je cisto gubljenje vremena za jednu tipicnu ribu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ribe u ljubavi Empty Re: Ribe u ljubavi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu