Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najluđe dogodovštine sa prijateljima

4 posters

Ići dole

Najluđe dogodovštine sa prijateljima Empty Najluđe dogodovštine sa prijateljima

Počalji od Still_dreaming Sre Feb 01, 2012 9:50 am


Kao mladi, u potrazi za zabavom i načinom da što kvalitetnije ‚‚ubijemo vreme'', padaju nam na pamet stvari koje kasnije mladost čine nezaboravnom i posebnom. Ne mislimo o posledicama, upadamo čak i u opasne situacije, jer smo sigurni da su tu prijatelji da nas pridrže i podrže ako zagusti. Zajedno sa njima, jači smo i sposobni za sve i svašta. Smeli da uradimo ono što nikada ne bismo uradili sami. Pa čak i kasnije, u zrelom dobu, ako je tu prijatelj i ako smo avanturističkog duha, uradićemo sve u ime Nezaborava.


Koje su vaše najluđe dogodovštine sa prijateljima?
Da li je bilo posledica?
Ko je obično bio inicijator? Vi ili neko drugi?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najluđe dogodovštine sa prijateljima Empty Re: Najluđe dogodovštine sa prijateljima

Počalji od Troja Sre Feb 01, 2012 11:17 am

Bas sam veceras u setnji evocirala uspomene na vrijeme kada sam kao klinka sa drugaricom skidala kapice sa tockova automobila, zvonila komsijama na ulazu zgrade i sakrivala se i ubrala neko lijepo cvijece iz jedne od komsijskih basti (samo zato da im se divim). Sigurna sam da sam za neke od ovih nestasluka ja bila inicijator. Posljedica za gore navedene poduhvate nije bilo, ali kada sam sa djevojcicom iz komsiluka sa svega 6 - 7 godina zivota otisla u drugi dio grada zbog luna parka i nisam se vratila kuci do neka doba, dobila sam podobre batine. Ukucani su se bili izbezumili jer su mislili da sam se izgubila, ili me je neko ukrao.

Kao tinejdzerka sam jedno vrijeme sa drugaricama zivkala telefonom nase simpatije i pitala ih stvari koje su nas interesovale. Naravno - to je sve bilo anonimno, i oni nisu znali ko ih zove. Sto ti kazes - ludo vrijeme, avanturisticki duh i svakako vrijeme Nezaborava.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najluđe dogodovštine sa prijateljima Empty Re: Najluđe dogodovštine sa prijateljima

Počalji od male Sre Feb 01, 2012 11:33 am

Ja, brat, braća od ujaka i još par drugova smo krali oružje od roditelja i išli u lov. Krali smo im i automobile da bismo išli u grad.
Davali smo oglase i čitulje u lokalnim novinama u ime nekih prijatelja.
Stavljao sam petarde u cigarete i podmetao ih pušačima.
Odgurali komšijin auto na susedni parking.
Prodali smo nekim klincima "travu" koju smo načupali iza zgrade.
Drug i ja radili natalne karte i gledali u šoljicu devojkama u naselju da bismo ih smuvali ili u zamenu za palačinke (to je zamka jer smo mogli da pojedemo po 20+ palačinki), a pojma nismo imali ni o astrologiji ni o šoljogledanju.
Pravio špijun bube i prodavao đacima u školama.
Pre 12-13 godina, ortak i ja smo na prozoru vagona izveli striptiz za ljude na stanici u Podgorici. (bili smo malo pod alkoholom)
Ma, ne mogu se svega ni setiti... I nikada nismo stradali.
Svi smo imali ideje. Možda ja malo češće, ali dobro. :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najluđe dogodovštine sa prijateljima Empty Re: Najluđe dogodovštine sa prijateljima

Počalji od Ivana_ Sub Jun 20, 2015 1:13 am

* Krađa kukuruza. Inicijator sam bila ja. Rekla sam da je njiva moja. Deca su lomila klasje kao luda misleći da je sve legalno :D Uništili smo čoveku čitav prihod za tu godinu. Došla je policija uveče. Našla ostatke svile i pečenog kukuruza u komšijskom dvorištu. Roditelji su platili štetu. Odrali su me od batina.
* Na vašaru smo krale nakit - minđuše, prstenje i druge rekvizite i to na taj način što bi dve po dve prilazile tezgama - jedan par bi (na smenu) zamajavao prodavce, drugi bi trpao u džepove šta stigne. Inicijator sam ja. Nije bilo posledica jer nas niko u onoj gužvi nije nikada ni otkrio.
* Uveče kad bi se igrali na ulici, opet sam inicijator ja - palo mi je na pamet da zezamo komšije tako što ćemo ući u svačije dvorište i stvari iz avlije jednih premestiti i zameniti sa stavarima iz tuđeg dvorišta. Cipele, papuče, kofe, kante za smeće, razne vrste alata, veš - ako je bio na žici, ma sve pretumbamo. Ujutru ustanemo u cik i čekamo. Komšije se bude i samo čuješ Živko ovo nisu tvoje čizme. Miro ova kofa nije naša. Živko da nisu ovo tvoje čizme (podiže ih komšija od preko puta). Jesu! Aaaa vidi naša kofa kod vas ... Posledica nije bilo. Pretila sam da ću da ih zapalim ako neko zucne.
* Sipali smo vodu u cipele kad je neko dolazio u goste. I kad bi pošao kući, na pragu da se obuje - ni ne gledajući samo navuče mokre cipele. Jednom smo ubacili i mrtvog pacova u papuču jedne žene :D Posledice - mama me je istukla da se pušilo.
* Kao tinejdžeri vozili smo se motokultivatorom do diskoteke. :D Ja sam bila u prikolici. :D Ceo Pirot nam se smejao.
* Zatvorila sam tri svoja druga u poljski WC. Satima su bili unutra. Ne znam ko ih je oslobodio, ni dan danas. Pretukli su me. Bila sam kao šljiva modra.
* Uzurpirali smo jednom čoveku nedovršenu kuću. Ideja je moja. Doneli razne stvari. Napravili sebi kabare koje smo nazvali ''Katakomba'' Tu smo živeli čitavog tog leta, samo na spavanje išli kući, neki su i spavali, imali smo i krevete, dok nas pred kraj jeseni nisu izbacili odatle. Policijom.
* Na fakultetu sam izazvala ljude da se odvaže i prenoće sa mnom u zgradi ako nisu pi.ke. :D Odvažilo se njih 6. Ja sedma. Sakrili smo se u toalete po spratovima. Kad su čistačice ušle na proveru uspeli smo se uz cevi za vodovod i svako je legao poleđuške. Čim smo čuli da je kapija zaključana izleteli smo. Faks je bio naš, samo naš čitavu noć. Ujutru smo pre dolaska prvog živog bića opet ušli u toalete i uspeli se uz cevi po rasporedu. Nakon toga direktno na predavanja. :D Nikada to neću da zaboravim.
* Upisivala sam ocene u dnevnik. Drugima. Sebi nikad. Nikad me niko nije provalio. To se uglavnom dešavalo za vreme fizičkog ili likovnog, kad profesori nisu bili u kabinetima i kad su me dugi na vreme mogli upozoriti da li idu ili ne.
* Bila sam dobra u pisanju, oduvek. Više od pola razreda položilo je maturu s moji sastavima. Često sam na faksu radila pismene umesto drugih. Malo bi iskrivila rukopis.
* Jedne večeri izbušili smo gume na automobilu profesorki fizike. Inicijator je moj drug, ali sam svesno učestovovala. Nikad je nisam trpela. Niko nas nije otkrio.
* Okretali smo znakove na putevima, suprotno od onog pravca koji pokazuju i na koji se odnose. Inicijator sam bila ja. Ljudi koji nisu odavde bili su sigurni da su na pravom putu. :D Bez posledica.
* Kolektivno bežanje sa časova radi gledanja utakmice u kojoj je igrao drug iz odeljenja. Inicijator ja. Posledica - četvorka iz vladanja i ukor odeljenskog starešine.

... i etc. Ima stvarno puno, al' ovih sam se prvo setila.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najluđe dogodovštine sa prijateljima Empty Re: Najluđe dogodovštine sa prijateljima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu