Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Kako ste se upoznali?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Kako ste se upoznali?

Počalji od Still_dreaming taj Sre Feb 22, 2012 12:06 am

U početku beše privlačnost... Ostalo je istorija.

Kako ste upoznali vašu trenutnu ljubav?

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21539
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kako ste se upoznali?

Počalji od Troja taj Sre Feb 22, 2012 12:24 am

Upoznali smo se u kafani Kamernog teatra. Ja sam bila sa drugaricom, a on sa drugom koji su se medjusobno poznavali. Proveli smo vece caskajuci, i onda smo se kretali u istom drustvu nekoliko mjeseci. Zatim je on jedno vrijeme prestao da se pojavljuje u kafanama u koje smo izlazili. Pomalo mi je nedostajao i pitala sam se gdje je nas dezurni saljivdzija. Kada sam ga srela poslije par mjeseci odsustva otkrila sam da je bio odsutan jer je mnogo radio i putovao, pa nije izlazio u nama uobicajenom vremenu za izlaske. Jos nekoliko mjeseci druzenja, i ostalo je zaista istorija.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15267
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od enigma_ taj Sub Feb 25, 2012 10:35 am

Pobegla sam iz škole :D i otišla na Adu sa drgaricama.
Bilo je nas par devojaka.
Igrlale smo se loptom u vodi, pridružili nam se neki momci i tu je bio i Vilotić :)
Posle toga sam stalno bežala sa časova, jer je On visio ispred škole i tako me upropastio :blabla:
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 48
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Čet Feb 19, 2015 10:39 pm

Preko sajta za upoznavanje :D

U filter sam ukucala par parametara, izmedju ostalog da je iz Praga i da je visi od mene :D On je bio jedna od ponuda. Provjerila sam njegov profil, nije mi bio cemu, pa sam odustala. On, je pak, kasnije vidio da sam pregledala njegov profil i kontaktirao me. Saznala sam da ustvari ne zivi u Pragu, ali je taj dan bio u posjeti ocu u bolnici i na mobitelu je bio online, a sajt cita lokaciju. Zanimljivo, jer da nije bilo tako, ne bi "zadovoljio" moje parametre i ne bih provjerila njegov profil.

Ponudio je da igramo igru pitanja-odgovora, gdje smo jedno drugom naizmjenice postavljali pitanja, sa jedinim uslovom da onaj drugi ne moze ponoviti pitanje. Tako smo dosta toga saznali jedno o drugom, jer smo dosta dugo toga igrali i na kraju smo se dogovorili da se upoznamo i odemo u kino. Onako, dezorijentisana, kakva sam inace, otisla sam u pogresno kino, pa je on koji je u to vrijeme vrlo slabo poznavao Prag isao po mene da me dovede u pravo kino :D

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11464
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dafne taj Sub Sep 19, 2015 2:08 am

Sve moje bivše momke upoznala sam preko interneta(fejs,četovi, sajtovi za upoznavanje itd).To je za mene jedini način da upoznam nove ljude, nažalost.
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh