Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Među četiri zida

4 posters

Ići dole

Među četiri zida Empty Među četiri zida

Počalji od ThePoet Uto Jan 15, 2013 12:19 pm

Nekada nam je lakše da se ispovedimo nepoznatim ljudima, nego prijateljima. Nekada pronađemo mesto na kome znamo da nas niko neće osuditi i gde možemo slobodno da pišemo o svemu što nam se dešava.


Postoji li nešto što ste rekli samo Zidu i njegovim članovima, a što niste rekli mnogim ljudima van foruma? Šta je to što zna samo Zid?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od enigma_ Uto Jan 15, 2013 9:20 pm

Mnogo toga sam napisala ovde,a da nisam kući ni spomenula.
Nađem temu i piešem, često to moje pisanje "zvuči" kao da se žalim na moje ukućana, čak sam u tom pisanju i "surova", a ustvari prema njima nisam.
Vilotić ne zna da ga ja ovde ogovaram i predstavljam kao cepanicu :D iznervira me, pa mi je tako lakše. Inače čovek je ok da nije tako ne bi smo bili zajedno 500 godina :D
Deca po nešto znaju, ali mnogo toga i ne znaju, znaju onoliko koliko im kažem. Mislim da bi se odrekli majke preko novina, kad bi znali da im oca ovde nazivam "buzdovan, cepanica" :D a njih bitangama koje ponekad žive noću a danju spavaju :D
Da..niko ne zna sem Vas, jer sam to napisala, da sam skoro razmišljala o nekom razvodu, povređena sam bila.No, to je prošlo.To nisam ni spomenula u kući.Par ljudi su mi napisali pp i rekli da će to proći, iako sam znala, značio mi je taj pp, jer osećaj da te neko čuje i kad te nešto teško muči ne može da se zaboravi.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od Troja Sre Jan 16, 2013 2:11 am

I moj suprug je clan Zida, pa ne mogu reci da sam ista napisala na forumu sto on ne zna. U mom slucaju je suprotno - sigurno je da moj suprug zna vise od clanova Zida o mnogo cemu sto se tice mene. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od enigma_ Sre Jan 16, 2013 2:54 am

@Troja
Lepo je što ste Vi stalno zajedno, pa i na netu i što nema apsolutno nikave tajne između Vas :) Vi ste idealni, malo ljudi znam u reali koju su baš tako idealni :)
A mnoge ljude znam koji predstavljaju idilu svoje reale na netu :)
No ne mislim da baš treba da sedne neklo od mojih i lista sve što sam pisala, ovo je moj Zid i ja tu pišem onako kako se osećam, onako kako mislim. Mnoge teme se kući i ne dotiču. Recimo tema filma, ja volim jedan žanr moj muž drugi.Tema sporta, ja ne volim gledanje Ski-skokova, On voli i On gleda, priča sa klincem o tome, a ja sa Vama sam na nekoj temi ovde :)
Kao što mislim, tačnije znam da sam mnogo puta ovde se odmorila, kako fizički, tako i mentalno (trenutno sam sela da se odmorim fizički).

moj suprug zna vise od clanova Zida

Pa to valjda normalno!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od ces@ric@ Sre Jan 16, 2013 3:55 am

Pa nema nista sto bas nikom nisam rekla, a da sam napisala na zidu. Uglavnom sve znaju moj brat, moja najbolja prijateljica i momak. Brat zna sve, i ovo sto pisem o njemu. Jedino ne zna da to pisem javno na forumu i vjerovatno bi se ljutio, ali mislim da sluti.

Isto kao i Enigma mozda komentari o filmovima, posto brat i ja imamo sasvim razlicit ukus. S momkom vise o filmovima, jer gledamo slicne, sem sto on ne gleda bas domace, pa o domacim uglavnom sa vama :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od enigma_ Čet Jan 17, 2013 9:29 am

Postoje momenti, bar kod mene, kad mi je lakše da pišem o nečemu nego da pričam o tome istom, Znam da loše pišem i da moji postovi mogu biti smorni, ali ja se tako "praznim" i to je jedan od mojih ventila (kome smeta neka lepo ne čita)
Trenutno nas je petoro u stanu, svako je u svom "ćošku". neko gleda film, neko priča sa drugaricom a ja sam trenutno ovde i lepo mi je ovde :)
Cesarice, naravno da bi se Tvoj brat ljutio, kao i moji klinci, jer oni ne znaju koliko je nama bitan ovaj svet.
Vilotić zna, čak ga tako oslovljavam (Vilotić) kući kad se zezamo.
Mnogo je veći problem kad partner/ka prati svoju ljubav na netu, nego što neko napiše šta ga boli ili kakav mu je dan ili da mu je neka glupost pala na pamet, kao recimo razvod,a o tome nije ni spomenuto u kući.
Ja znam da ima svega na netu, pa i tog praćenje.
A, da, ne znaju moji da sam im "ukrala" sličicu sa FB-a od kučenceta i okačila ovde,sad ću da im kažem :D

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od ces@ric@ Čet Jan 17, 2013 10:09 am

Ma brat uglavnom zna, i sam je jedno vrijeme bio clan ovog drugog foruma na kom sam (i sad razmislja da se vrati), ali jednom je nesto procitao o sebi i malo se durio. Proslo ga je brzo, ali eto...
A to pracenje partnera po netu mi je glupo. Ne razumijem poentu toga. Ja svog momka nemam ni na FB-u. Da stavljamo kissy-kissy, ljubavi moja i slicne gluposti na zid jedno drugom mi je bzvz, to cemo uraditi u cetiri oka, ne treba nam publika koja ce ispod toga pisati "najbolji par na svijetu" (mi znamo da to jesmo i bez njih :P ). Zna da visim na forumima, moze i da dodje, ali sta mu vrijedi kad ne zna jezik :buahahhaha: I kad bi se potrudio, pa preveo sve, razocarao bi se, jer sve to vec zna :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Među četiri zida Empty Re: Među četiri zida

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu