Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samokritičnost

+5
alhemicarka
Catwoman
Callisto
enigma_
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Samokritičnost Empty Samokritičnost

Počalji od Still_dreaming Pon Feb 08, 2010 12:12 am

Koliko ste samokritični?
Umete li da okrivite sebe zbog nekog svog propusta ili su uvek krivi drugi?
Koliko mislite da ste realni u sagledavanju sebe i svojih mogućnosti?
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od enigma_ Ned Feb 14, 2010 9:33 am

Previse sam samokriticna, iako znam da to ne valja.

Apsolutno uvek trazim greske u sebi.I, uvek ih nadjem, odcutim, ispravim, ili dam sve od sebe da ispravim...,, kad vidim da nema sanse, ja se samo sklonim..., i, cekam..., a sta cekam.., nemam pojma.
I, uvek kad vidim da je neko slican meni, ja sve dam od sebe da promenim to..., i, kad spem, onda sam prezadovoljna. Neuspeh, dozivljavam kao gresku svoju.


P.S. Mislim da treba biti samokritican, ali ne u ovoj meri kao ja.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Callisto Uto Mar 23, 2010 7:48 am

Nisam nesto samokriticna u smislu da sebi trazim mane, da se osudjujem, kad pogrijesim da se dugo grizem.
Ma covjek se uci dok je ziv, pogrijesim, na sekund se sva zastidim pred samom sobom, ali sta!? Zalijepim mu etiketu: "Greska", i hajmo dalje. Ni prva ni posljednja!
Isto i sto se tice ljudi...neki me zeznu, nekima ja dopustim da me zeznu, nekad napravim los izbor, nekad uradim nesto sto bi bilo bolje da nisam, nekad i posljedice ostanu. Ali se ne grizem. Neka posljedica..da znam da sam zivjela.
Ma sve je to zivot.
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Catwoman Uto Mar 23, 2010 10:28 am

Nisam nešto preterano samokritična. Mada mi se dešava da kada odradim nešto mislim kako sam mogla bolje. Ali to se ne odražava negativno, naprotiv. Time težim da stalno napredujem i budem što bolja u onome što radim...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od alhemicarka Pon Apr 05, 2010 1:15 pm

mislim da sam cesto i previse samokriticna a sve u cilju konstantnog rada na sebi i duhovne nadogradnje...
alhemicarka
alhemicarka
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 35
Ženski Datum upisa : 05.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od f-lady Čet Apr 08, 2010 1:02 am

Veoma sam realna. Samokriticna, pa kritikujem se, al ne ucinim uvek nesto kako bih to ispravila ( ne mislim na kritiku, vec na ono zbog cega se kritikujem ).

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Still_dreaming Ned Apr 25, 2010 9:09 am

Previše sam samokritičan. Uvek sebe okrivim kad se nešto desi i uvek mislim da sam mogao i bolje. A pritom znam da sam sebi napakovao već svega preko glave i da sam celog sebe dao u to. Ali jedan mali propust=smak sveta! I onda se jedem i guram sebi na leđa još više obaveza i zahteva da bih nadoknadio to. I opet-nikad zadovoljan postignutim...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od zanesena Ned Maj 16, 2010 5:01 am

Samokriticna sam prilicno...i samo sebe krivim zbog svojih gresaka...ali se i trudim da ne ponavljam iste...
Sve svoje neuspjehe sam pripisala samo sebi...i da, uvijek mi se cini da sam mnoge stvari mogla bolje, da se nisam dala dovoljno...
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Angerona Uto Maj 18, 2010 3:11 am

Ukoliko je samokritičnost predbacivanje sebi zbog propusta i učinjenih pogrešaka, mogu reći da nisam nimalo sklona tome, mora neko da me opomene. Srećom, uvek se nađe bar jedna dobra dušica da mi pokaže prstom.
Mislim da u procesu sazrevanja čovek ide uzlaznom putanjom i kad se desi nešto nepredviđeno, a što sam mogla boljim planiranjem sprečiti ili promeniti, trudim se da to zapamtim. Bez griže savesti i tražeći krivca. Jednostavno, sledeći put ću biti pametnija.
Angerona
Angerona
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Virginija_Woolf Sub Okt 08, 2011 5:39 am

U svoj mojoj teznji da dodjem do savrsenstva u duhovnom smislu,sve sam dalje od spokoja.Smatram da poznajem sebe odlicno i uspijevam da gledam na stvari s tudje tacke gledista da ne bih bila subjektivna.Stalno analiziram svoje postupke,osjecanja,misli i nailazim na mane i koliko god pokusavam da ih eliminisem,opet se susrecem sa njima.
Dosta sam kontradiktorna kao licnost,impulsivna u trenutku a kasnije me ogromna samokriticnost dovodi do nekih depresivnih stanja.Nikako da budem zadovoljna postignutim ali valjda se to zove ambicija. Wink
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Samokritičnost Empty Re: Samokritičnost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu