Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody)

Ići dole

Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody) Empty Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody)

Počalji od polly88 Pon Feb 25, 2013 7:03 am

Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody) 936full-mr.-nobody-poster

Godina: 2009.
Režija: Jaco Van Dormael
Scenario: Jaco Van Dormael
Uloge: Jared Leto, Sarah Polley, Diane Kruger


Kakvi su vaši utisci nakon pogledanog filma?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody) Empty Re: Gospodin Niko / Gospodin Nitko (Mr. Nobody)

Počalji od polly88 Ned Dec 13, 2015 8:38 am

Film me podsjetio na jedan drugi film koji sam davno gledala, ali koji mi se tada jako svidio - The Butterfly Effect. I ovdje je u jednom trenutku spomenut efekt leptira, što je vjerojatno trebalo pomoći u odgonetavanju filma (ako za to uopće ima potrebe).

Malo mi je sve bilo nabacano i nije me film uspio uhvatiti u svoj vrlog, a osim toga 2 i pol sata gledanja sličica, isječaka iz mogućih života bilo mi je previše. Inače Leto već standardno odličan, dobra ideja filma, o nekoj konkretnoj radnji ne može se govoriti, ali nije ni potrebno jer isječci dobro funkcioniraju kao mozaik.

Film nije savršen, ali vrijedi ga pogledati i usput razmišljati o 'što bi bilo kad bi bilo'.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu