Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opasne veze (Dangerous Liaisons)

Ići dole

Opasne veze (Dangerous Liaisons) Empty Opasne veze (Dangerous Liaisons)

Počalji od polly88 Pon Mar 04, 2013 3:51 am


Opasne veze (Dangerous Liaisons) Danger10

Godina: 1988.
Režija: Stephen Frears
Scenario: Christopher Hampton prema romanu Choderlosa de Laclosa
Uloge: Glenn Close, John Malkovich, Michelle Pfeiffer


Kakvi su vaši utisci nakon odgledanog filma?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opasne veze (Dangerous Liaisons) Empty Re: Opasne veze (Dangerous Liaisons)

Počalji od polly88 Pon Apr 11, 2016 11:54 pm

Nekoliko sjajnih glumaca u ovom filmu mislila sam da će biti dovoljno da uzdigne film iznad prosječnog, no to se nije dogodilo. Previše patetike za moj ukus, zbog čega mi je film bio i smiješan i dosadan. Budući da je snimljen prema epistolarnom romanu, dobro se izgradio na motivu pisma koje je prisutno od početka do kraja. John Malkovich mi je genijalan ovdje, dok mi se kod ostalih, vjerojatno zbog dijaloga i samog ugođaja filma, učinilo da se preglumljavaju (iako bi možda ispravnije bilo reći da se prenemažu, što je vrlo lako mogao i biti cilj). No ako volite spletke, 'ljubavne' priče i lijepe kostime - vrijedi pogledati. :)


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu