Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

+3
f-lady
nexstosic
Catwoman
7 posters

Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od Catwoman Pon Feb 08, 2010 8:54 am

Prijateljstvo među ženama stabilnije je od ljubavne veze muškarca i žene, kažu psiholozi. Zašto? Dok se muškarci pojavljuju u nasim životima i nestaju iz njih, drugarice nam ostaju kao večiti partneri.

1. Vašim roditeljima se sigurno dopada.

2. Neće prestati da vas voli ako se ugojite koji kilogram.

3. Možete da joj se smejete bez ozbiljnijih posledica.

4. Možete da podrignete pred njom, a da se ne postidite.

5. Sigurni ste da ćete i za 20 godina biti bliske.

6. Neće se ljutiti ako želite da budete sami, samo će vas pitati je li sve u redu.

7. Možete da ih imate više :)

8. Nije vam važno sta vaši najbliži misle o njoj.

9. Možete uvek da je pozovete, i kada nađete novog dečka i kada raskinete sa starim.

10. Nikada niko neće ogovarati vašu "vezu".
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od nexstosic Sre Mar 24, 2010 2:42 am

mogu biti i prijatelji koji zadovoljavaju ove zahteve ;-)
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od f-lady Ned Apr 04, 2010 2:54 am

decko bi po mom misljenju prvenstveno trebalo da vam bude prijatelj i ne bih takvu osobu nikada poredila sa drugaricama. zasto bi neciji polozaj bio bolji od ovog drugog? ne vidim ni kako je decko bolji od drugarica, pa tako ni obrnuto.
sta vise moj najbolji drug mi nekada vise znaci od svih drugarica, izuzev jedne koja je tu sve vreme, ali hocu da kazem da mi nekada prosto prija da se malo okrenem njemu. ne pravim takve paralele.

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2011 2:32 am

Drugarice su divna stvar, ali na zalost pripadaju sasvim drugoj kategoriji odnosa od mladica sa kojim se zabavljate. Za mlade osobe sasvim je normalno da su im drugarice draze. Medjutim, kako vrijeme prolazi, prosjecna djevojka ce poceti zeljeti da ostvari u zivotu ciljeve koje nije moguce ostvariti samo uz pomoc drugarica.

Mislim da se drugarice i mladic idealno nadopunjuju i zadovoljavaju sasvim drugi niz potreba koje kao osoba imate. I nesto mozda iznenadjujuce za osobu od dvadeset godina - gotovo sve ono sto je navedeno da mozete raditi pred drugaricom, a da vas ne osudi, moci cete raditi i pred muzem jednoga dana - sa jednim malim izuzetkom - da necete moci da imate vise muzeva! :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od Benzaiten Pet Jul 15, 2011 6:29 am

1. Vašim roditeljima se sigurno dopada. --- Ne mora da znači.

2. Neće prestati da vas voli ako se ugojite koji kilogram. --- A muškarac koji Vas zaista voli hoće?

3. Možete da joj se smejete bez ozbiljnijih posledica. --- A dečku ne smete?

4. Možete da podrignete pred njom, a da se ne postidite. --- Zavisi od osobe do osobe. Lično bih "prirodnija" bila pred dečkom.

5. Sigurni ste da ćete i za 20 godina biti bliske. --- Apsolutno nije tačno, dok sam sa druge strane sigurna da ću sa svojom ljubavi ostati do kraja života.

6. Neće se ljutiti ako želite da budete sami, samo će vas pitati je li sve u redu. --- Ne mora da znači.

7. Možete da ih imate više :) --- A to je nekakva prednost?

8. Nije vam važno sta vaši najbliži misle o njoj. --- A važno je šta misle o dečku?

9. Možete uvek da je pozovete, i kada nađete novog dečka i kada raskinete sa starim. --- Ovo nije baš pravo poređenje...

10. Nikada niko neće ogovarati vašu "vezu". --- Neće ni onu sa dečkom, ako ne postoji razlog.

Poenta je u tome da ne treba upoređivati na taj način. Prijatelji su jedno, ljubav je drugo, ljudi su različiti. Nikad ne bih stavila ni jedno od njih ispred onog drugog, prosto su odvojeni svetovi.
Benzaiten
Benzaiten
Početnik
Početnik

Broj poruka : 79
Ženski Rak Godina : 31
Lokacija : Kraljevo/Beograd
Datum upisa : 15.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od pahuljica Pet Avg 12, 2011 1:21 am

Skoro sve stavke vaze i za decka. Jer nas partner pre svega treba da nam bude prijatelj. Te dve "ljubavi" ne treba mesati, jer jedna drugu ne dopunjuju. Neke od stavki su bezazlene, i smesne...
ne podrigujem ni pred kim. Uzas... :blabla:
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od Ivana_ Pet Jun 12, 2015 5:55 am

Ha, nemam najbolju prijateljicu... Imala sam... Par, za koje mogu da kažem da su mi bile bliske, ali nikada dovoljno kao jedna. To je bila, nadam se i ostala osoba toliko slična meni da je neopisivo. Volele smo sve, svet, ljude na isti način. Čak smo i fizički ličile. Ali - život je to. Naučila sam da previše slični ljudi ne mogu da opstanu koliko god se voleli, i da su naše najveće životne ljubavi pa i prijateljstva u neku ruku nemoguća. Previše voleti sa obe strane jednostavno nije zdravo. Takve ličnosti satru jedna drugu. I sve se prekine - jer mora, jer je odluka obostrana ili se poubijaju.
Iskrena da budem odnos između mene i nje nije, i nikad neće moći da se poredi sa ma kojim drugim odnosom. Nastojim da budem i jesam uvek prilično bliska sa dečkom, mnogo više ako mi da razlog da poželim čitav život provesti s njim. Ne može jedan odnos biti bolji od drugog niti jedno drugo isključuje, to su različite ljubavi i nije ih moguće porediti. Ne slažem se s gorenavedenim podacima, jer podrazumevam da dečko prvo treba da mi bude jako dobar prijatelj, a potom sve ostalo.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka Empty Re: 10 razloga zbog kojih je prijateljica bolja od decka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu