Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestala (Gone Girl)

2 posters

Ići dole

Nestala (Gone Girl) Empty Nestala (Gone Girl)

Počalji od polly88 Uto Dec 23, 2014 11:54 pm

Nestala (Gone Girl) Gone%20Girl%20Poster1_large

Godina: 2014.
Režija: David Fincher
Scenario: Gillian Flynn prema svom romanu
Uloge: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris



Vaše mišljenje o filmu?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nestala (Gone Girl) Empty Re: Nestala (Gone Girl)

Počalji od polly88 Pet Dec 26, 2014 11:13 pm

Jedva sam čekala da napokon pogledam ovaj film jer volim Finchera i svidio mi se svaki njegov film koji sam do sada pogledala. Ovaj me je, ipak, malo razočarao. Valjda su očekivanja bila prevelika.

Nije bilo nekih prevelikih iznenađenja, osim kraja, koji mi se najviše i svidio. Zanimljivo da su mi dva i pol sata brzo prošla, radnja je dosta zanimljiva, likovi su mi bili čudni, neki previše karikirani (ovdje mi se to nije svidjelo) pa valjda i zbog toga nisam imala osjećaj da bi se pravda trebala zadovoljiti i nisam navijala za nekoga od likova.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nestala (Gone Girl) Empty Re: Nestala (Gone Girl)

Počalji od ces@ric@ Sub Dec 27, 2014 12:23 am

Meni se film dopao, mada ima dosta nekih propusta.
Film sam gledala sa momkom i nekim prijateljima i djevojkama se uglavnom svidio kraj, dok su ga muskarci mrzili. Ja sam kraj dozivjela kao sto je rekao onaj advokat, oni su jednostavno cudni i stvoreni jedno za drugo.

Sam razlog da sa njom ostane zbog djeteta koje ocekuju mi je glup. Ja sam dozivjela to kao njegov izgovor da je ne prijavi i ostane sa njom.

Lik Desia mi je neuvjerljiv. Ne vjerujem da neko moze biti tako naivan i tu sam se nadala nekom preokretu.

Zapravo film mi je najzanimljiviji do dijela kad se otkriva da je ona ustvari ziva. Onda slijedi objasnjenje i onda se film jednostavno razvlaci i pretvara u niz nelogicnosti.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nestala (Gone Girl) Empty Re: Nestala (Gone Girl)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu