Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet se vrti oko...novca ili seksa?

+6
Ika
f-lady
Mima
nexstosic
Catwoman
Still_dreaming
10 posters

Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Still_dreaming Čet Mar 11, 2010 10:47 am

Baš ovih dana razmišljam i ne mogu da se odlučim... Oko čega se vrti svet? Oko novca, bez kojeg se ne može ništa, ili oko seksa? Npr. mnoge poznate ličnosti su do slave i novca došle preko kreveta, što ide u korist tome da se svet vrti oko novca. A opet, sa druge strane, zašto bi ljudi plaćali i ulagali svoj kapital samo da nekog vinu u zvezde, a od tog nekog dobijaju seks, pa to opet ide u prilog tome da se svet vrti oko seksa...

Oko čega se ustvari vrti?
Ja nikako da se odlučim...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Catwoman Pet Mar 12, 2010 12:44 pm

E, ova tema ti je odlicna. Jako je tesko odluciti se, mrtva trka... Mada bih prednost dala novcu. Ipak je u igri prvo novac, a onda sex. Jer, pojedine devojke daju sebe zbog novca, a ne sexa. A na kraju su sve prazne u dusi. Tako da im ni jedno ni drugo nista ne znaci. Sto isto vazi i za muskarce. Ima i njih, zigola, samo se o tome manje zna i govori. Koliko je mladih sa babama upravo zbog tih para. Njima sigurno nije bas do nekog uzivanja sa ispijenom bakicom...
Crying or Very sad
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od nexstosic Sub Mar 27, 2010 6:28 am

vrti se i oko jednog i oko drugog, ali mislim da se više vrti oko novca. ljudi se sve više pale na novac nego na osobu suprotnog pola. mnogo jadno.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Mima Sub Mar 27, 2010 7:44 am

Svet se vrti oko nas, ponudjeni izbor odgovara jedino sponzorusama :D:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od f-lady Ned Apr 11, 2010 3:59 am

Mima ::Svet se vrti oko nas, ponudjeni izbor odgovara jedino sponzorusama :D:
Apsolutno podrzavam ovo misljenje. Zamislite da su vase misli i sve ono sto cini vas svet cestice u jednoj kutiji, stvari oko vas jesu vase okruzenje. Stavite sebe u sredinu kutije i zavrtite je. Vi ste centar, ono sto vidite jeste vas svet, upravo tako izmesan i upravo tako jasno nejasan. Izmedju ostalog mi biramo sta stavljamo u kutiju.
:f-lady:

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Ika Pon Maj 30, 2011 4:56 am

I jedno i drugo je samo jedan mali deo života ljudi. Da se svet vrti oko tih stvari svi bi se bavili samo prostitucijom. Svet se vrti oko života. To čime se ljudi bave kako bi došli do novca govori samo o vremenu u kom živimo. Tuga.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Troja Pon Maj 30, 2011 10:37 am

Ja ne mislim da je vrijeme u kome zivimo ista gore od proteklih vremena. Zamislite kako je samo jadan bio zivot nasih predaka, koji su zivjeli u mnogo skromnijim zivotnim uslovima i umirali mladi od bolesti ili u ratovima! Sto se tice novca, znacajan je, i ja ne mislim da je tuzno, nego mudro biti svjestan da i on igra znacajnu ulogu u opstanku. Ljudi koji ga nemaju ne mogu zasnovati porodice i zapoceti samostalni zivot. Tuzno je, medjutim, ako neki ljudi smatraju da je novac toliko znacajan da ga stavljaju veoma visoko na ljestvicu svojih vrijednosti, jer je uprkos svemu mnogo vazno kakav je neko covjek, a ne samo koliko zaradjuje.

Seks je vazan, za mene bar, samo kao dio ljubavi, i kao takav vazan pokretacki poriv za postizanje ciljeva u zivotu. Ljubav moze da nas motivise, da nas ucini sretnima (ali i nesretnima!), da nas tjera naprijed i kada je sve drugo propalo, i kao takva je veoma znacajna. Naravno, neki ljudi nikada ne pronadju ljubav svog zivota, i moraju da traze druge vazne motive i pokretace koji ce ih tjerati naprijed. Da li ce to biti novac ili nesto drugo zavisi od njih samih.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Ika Pon Maj 30, 2011 10:57 am

U pravu si Troja, slažem se sa tim što si napisala, ali ipak pitanje je bilo oko čega se vrti svet, malo vulgarno postavljeno ali ima smisla. Novac (kako preživeti, obezbediti porodicu i sebe) i seks ( ljubav, sa nekim to podeliti, tražiti snagu za borbu kroz život, ostaviti nešto iza sebe). Na takvo pitanje bih dao malo drugačiji odgovor. :) givenheart

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od male Pon Maj 30, 2011 7:44 pm

Svet se vrti oko novca, a seks kao deo sveta takođe rotira u ritmu kotrljanja novčića.
Pre nekih 15-20 godina, otac me tera da učim. Da dam uslov za godinu. Ja mu "pametno" kažem:
- Koja vajda od učenja? Danas je važno koliko para imaš, kakav auto voziš, koliko stanova si kupio...
A on mi odgovori:
- Sinko, to nije ništa novo. I pre 200 godina je bilo važno koliko dukata imaš u ćemeru, kakvog konja jašeš i kolika ti je njiva.
Eto. Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Troja Uto Maj 31, 2011 12:27 am

U pravu si na neki nacin, Male. Ono sto ja ne razumijem je sto su, cini mi se, generacije prije nas gledale sa postovanjem kada se neko uda za osobu sa dosta novca (sa nekim casnim izuzecima - na primijer Nusiceva "Gospodja Ministarka"), a danas se takve osobe ismijavaju i nazivaju pogrdnim imenima. Da li je ta promjena u nasoj reakciji izazvana time sto danas i zene mogu raditi i privredjivati, pa se na njih gleda sa visine kada nece da povuku svoj dio tereta? Ili sto je opsti standard bolji, pa doticna ne bi zivjela previse lose ni da se ne uda za nekog bogatog tipa?

Izvinjavam se ako sam malo skrenula sa teme - nadam se da ne.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od male Uto Maj 31, 2011 12:44 am

I ja mislim da je to do rodne ravnopravnosti. Oboje treba da doprinesu jednako ("svaka 'tica svome jatu", narodna poslovica). Mada je moje mišljenje da ravnopravnost ne postoji nego su muškarci diskriminisani. Mad Evo dokaza: za ženu koja sedi kod kuće, ne radi nigde, malo skuva neki ručkić, ispegla troje gaće i obriše prašinu se kaže da je domaćica. Za muškarca koji sedi kod kuće, ne radi nigde, malo skuva neki ručkić, ispegla troje gaće i obriše prašinu se kaže da je neradnik. Ize'm ti ravnopravnost! Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Troja Uto Maj 31, 2011 2:39 am

Ne znam sta da kazem na ovo osim da si opet pomalo u pravu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od male Uto Maj 31, 2011 5:14 am

U poslednje vreme se nešto mnogo pomalo slažeš samnom! E, promenio sam mišljenje! Sada se ne slažem sa sobom i pomalo tobom! Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Miloš_88 Sre Avg 31, 2011 4:29 am

Definitivno novac.
Sex dodje usput ako ima prilike, ali novac je glavni. Takvo je vreme da se novem sve kupuje nažalost. Od mesta u bolnici, do reda na listi čekanja, radno mesto se takodje kupuje...
viannen_06.gif
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Nelly Ned Sep 18, 2011 10:53 am



Novac, oko novca se vrti sve, mislim, iako je usko povezano :D . Seks je onima što imaju novac, tek usputno zadovoljstvo, a nekima način da dođu do novca. :jj:

Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svet se vrti oko...novca ili seksa? Empty Re: Svet se vrti oko...novca ili seksa?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu