Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizija danas

+8
polly88
Troja
Ika
Stephan^^
amaranth
Catwoman
nexstosic
Still_dreaming
12 posters

Zid :: Društvo :: Kultura

Ići dole

Televizija danas Empty Televizija danas

Počalji od Still_dreaming Čet Jan 28, 2010 11:24 pm

Gledate li TV?
Ima li nešto da se vidi na njemu?
Kako gledate na današnje medije u vašoj zemlji?
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od nexstosic Čet Apr 08, 2010 8:38 am

Pogledam povremeno. Više mi nije toliko zanimljivo kao ranije, verovatno što idem na fakultet, pa sam navikao na obaveze, sad mnogo češće gledam filmove na laptopu (samo dok jedem). Mada, na tvu i dalje postoji dosta zanimljivih emisija, a filmovi su mi više postali grozni na tvu, pa ih dosta ređe gledam nego ranije. Nešto stignem, a dosta ne stignem da pogledam (kad su neke poučne ili zabavne emisije u pitanju, Farma i VB mi nisu zabavni, samo da se razumemo).
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Catwoman Čet Apr 08, 2010 9:17 am

Bas retko gledam tv. Tako kad dodjem na vikend kuci, pogledam nesto na kratko, a nekad ni to. Odvikla sam se.
Pojedine danasnje emisije su haos, mogu samo da nas lupe po glavi i da pobegnu. A covek je kao sundjer, samo upija. Narocito deca. Sve sto vide na tvu, misle bere se i jede i prihvataju takav nacin ponasanja. Zato je agresivnost kod maloletnika i porasla.
Naravno, postoje i dobre emisije znanja. Mada sam ih sad i izgubila iz vida jer, kao sto sam rekla, skoro i ne gledan tv.
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Still_dreaming Pet Jul 30, 2010 12:49 am

Ne gledam TV. Pogledam ako vidim u novinama da ima neki vredan film i to je to. Eventualno pogledam vesti RTS 1 i obavezno Slagalicu jer ako mi Milka Canić ne kaže ,,Dobro veče'' prosto ne mogu da funkcionišem. :D Nemam lepo mišljenje o našim TV stanicama i emisijama koje nastaju u njihovom okrilju, naročito o TV pinku. :Smiley-msn.com


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od amaranth Pet Jul 30, 2010 2:07 am

Still_dreaming ::Nemam lepo mišljenje o našim TV stanicama i emisijama koje nastaju u njihovom okrilju, naročito o TV pinku. :Smiley-msn.com
Potpuno se slazem sa Stillijem!
Retko gledam TV, i kada gledam, ne gledam nase TV stanice, jer je program blago receno uzas. Pogledam Fox ukoliko ima neki dobar film, i to je to. Uglavnom gledam strane stanice, najvise Discovery.
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Stephan^^ Sub Sep 25, 2010 12:11 pm

Ne gledam bas tv,sem jedne serije i uopste mislim da je danasnji tv program uzasan :)
Stephan^^
Stephan^^
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 29
Muški Rak Godina : 29
Lokacija : San Francisco
Datum upisa : 27.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Ika Pon Maj 23, 2011 1:20 pm

Ne gledam tv. Prestao sam pre 4 godine. Možda se jednom mesečno setim da uključim i pogledam neku emisiju o prirodi ili životinjama. Sve ostalo je ispiranje mozga. Smatram da televizija ima veoma loš uticaj na današnju omladinu, posebno Pink, a ni ostali nisu ništa bolji...

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Troja Uto Jun 28, 2011 9:59 am

Televiziju gledam redovno. Imamo kablovsku televiziju i mnostvo programa na raspolaganju, ali uglavnom gledamo filmove najcesce engleske ili americke proizvodnje. Takodje volim humoristicke serije (skorije "Two and a Half Men", "Curb Your Enthusiasm" i "Hot in Cleveland"), emisije sa intervjuima poznatih licnosti, dramske programe, muzicke programe, arhitekturu i dizajn u svijetu bastovanstva.

Gledanje televizije zauzima znacajno mjesto u mom zivotu. Britanska televizija nudi sve sto bi covjek mogao pozeljeti da gleda, pa bi bilo cudno kada neko ne bi uspio da pronadje bar nesto sto ce ga interesovati, mada oni koji imaju samo osnovne televizijske programe imaju mnogo manji izbor od mene i mog supruga. Televizijske programe sa tla bivse Jugoslavije gledam samo ako sam tamo na odmoru. Prije par godina sam gledala jednu simpaticnu dramu, pa sam sigurna da bih pronasla ponesto kada bih zivjela tamo sto bi vrijedilo pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od polly88 Sub Avg 06, 2011 3:31 am

Posljednje 3 godine skoro da i ne gledam TV. U stanu ga nemam pa sam se tako odvikla od gledanja, a kada za vikend dođem kući, ne nalazim ništa zanimljivo. Dosta su loši programi u Hrvatskoj (bar meni), posebno privatni. Kada sam kući duže vrijeme (kao sad), onda imam neku rutinu: ujutro upalim TV čim otvorim oči i prebacim na neki program s glazbom pa se tako brže razbudim, a navečer obavezno pogledam 2 epizode Prijatelja i to je to. Filmove i ostale serije koje me zanimaju gledam na kompjuteru...
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od enigma_ Ned Avg 14, 2011 1:31 am

Pogledam ujutru, tačnije slušam (jer sam na netu :D ) jutarnji program, eventualno u toku dana vesti i nešto od sporta.
Inače "ovi" gledaju, šta gledaju pojma nemam, znam da se repriziraju Prijatelji(vikendom), to se gleda, onda crtaći.Filmovi ne.
A, da gleda se Otpisani (to je ono... Prle i Tihi :buahahhaha: ) u šoku sam kad to vidim da se gleda
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Troja Čet Okt 27, 2011 9:43 pm

Bas mi je pomalo smijesno i vrlo simpaticno da cujem da se Otpisani jos uvijek prikazuju na nasoj televiziji. To je bila serija koju sam jedva cekala da vidim kada sam bila djevojcica (Tihi i Prle su stvarno nesto!).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Nelly Sub Feb 04, 2012 1:57 am

Gledate li TV?
U poslednje vreme retko, poneki kviz odgledam i to je to.
Ima li nešto da se vidi na njemu?
Skoro ništa. :jj:
Kako gledate na današnje medije u vašoj zemlji?
Cirkus, kao što nam je i država. Ne verujem da će biti bolje u dogledno vreme. :jj:
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od ces@ric@ Sub Okt 03, 2015 11:08 pm

Uglavnom skidam sa interneta serije i filmove i to gledam. Na televiziji trenutno gledam tu i tamo dnevnik u 8 na ceskoj televiziji, jednu cesku sapunicu utorkom i cetvrtkom (mada cesto zaboravim), krimi price na ID kanalu. Kad je szona gledam i Game of Thrones na HBO. Imamo puno kanala, ali iskreno, ja ih vrlo malo gledam


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Troja Ned Okt 04, 2015 1:41 am

Ja baš sad gledam seriju "Shield" sa DVD-ja. Na početku svakog DVD-ja naglašavaju kako je skidanje sa interneta kradja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od ces@ric@ Uto Nov 03, 2015 11:13 am

Troja ::Ja baš sad gledam seriju "Shield" sa DVD-ja.  Na početku svakog DVD-ja naglašavaju kako je skidanje sa interneta kradja.

A to ranije nisi znala? :D

ces@ric@ ::Uglavnom skidam sa interneta serije i filmove i to gledam. Na televiziji trenutno gledam tu i tamo dnevnik u 8 na ceskoj televiziji, jednu cesku sapunicu utorkom i cetvrtkom (mada cesto zaboravim), krimi price na ID kanalu. Kad je sezona gledam i Game of Thrones na HBO. Imamo puno kanala, ali iskreno, ja ih vrlo malo gledam

Da dodam da sad gledam (kad uhvatim) i ceski "Master Chef" i "Ano, sefe". Emisije o kuhanju. "Ano, sefe" je zabavna emisija, sefkuhara Zdeneka pozovu u neki restoran, kojem ne ide dobro. On provede dan sa njima i kaze sta sve treba izmijeniti, te kuha jedan dan sa personalom. Nakon nekog vremena dodje ponovo u isti restoran da vidi jesu li ga poslusali i kako im ide. Ako su se izmijenili na bolje dobijaju zvijezdu "Ano, sefe". Zdenek je arogantan, sarkastican, zabavan - obozavam ga! Steta sto emisija ne postoji vec par godina.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Troja Uto Nov 03, 2015 8:41 pm

ces@ric@ ::
Troja ::Ja baš sad gledam seriju "Shield" sa DVD-ja.  Na početku svakog DVD-ja naglašavaju kako je skidanje sa interneta kradja.

A to ranije nisi znala? :D

Svako posten to zna. :D Samo spomenuh jer mi se po tvojem pisanju ucinilo da ti ne znas.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od ces@ric@ Uto Nov 03, 2015 8:54 pm

:buahahhaha: :buahahhaha: Znam, znam. DVD kupim kad je u pitanju neki film koji mi se bas dopao. Nisam naivna da kupujem za svaki film i svaku seriju koju bih htjela pogledati. A to moraju napisati, jer i tako ljudi ne kupuju pretjerano DVD-eve. To mi dodje kao natpis na cigaretama "Pusenje steti zdravlju".


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Troja Uto Nov 03, 2015 9:07 pm

Ma nisu napisali, nego je bio kratki spot na pocetku apsolutno svakog DVD-ja. Pomalo me je to i nerviralo, jer stvarno nisam vidjela potrebu da to ponavljaju apsolutno svaki put. Valjda je logicno ako imas komplet diskova da ces gledati od prvog i da ces to vidjeti na pocetku prvog DVD-ja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Dora_Mar Čet Nov 05, 2015 12:36 am

Mislim da je ovo danas obično trovanje naroda što se tiče TV-a. Tu i tamo ima neki film da se pogleda ili ok emisija ako se okrene Discavery ili sl. kanal.
Naše televizije, naš program jeste jedno obično zaglupljivanje i usmjeravanje mladih u idiotizam.
Nekad se znalo, ustaneš, upališ TV imaš normalne crtaće koji te nešto nauče, uz koje smo porasli, koje su roditelji mogli da nam dozvole da gledamo. Danas je i u crtaćima prisutno nasilje, a ako ne to, onda potpuni idiotizam.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Televizija danas Empty Re: Televizija danas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Društvo :: Kultura

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu