Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas je danas iznerviralo?

+33
Dafne
Bult
Nikolija
Born to die
ThePoet
soldiergirl
Kondor sa Anda
polly88
Eurinome
Virginija_Woolf
pahuljica
marija_cvetic
Theseus
Nency
Miloš_88
male
Teixos
Nelly
Ika
Dora_Mar
enigma_
Tango six
nexstosic
chegirl
Maja
amaranth
anika_panika
Nymphadora
zanesena
Liza_N.
Ksenija
ces@ric@
Still_dreaming
37 posters

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Avg 05, 2011 1:19 am

Sad me iznervirala jedna komšinica...prvo nije zvonila, onda je kao harabaša ušla i razne gluposti pričala...nešto sam čula nešto ne!
Podsetila sam je koliko je sati, jer ide na posao.Otišla je :buahahhaha:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Dora_Mar Sub Avg 06, 2011 5:02 am

Brat! Mlado, pa histericno :blabla:
Majka! Godine stigle pa i ona kratkih zivaca :blabla:

juu-huuu
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sub Avg 06, 2011 5:53 am

Sad slovo F!
Jurim slovo po tastaturi pola sata, nemam naočare, zaboravila sam ih sinoć tamo... Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Dora_Mar Ned Avg 07, 2011 8:49 am

Sve!
Taman krene dobro....ma kakvi!! Neko mora nesto da uradi iii... hysteric.gif
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Uto Avg 16, 2011 10:00 am

Nostrifikator i sva ova birokratija. Tri mjeseca se natezem sa tim likom da bi konacno prije mjesec dana rekao da su sva dokumenta u redu. No, danas se naglo predomislio i nakon mjesec dana mi rekao da ipak nesto fali. Konj jedan! Zbog toga sad mogu izgubiti vizu. Shvacam da nesto fali, ali zar nije mogao pogledati ranije, vec u zadnji cas?!

P.S. Izvinjavam se na poduzem postu i svim konjima na uvredi...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sre Avg 17, 2011 8:05 am

Nisam se nešto nervirala, sem jutros kad sam videla da je 11 sati, a ja nisam ustala kad sam trebala..Sad malo mi diže živac okolina, mnogo su dosadni...gleda se Otpisani Shocked i tenis plus se priča telefonom :mtj:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Theseus Sub Avg 27, 2011 12:39 am

Sam sebe sam iznervirao od ranog jutra,dodje mi da uzmem ovu tastaturu i da se udaram po glavi..grrrrr :ljut: :ljut: :dum:
Theseus
Theseus
Početnik
Početnik

Broj poruka : 59
Muški Lav Godina : 38
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 12.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od marija_cvetic Sub Avg 27, 2011 1:07 am

To sto nemam glas,a zelim veceras da pevam :ej bre
marija_cvetic
marija_cvetic
Početnik
Početnik

Broj poruka : 68
Ženski Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pon Avg 29, 2011 10:52 am

Advokatica, koja je trebala zavrsiti sve kako je rekla, ali je zenska razgulila negdje na odmor, a prethodno mi nije odgovarala na mail, niti na pozive beat


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Avg 31, 2011 7:31 am

Udjem ja u banku da nesto oposlim, kada oni redovi se otegli k'o gladna godina na sve strane. Sta mislite jesam li cekala?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Ika Pet Sep 02, 2011 12:32 am

Bušili su beton tačno ispod prozora! Aaaaaaa! :ej bre U 7 ujutru! :blabla:
Ne mož' čovek da spava!

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pon Sep 05, 2011 7:27 am

Uh, mnogo stvari, pokusacu da nabrojim one glavne:

- Cekanje u policiji. Dosla sam u 8:30, dobila broj u 8:40, broj 614. U 11:20 na red je dosao broj 611. Taj salter je jedino za dodavanje dokumenata, dakle sve sto trebas je da predas dodatni dokument. medjutim, dvije cure sa tim brojem su se zadrzale 40 minuta. Nakon njih je uletio lik bez broja, ali koji je dobar sa ovom na salteru i pricali su tako 20 minuta. Nakon njega je gospodicna odlucila da uzme pauzu od nekih pola sata-45 minuta... Poludjela sam!

- Brat i privremeni cimer, cijeli dan su kuci, ali nijedan nije mogao da opere sudje ili skloni ves da ne kisne

- To sto prevodim nesto sa naseg na engleski, ali je taj tekst na nasem nevjerovatno nepismen i svaka treca recenica nema nikakvog smisla

- Neko je od ove dvojice usao u blatnjavim cipelama u kuptilo, mozete misliti na sta to sad lici, a njih dvojica se prave mutavi i nered ih naravno ne nervira...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Still_dreaming Pon Sep 05, 2011 10:20 am

Nesposobni sekretar na katedri. Prijava ispita je u toku, ali on se nije udostojio da sastavi raspored ispita i da ga objavi. Prijava je do srede, a u prošlom roku je smestio 2 puta po 2 ispita u isti dan. Sad će verovatno sva 4 biti istog dana. Koleginica je nekako saznala da je usmeni iz jednog ispita 12. septembra, a ima i kolokvijum koji treba da se polaže (rok počinje 10-og), i prigovorila mu, na šta je on rekao: ‚‚A jeeeel? Pa ne znam šta da vam radim!'' Idiot! Danas ceo dan osvežavam sajt fakulteta i stallno mi izbacuje raspored prethodnog roka. Prethodno me koleginica iznervirala jer mi je posala mejl da je videla raspored na forumu fakulteta. A gde je link!? Sat vremena sam tražio i nisam video. Ili ona nije dobro videla ili sam ja konačno poludeo!

I večeras. Na rođendanu. Okupilo se društvo. Ne zna se ko je zajedljiviji i ko više gleda da izvuče nešto sočno. Da ima šta da se priča. Kad treba neko drugi da se pita za nešto novo, onda su puni energije i svaki detalj bi da znaju. Ako nije negativno, ma naći će oni nešto! Stoke! I kopali su, kopali, tražili. Ali se ućute kad se njima postavi pitanje ‚‚Šta ima novo?'' - ‚‚Ništa specijalno...'' i pad raspoloženja. Kakav kliše. Kakvo prijateljstvo? Kakva ljubav? O čemu vi to? Zašto ste došli? Idioti! Otišao sam posle sat i po. Ni slavljenica nije bila bolje raspoložena.

I kruna večeri! ‚‚Biću ja tu kad odeš, ali sad kad si tu ja imam obaveza...'' Ma, samo se skloni i ućuti!


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od pahuljica Pon Sep 05, 2011 10:48 am

Neosetljivost moje drugarice. Da mi je bila tu, ujela bih je...
Zamolila sam drugaricu da je sačeka u Bg-u (jer ja nisam tamo) da je uputi oko konkurisanja za dom, a ona se nije udostojila da se informise da joj dokumenta moraju biti overana :krstivoje: , pa je po vrućini ova sa nnjom jurila do fakulteta, pa do opštine, do doma, i na stanicu u poslednjem minutu (jer ova nije želela da pose 5 dolazaka upamti kako izgleda železnička stanica :ej bre )...
A ona, hladna kao špricer, ne mari što moja duša od drugarice prekosutra ia ispit. Kaže, mogu i onim sledećim... girl_mad.gif Nije joj se pristojno ni zahvalila, ni javila da je stigla. Još je i obavestila da će krajem meseca morati da ode do faxa da joj odabere izborne predmete (da bi ova mogla duže da bude sa dečkom u svom rodnom gradu)..
Umreću od sramote... girl_cray.gif Stvarno nisam to očekivala od nje, mislila sam da je poznajem...
Sreća pa je moja duša, stvarno duša, i ne zamera mi ništa... ne želim da ikad ikome priredim nešto slično...
Ja i moja dobrota... fool.gif (ajde da sam ja, nego drugi ljudi) hysteric.gif
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Miloš_88 Pon Sep 05, 2011 9:41 pm

Kreten od komšij koji je od ranog jutra počeo da buši zidove :blabla: :sparrow:
KAo da mi burgija mozak :S
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Still_dreaming Sre Sep 07, 2011 7:35 am

Roditelji, malopre... Kad god im na početku meseca tražim da mi pošalju novac, oni naprave dramu! Pa ljuuuudi, početak meseca je - plaćanje doma, menze, markice za prevoz, interneta (doduše, on je ovde 150 dinara) i da imam za osnovne potrepštine pored toga. Svestan sam da je i to mnogo kad se nema, ali zaboga, meni je ovde lepo, ja ovde uživam i baš me briga za sve. Osim fakulteta i ove sobe i drugaricinog stana (gde smo učili) nisam video ništa. U kafić idem jednom u dva meseca i nije mi neophodan. Kafu, hvala bogu, umem skuvati i sam. Tako da ne znam šta oni misle da ja radim sa tim parama.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Virginija_Woolf Sre Sep 07, 2011 10:44 am

Nervira me to sto stalno trcim nedje,zurim,kasnim.Danas sam kasnila 4 puta.A nikako da postignem sve.I preumorna sam a nisam zavrsila polovinu onoga sto sam trebala.Moram da se organizujem.Znala sam da ce ovako bit...
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sre Sep 07, 2011 10:30 pm

Idioti iz offica. Milion puta sam im rekla da treba platiti racun za net, ali j.. se njima sto Madjarska nema more, pa smo sad cijele sedmice bez interneta, tj. svi radimo od kuce


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Čet Sep 08, 2011 5:41 am

Dan mi počeo sa nerviranjem.Njapre kosačica koja mi pokvarila jutro, zatim blesavo "dete" koje "hoće kaki, neće kaki" kao da ima pet godina!Trebala sam to da bijem kad je bilo malo a ne sada :blabla:
Taman sam se smirila, nastupio je Vilotioć sa njegovim glupim idejama..."šta ako bude ovako...ili šta ako bude onako"...svirao je sat vremena, slušala sam ga i rekla mu da mi sad jasno na koga je ova "mala".Malo smo se posvađali, nismo davno, pa je biiilo krajnje vreeeemeeee :sparrow: Sad ne pričamo i mislim da nećemo pričati par dana, ja neću, jer jedino tako ga doteram u neki "red" !
Sto godina ima i nikako da sazri što sam mu i rekla ^_^

I sad me nervira veš mašina koja radi kao traktror ..normalno da će tako da radi, kad sam je sama kupovala, kao da je to krpica neka,a ne veš mašina :ej bre Pa on je i tada mene ostavio u radnji, dao parice i rekao biraj i kupuj odoh ja imam posla :krstivoje: Treba ga ubiti za primer svim nesposobnim muškarcima Mad

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Eurinome Sub Sep 10, 2011 5:39 am

Otac, malocas..nece u bolnicu, a za istu je.Nervira me sto je izgubio volju, i sto ne shvata da mora ici.. Sto ne shvata da zivot moze otpevati "adio" bilo kada, narocito u tim godinama.. girl_cray.gif
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sub Sep 10, 2011 7:30 am

Stalno me nervira ovo oko Skypea i konverzacije. Moj otac nikako da shvati koliko mi je godina i da ne namjeravam svaki dan da mu podnosim izvjestaj sta sam radila. Sto bi on i nekako razumio da brat nije ulizica mala, koja hoce da se cuje sa tatom svaki dan, JER GA VOLI. A ja eto, ispade, ne volim svog oca, jer nisam dotrcala kuci da pricam s njim, vec sam rekla to uciniti veceras kad dodjem. A da napomenem da sam prosle sedmice pokusala dva puta pricati s njim, nijednom nije mogao. No, ceka petak, oko 20, cisto da provjeri jesam li kuci ili ne daj Boze izasla... pa kad me nema da me moze pitati gdje sam to bila. A bratu kazem, daj ne pricaj s njim u subotu do navece kad se vratim, ali on mora... jer, jbg, samo on voli svog oca... joj, kako me iznervirao danas beat


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pon Sep 12, 2011 11:16 am

Danima se nerviram oko dvoje mladih, koji se razvode, imaju troje dece i ne razmišljaju o svojoj deci.
Nema šanse da im ikako priđem, a ne mogu da slušam više decu koja plaču.
Danas sam smogla snage i pozvala tog "oca" koji sve jeste samo nije otac, pokusšala sam da porazgovarma sa njim nažalost on je cepanica, buzdovan i žao mi što ga uopšte znam!Posle njega, pozvala sam "majku" ove dece, koja sve jeste, samo majka nije..na sve moje reči(krajnje oprezno, misleći da pati za decom) ona je meni rekla ovo " Nek čuva decu, ja ću da plaćam alimentaciju" Surprised Nisam imala potrebe da više reč joj kažem.Pre nego što sam prekinula razgovor, zamolila sam je da mi ponovi to, jer nisam mogla da verujem šta čujem, naravno ponovila mi je. Oterala sam je u tri lepe i prekinula razgovor.
Inače deca su im stara 17, 15 i šest godina.
Duša me boli za tu dečicu.Ja sam im neka tetka (ne biloška) već sam sa njihovim ocem odrasla u istoj porodici, isto smo vaspitavani, iz istog tanjira jeli,rasli zajedno itd..i naravno razlikujemo se mnogo...Od danas definitivno ne pričam sa njim i ne želim da čujem za njega!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Sep 14, 2011 4:43 am

Iznervirala sam samu sebe - ko te vise moze iznervirati nego ti sam sebe?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Ika Pet Sep 16, 2011 1:48 am

Što su me budili u 7. Mrzim kada me probude rano. :ej bre

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od male Pet Sep 16, 2011 8:03 am

Jutros u 3 sata me probudila glavobolja. Popio sam 6 različitih pein kilera tokom dana i ništa. Boli i dalje.... Meteoropata... Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 6 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 20 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu