Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas je danas iznerviralo?

+33
Dafne
Bult
Nikolija
Born to die
ThePoet
soldiergirl
Kondor sa Anda
polly88
Eurinome
Virginija_Woolf
pahuljica
marija_cvetic
Theseus
Nency
Miloš_88
male
Teixos
Nelly
Ika
Dora_Mar
enigma_
Tango six
nexstosic
chegirl
Maja
amaranth
anika_panika
Nymphadora
zanesena
Liza_N.
Ksenija
ces@ric@
Still_dreaming
37 posters

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Čet Mar 07, 2013 10:04 pm

Zapravo sam se iznervirala juce poslije podne kada sam stigla kuci i otkrila novac u zadnjem dzepu svojih farmerki. Tu je bila samo sica i sjetila sam se da mi je tokom dana koleginica donijela kusur nakon obavljene kupovine za firmu bas u trenutku kada sam isla da skaniram neke dokumente. Tutnula mi je pare u ruke, ja sam se zbunila jer nisam znala sta da radim u tom trenutku sa njima. Zatim sam stavila sicu u dzep farmerki, zadrzala krupne novcanice i priznanice u ruci i otisla do skenera. Ni sada ne znam da li sam ja zapravo krupne novcanice i priznanice spustila kraj skenera i tu ih zaboravila ili sam ih ipak odnijela do svog radnog stola, te ih je neko odatle uzeo. Uglavnom se nisam sjetila da kusur stavim u kasu, niti da zapisem transakciju.

Jutros sam ustanovila da mi je tako nestalo 15 funti iz firmine kase. Nadomjestila sam to iz svog dzepa, ali mi je tuzno i ruzno sto znam da su te pare mogle nestati samo tako sto ih je skupa sa priznanicom pronasao neko od mojih kolega i strpao u dzep. Toliko o njihovom postenju. Takodje sebi zamjeram sto nisam zamolila koleginicu da pare ostavi na mom radnom stolu. Naprosto sam znala ako ih budem nosila u ruci dok obavljam druge kancelarijske poslove da to nece na dobro izaci.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Pet Mar 08, 2013 2:04 am

Nisam iznervirana,m nego sam nešto onako bzv.
Noćas sam gledala naš film "Kao da me nema" potresla se mnogo dok sam gledala.U toku gledanja sam ustajala da pušim.Kad sam uključila lampu, nešto je puklo (sijalica) strašan je to zvuk bio posle ponoći.
Jutros kad sam izvodila Mrvicu napolje, uključim svetlo u hodniku, obuvam patike, kučence sedi i čeka me i plafonjerka pade pored nas.Mogla nas je ubiti.
Vilotićevu kafu i parice neke, neću ni da komentarišem, ne zma zašto je to sa paricama uradio?!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sub Mar 30, 2013 11:35 am

Sto sam dva puta poslala poruku o tome kako zelim da glasam ove sedmice, a nema nikakve naznake u Postanskom sanducetu da sam to uradila, i sto sam sigurna da to znaci da je glupi sistem krahirao nekako. Necu vise pisati, pa nek me diskvalifikuju, ovo je previse glupo da bih to ponovo radila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Mar 31, 2013 9:17 am

Već par nedelja se nerviram kad postavim ručak.
Opet nije htela da jede.
Danas sam pitala je zašto ne ruča (iako znam) dobila sam odgovor da nije gladna.
To dete se promenilo 100 posto od kada imamo Mrvicu.
Ona nema pojma koliko se Mrvica kupa,a to je svake nedelje.
A svaki dan joj se peru šaice, njuška i sve ostalo,
Pre spavanja obavezno ide na pranje nogu, njuške, guze i to uvek njenim šamponom.
Lepo udaviše to kučence,plapšim se da se ne razboli.

Počinjem da razmišljma da devojka (klinka) ima psihički problem, jer ona ni jednu životinju ne podnosi.
U šta će to odrasti-sazreti, nemam pojma?!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Ned Mar 31, 2013 9:53 am

Brat. Kako je dobio ovaj projekat da radi, nema vremena ni za koga. Sto je najgore, znam ga i znam da to voli. Cula sam njegovog sefa kad mu je rekao da odmori koji dan, medjutim on meni prosipa pricu kako mora da radi. Vec mi se njegov kum tuzio da mu se prijatelj skroz promijenio i da mu pomognem da apelujem na njega. I onda nakon sto se 2 dana nismo culi kontaktujem brata na Skype pitanjem "jesi li tu" i dobijem odgovor "reci". U stilu, reci sta imas, pozuri, nemam vremena za tebe...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pon Apr 01, 2013 8:38 pm

Prosle sedmice sam upozorila seficu da treba da platimo neke savjetnike iz Juzne Amerike. Ona je rekla da je bas briga, da moraju da cekaju. Ja sam im prenijela poruku i oni su rekli da ce cekati. Medjutim, za vrijeme praznika jedan kreten koji se vjecito zali iz Juzne Amerike je napisao poruku zahtijevajuci placanje za sve njih, pa kad nije dobio odgovor od mene onda je proslijedio poruku bratu moje direktorice finansija. On, da ispadne fin, odogovori kako moram odmah da ih platim cim dodjem u kancelariju. Sada ja necu da platim jer mi direktorica nije odobrila i cekam da on dodje pa da ga izgrdim sto nije sa mnom provjerio u cemu je problem prije nego sto je napisao svoje (izrazito idiotsko) misljenje.

Takodje me nerviraju neki iz Juzne Afrike koji ne mogu sami ni obrisati nos. U strasnoj sam frci zadnjih sedmica, a oni su mi pisali i trazili da nesto obavim za njih. Da je situacija kao normalno sto je bilo bi mi zadovoljstvo, ovako samo gledam kome da utrapim taj posao, pa da mogu da se posvetim obavljanju ostalih duznosti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sre Maj 08, 2013 11:03 pm

Momkovo ponasanje. Vec je sedam dana (bar) kao bolestan, a pri tom bolescu se misli da se osjeca umornim i da ga boli glava. Ja sam bila u velikoj guzvi, radila za praznik i vikend, spavala u prosjeku 3-4 sata, ali sam se trudila da kad se sa njim cujem/vidim da sam dobro raspolozena i da se ne zalim i da mu pomognem jer je "bolestan". On neprekidno, umoran je, pa nije ovo ucinio (nema trenutno nekog velikog posla i radi od kuce). I danas kad mi je opet poceo s tim, pred put kojem se toliko radujem, sam mu odbrusila. Zasad samo kratko, ali ako nastavi cuce me. Joj sto ne trpim kad je musko bolesno. Svaka im je bolest na smrtnoj postelji, a pri tom i ne pitaju kako se neko ko zadnjih sedam dana spava tako malo osjeca ili treba li meni mozda kakva pomoc...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Liza_N. Čet Maj 09, 2013 5:42 am

Neizvesnost... !!!!!!!!!!!!!!!!


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Čet Maj 09, 2013 9:17 am

Kažu: "malo dete, mala briga, veliko dete velika briga". Ne znam kako se to meri, meni su oduvek sve brige oko dece bile te "velike" :(
Već danima slušam ( a ne razumem šta priča) neki telefonski razgovor na engleskom, pa na nemačkom.
Da bi se danas CV poslao na neke "poznate" špedicije u par zemlji na zapadu.
Rečeno mi je da ne može više ovde i da najverovatnije čim mu se ukaže prilika bukvalno beži odavde.
Nemam prava da ga zadržavam, ali nisam ga ni podržala,već sam ćutala na sve to.Čak i kad sam pitana što ćutim, reklam sam "onako".
Razumem da je ljudima malo novca, ali da im samo novac bude razlog za odlazak to neću da razumem, jer on ipak ima finu platu u odnosu kakve su plate ovde.
To što je taj posao "tamo"plaćen ne znam koliko, mene ne zanima, mene zanima gde će da ide, koga zna tamo i ko mu daje garanciju za posao.
Na ta moja pitanja, koja sam pre nekih sat postavila, rečeno mi je da "ne brinem"
Pa kako to misli da ne brinem?!Sad sam nervozna, ućutala sam al sutra ću da podviknem!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Liza_N. Pet Maj 10, 2013 7:35 am

Dakle, od danas samoj sebi zabranjujem da otvaram prozor u sobi do ulice!
Poludeh.
A taman je počeo vetrić da duva, ja rekoh - da osvežim sobu.... Deset ljudi mi je kucnulo, svratilo, pitalo, smaralo - kroz prozor! Kao da sam ostavila otvorena vrata ordinacije, pa sad, ko voli, nek izvoli.
Ni malo privatnosti u sopstvenom životu nemam, jednog dana će pričati o meni: a bila je tiha, povučena, uvek se javljala komšijama... smajli-a080.gif


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Jun 05, 2013 12:37 am

Juče kolega koji mi je pokvario štampač koji samo što sam bila namjestila da štampa kako treba, danas mama koja nikako da uključi skajp, pa da se čujemo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Still_dreaming Ned Jun 23, 2013 10:42 am

Iznervirali su me lektori u Laguni! Inače ne volim Lagunina izdanja, ali tek sad... 

Čitao sam ‚‚Gozbu za vrane'', epska fantastika (koju inače ne volim da čitam, ali volim njene ekranizacije, a ovo uzeh jer me mnogo zanima šta će se desiti u seriji koja je rađena po knjizi. Čoveku priznajem maštovitost i skidam kapu za dobro osmišljenu priču! Dubinski gledano - nema neku vrednost). Čitam ja tako i naiđem na rečenicu ‚‚Robertovi štitonoše su se takođe pojavili.'' Surprised Kasnije naiđem opet na štitonoše: ‚‚Njegovi štitonoše su mu držali skute''. Surprised Dalje ‚‚Nekoliko zuba manjka bi ga naučilo da se ne osmehuje'' i ‚‚Maloprstić i ja smo jednom sagradili zamak od drvenih KOCAKA'' :ej bre Pored toga, postoji još mnogo primera gde rečenica u inverziji nije odvojena zarezom, a skoro po pravilu enklitika ide iza dužih sintagmi (sreća pa je još nisam našao direktno iza zareza, inače bih se šlogirao). Rečenice sa štitonošama čak i laicima izgledaju nakaradno. Ne razumem kojom logikom je na dva mesta upotrebljena semantička kongruencija umesto gramatičke? ‚‚Kocaka'' neću ni da komentarišem, a svakako nemam ni reči za to. :krstivoje:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pon Jun 24, 2013 9:57 pm

Prijateljica. Najprije, kuka kako nije imala vremena da mi odgovori na poruku, a nema posla, ima jednu obavezu dnevno. A onda ona meni daje termine kad bi mogle ici na ljetovanje, tj. kad njoj odgovara :blabla:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Ned Jul 14, 2013 11:09 pm

To sto me ljekar nece moci primiti prije srijede. Da sam u zivotnoj opasnosti tri puta bih umrla do tada!:ej bre 
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Pon Jul 15, 2013 1:04 am

Braca. Dogovor je bio da ja poslije posla provodim vrijeme sa mladjim bratom, dok je stariji brat uzeo slobodno da se s njim druzi. Naravno, njih dvojica su spavala do negdje 13:00, onda uzela igrati igrica i tek oko 16 ce se mozda pokrenuti i izaci iz kuce, pa ne mogu stici da se sa mnom nadju u 18 kako je bio dogovor.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Čet Jul 18, 2013 9:21 am

Suprug. Ima da ga ubijem! Slab nam je pritisak vode, pa je toliko odvrnuo česmu da se slomila kada sam ja pokušala da je zatvorim. Kad ga nisam udavila sad živjeće sto godina.beat 
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Sre Jul 31, 2013 4:12 am

Idioti iz gradskog vodovoda. Čitav dan čekam njihovu posjetu jer imamo slab pritisak vode. Slučajno nazovem da provjerim kad tačno dolaze i otkrijem da su otkazali ovu posjetu. Navodno su nas svrstali medju hitnije slučajeve, pa je neko dolazio kada nismo bili kući jer nam niko nije javio da dolaze. Ugovorim drugu posjetu za danas i čekam kao na iglama. Odem do ulaznih vrata, kad tamo papirić koji nas informiše da je neko dolazio ali me kao nije našao u kući i da ako hoću zakažem drugu posjetu. Sva bijesna nazovem gradski vodovod i zahtijevam da neko dodje odmah, oni kažu ne može, nego će neko doći za naredna četiri sata.

Večeras sam htjela ići igrati badminton i tome se odavno radujem. Kakvi su ovo idioti nisam sigurna ni ako budem čekala da će se pobrinuti da nam stave na znanje da su tu i da neće samo ostaviti još jednu poruku. Ubila bih nekog sad da mogu! :dum:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sub Avg 03, 2013 6:02 am

Iznerviralo me je to sto sam napisala duzi post u "Moj dnevnik" i kad sam htjela postaviti, forum je zablokirao, pa se naravno sve izbrisalo. Uglavnom sve duze sto pisem, sacuvam, ali ovaj put zaboravih. Sad mi se ne da pisati ponovo beat 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Ned Avg 04, 2013 4:50 am

Vilotići beat 
Razišli se na sve strane, plašim se da ne počnu da se razmožavaju Shocked
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sub Avg 31, 2013 9:33 pm

Ne znam da li me vise iznervirala cimerkina snaha, ja samu sebe zbog svoje gluposti ili cjelokupna situacija, tj. sta je iz nje izaslo.

Naime, u petak kad sam se vratila s posla u stanu sam zatekla cimerkinog brata, njegovu zenu i jednogodisnje dijete. Cimerke nije bilo, a oni se nisu najavili. Precutala sam, znam da imaju kljuc i da se useljavaju ovdje, ali valjda bi trebali imati malo kulture i pitati da li mogu doci? Zabavila sam se oko djeteta, koje je preslatko. Dok su oni pricali sa kucepaziteljom, mala je potrcala u dnevni boravak, pocela sve male figurice da dira, stavlja usta i slicno. Posla sam za njom i odvojila je od toga, dok su njeni roditelji mirno stajali na ulaznim vratima i ne gledajuci gdje im je kcerka. Kasnije su usli sa kucapaziteljem u stan i htjeli su nesto izmjeriti. Snaha mi se nasmjesila i dodala mi SVOJE dijete. Ja sam malu odvela u svoju sobu i zatvorila vrata za sobom, jer mi je soba bila u haosu, a i nisam htjela trcati za malom po kuci, a i imam naviku da zatvaram vrata sobe. Snaha je nakon vise od sat dosla po svoje dijete, u medjuvremenu ga nijednom nije provjerila. Da bi sad rekla mojoj cimerki kako sam joj u petak OTELA dijete i zatvorila se u sobu. Moja glupost da sam zatvorila vrata sobe, ali ako misli da sam joj ja, koju je btw vidjela drugi put u zivotu, uzela dijete, zasto nije dosla po njega odmah (bila je u susjednoj sobi), vec je cekala sat vremena? Dijete je preslatko i drago, ali ja sam bila tek dosla s posla, nisam se ni presvukla, ni jela i jos sam sad napadnuta da uzimam tudju djecu. Dobro, maloj cu odsad prilaziti samo u prisustvu dva svjedoka i ne vise od 5 min.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Ned Sep 01, 2013 6:57 am

Hm, meni se definitivno ne bi dalo da zabavljam nečije dijete sat vremena.  Majka je nije potražila svo to vrijeme iz jednostavnog razloga što se bojala ako to uradi da će ona morati opet preuzeti brigu o djetetu.

Iznerviralo me što nisam mogla dobiti internet konekciju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od enigma_ Sre Sep 04, 2013 7:19 am

Popodne sam izvela Mrvicu u šetnju, kao i svaki dan. Ona ima svoju trasu koji obiđe i ta šetnja traje oko sat vremena.
Šetajući Mrvicu  između ostalih srela sam i jednog komšiju koji šeta nekog Rota koji uvek reži na nas.
Mislim da ga on dresirao jer ranije nije režao, naprotiv smela sam i da ga pomazim dok se nismo posvađali.A posvađali smo se, jer taj gospodin često šeta kuče bez povodca i nikada ne počisti izmet od svoje džukela.Oko toga smo se posvađali i od tada ne pričamo.
E sad ga neko prijavio,pa on misli da sam ja. U šoku sam bila kad je stao ispred mene, kuče reži, ja Mrvicu u ruke, a on me pita šta sam dobila time što sam ga prijavila Komunalnoj policiji Surprised 
Ja nemam pojma ni gde su ti komunalci, niti me zanima, niti mi ikada palo na pamet tako nešto.
Ali sam mu obećala da ću da dresiram Mrvicu da ga ujede kad tad!
Mamicu mu njegovu, em kuče reži na mene, em je iskonstruisao da sam ga ja prijavaila, a ja mu ime ne znam već neki nadimak, koji nije nepristojan.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od ces@ric@ Sre Sep 04, 2013 7:26 pm

Troja ::Hm, meni se definitivno ne bi dalo da zabavljam nečije dijete sat vremena.  Majka je nije potražila svo to vrijeme iz jednostavnog razloga što se bojala ako to uradi da će ona morati opet preuzeti brigu o djetetu.
Jao, Troja :buahahhaha: :buahahhaha: 

Iznerviralo me je sve, sef, cimerka, cimerkina porodica, moj brat, ova situacija sa policijom...beat 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od polly88 Čet Sep 05, 2013 6:13 am

Mentorica, živce sam izgubila na konzultacijama :ej bre 

Još sam joj prije četiri mjeseca rekla da želim diplomirati krajem 9. mjeseca i poslala sam joj rad na ispravak prije 3 tjedna. Tek ga je sada pročitala i ispravila i umjesto da mi sve olakša i ubrza postupak, ona mi da još desetak knjiga da pročitam i nakon toga promijenim jedan dio rada koji se njoj ne sviđa. Ok, komentari i primjedbe su joj na mjestu, ali sad nikako ne stignem diplomirati kada sam planirala nego moram upisivati apsolventsku godinu, što znači da ću se kasnije moći prijaviti na Zavod za zapošljavanje, kasnije ću početi stažirati i kasnije ću početi tražiti posao... A sve bi bilo drugačije da se samo malo bolje organizirala i ispravila rad prije tjedan-dva. Ili da mi je dala literaturu na vrijeme jer sam i ovako 90 posto literature sama našla, a sasvim  je logično da ja ne mogu znati za sve naslove za koje ona zna i da ne mogu znati što mi točno može pomoći u radu.

No nakon razgovora s nekoliko osoba sam se smirila i sad se polako opet bacam na pisanje.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Troja Pet Sep 13, 2013 7:06 am

Iznerviralo me što u ponedeljak imamo sjednicu na kojoj će, izmedju ostalog, od nas zahtijevati da ubuduće više nikada ne nosimo farmerke na posao. Sve je zakuvao kolega koji svaki dan dovodi kuče na posao i koji je ljetos dolazio na posao u japankama i bermudama napravljenim od starih potkraćenih farmerki. Stvarno je jadno izgledao, ali pošto je on brat direktorice finansija, nisu samo njega opomenuli, kao što bi to bio slučaj sa nekim drugim nezaposlenim, nego će sada svima nama da zagorčavaju život zbog toga.

Najgore od svega je što njegov blesavi pas juri po kancelariji i skače po meni po čitav dan. To nekako i mogu tolerisati kada mi je dozvoljeno da nosim farmerke, ali ne želim da trpim da mi ta beštija skače po najboljim komadima garderobe. Mislim da se žalim zbog toga, ali se bojim da će mi direktorica finansija i njen brat to jako zamjeriti i zbog toga zagorčavati život na poslovnom planu.

Ona je inače strašno sujetna i osvetoljubiva, i znam da će mi baš uzeti za zlo ako prigovorim psu njenog dragog brata. A da nijemo trpim da mi ta džukela uništi moju skupu garderobu ne mogu i neću. Uhhh :ej bre 
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas je danas iznerviralo? - Page 15 Empty Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu