Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istina ili izazov?

+17
ThePoet
polly88
Miloš_88
Virginija_Woolf
Eurinome
pahuljica
Troja
Teixos
Dora_Mar
chegirl
Shadow
zanesena
amaranth
Nymphadora
Catwoman
Mima
Maja
21 posters

Zid :: Zabava :: Igraonica

Strana 28 od 29 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Sub Okt 25, 2014 12:17 pm

Savršeno pitanje u savršeno vreme .. baš sam juče/danas razmišljala o tome (pišem motivaciono pismo za neki konkurs u nekoj banci .. tj. blenem u prazan papir i ne znam šta da napišem) i zato će ovo biti dug i iscrpan (od)govor :P jer sam opet previše u nečem i misli su odavno postale ogromna guma za žvakanje koja osvaja univerzum :facepalm: (za one sa malo strpljenja preskočiti monolog i otići do tri tačke označene crvenom bojom yes.gif ) ..
.. ovo će da zvuči nemam pojma kako .. ali .. no .. ipak .. kancelarije su mi oduvijek bile topla mjesta .. tako da svakako posao bi trebalo da mi ima nešto vezano za istu .. (@ Maki (ako opet trošiš 20min na esej): jeste radije bih da sam mastiljara nego da okopavam njivu :P ) .. a volim da slušam druge i pričam otkad znam za sebe .. tako da mi je nekako bilo logično da čime god da se budem bavila ima neke veze sa ljudima .. nekako se pored jedno 5-6 izbora (i nakon pada krova od bazena zbog čega sam odustala od priprema za Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja) rat sveo na odlučujuću bitku između novinarstva i medicine (psihijatrija) .. nakon što sam pročitala anatomiju, fiziologiju i internu medicinu shvatila sam da nema šanse da medicinu završim tako da je novinarstvo na kraju pobijedilo a kako politiku i pravo nisam mogla smisliti nije postojalo troumljenje oko toga da li da upišem Fakultet političkih nauka Pravni ili Filozofski .. Filozofski je bio savršen izbor .. nekako sam usput shvatila da nemam talenat za novinarstvo a zbog svih silnih knjiga koje sam pročitala spremajući ispit iz Ekonomije nekako me je sve to počelo privlačiti .. i tako završih na Menadžementu .. gdje sam (se) pronašla/ili on mene .. Menadžement kvaliteta .. itd .. itd .. i konačno poenta ..
... hmm .. recimo .. kompanija za obuku i sertifikaciju iz oblasti menadžment sistema .. da dam oduška svom frikkontrolizmu i uživam u kancelariji i povremenom druženju sa ljudima (koje, rečeno malo kroz šalu a malo kroz ozbiljnost, između ostalog podrazumjeva i omogućava i daje mi pravo i čak šta više to se i očekuje od mene – da popljujem svakog za sve što nije kako treba, da ih motivišem/tjeram/kandžijam da daju ne samo sve od sebe nego i više od toga jer to zaista i mogu i da dotjerujemo sve do perfekcije) ..
... hmm .. ili .. da se nadovežem na prethodno .. neka revizorska kuća .. interna/eksterna revizija i kontrola .. :D
... hmm .. takođe .. prije koje veče kroz razgovor s tobom dođoh do zaključka .. ni menadžment ljudskim resursim ne bi bilo loše .. nekako ujedinjuje novinarske instinkte sa psihijatrijskom analizom i stavlja ih u okvir neke firme (čime se utiče na kvalitet(no) poslovanje, brigu/komunikaciju kako sa zaposlenima tako i indirektno na ono bitno – (zadovoljne) klijente) .. :)

P.S.
Ove sve ja naravno fantaziram .. jer .. nažalost nisam kvalifikovana/setrifikovana  navedene poslove da obavljam (mada razmišljam da idem na obuku za internog ocjenjivača sistema kvaliteta, ali sve nešto odlažem zbog pomisli da bi me sve to koštalo ko svetog petra kajgana :facepalm: ) jer nas naravno među svim glupim predmetima kojekavih menadžmenta ne uče ništa korisnom i u stvarnom životu praktičnom i primjenjivom .. :bored:

P.S.2
Moram da priznam da mi je sad i trunkicu žao što nisam upisala Fakultet organizacionih nauka .. :(



Istina ili Izazov .. :hmhm:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 06, 2014 8:55 pm

Istina


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Pon Nov 10, 2014 4:06 pm

Vaše mišljenje o...

Maki ::... snimanju kućnog videa. Onog. Wink

Odgovor ..

Ces ::Zanimljivo i moze da zacini vezu...

.. :hmhm: .. zaintigirana .. :hmhm: ..


Ces, si ti to 'začinjavala' vezu? a? m? .. Wink
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Pon Nov 10, 2014 9:07 pm

Lol, tacno sam znala da ces me to pitati. Moramo ti hitno naci kakvog muskarca.

Nisam, ali se spremam :)

Istina ili izazov?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Ivana_ Uto Nov 11, 2014 10:46 pm

Istina.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Sre Nov 12, 2014 2:02 am

Kako bi voljela da tvoj zivot izgleda iduce godine u ovo vrijeme?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Ivana_ Sre Nov 12, 2014 4:14 am

Volela bih da sam sa voljenom osobom u planinskoj kući pored kamina uz čašu vina - u trenutku.
Volela bih da su mi svi koje volim zdravi i živi, da i ja i mama radimo, ili putujemo negde zajdeno, da sredim kuću i dvorište. Posao bi me najviše usrećio svakako. Barem jedne od nas - uopšteno.

Istina ili izazov? :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ThePoet Sre Nov 12, 2014 10:09 am

Istina. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Ivana_ Čet Nov 13, 2014 6:50 am

Koje osobine bi voleo da ima tvoja devojka, možda i životna saputnica? (mislim i na fizičke) :)


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ThePoet Ned Nov 16, 2014 12:36 am

Ja baš i nemam neki svoj tip što se fizičkog izgleda tiče, bitno je da ima nešto specifično na sebi što me privuče, to može biti bilo šta. Uglavnom volim kad ima lepu, dugu kosu. :)
Što se tiče osobina, sviđaju mi se slobodoumnost, ljubav prema putovanju, spontanost, inteligencija i svestranost (u smislu da možemo da pređemo s razgovora o visokoj književnosti na teme iz Drugog svetskog rata, pa na komentarisanje odvratnosti teksas jakni i slično) :D Nekako ne volim mlake ličnosti, koje nemaju svoj stav o stvarima. Lepo je i ako bi bila ambiciozna, pošto ja jesam, pa da uvek možemo dodatno da se motivišemo. I da ume da mi kaže šta misli, kad to misli, a ne da se duri i ćuti. :D

Istina ili izazov?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Troja Ned Nov 16, 2014 9:06 pm

Istina.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Čet Dec 04, 2014 11:27 am

Vidjeh danas divnu zelenu haljinu .. pa sam se sjetila tebe i tvoje zelene haljine, tj. tvoje priče kako ti ju je suprug trunku upropastio ..

Šta je na kraju bilo sa tom haljinom?? .. :D
.. ako je bilo štogod nevaljalo .. moraš da priznaš .. (i hoću sve detalje) .. ipak si rekla Istina .. :D

(nešto se ne sjećam da je dat neki epilog čitavoj priči .. ili si rekla .. a ja zaboravila ..  scratch )
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Troja Čet Dec 04, 2014 8:54 pm

Nije bilo nista strasno. On je bio uhvatio haljinu prstima koji su bili malo masni od kreme. Stavila sam puder (bijeli, ne od sminke) na fleke i ostavila da odstoji nekoliko sedmica. Onda sam taj puder skinula peskirom i na haljini vise nije bilo vidljivih tragova. Moram reci da sam bila stvarno sretna zbog toga. :jeeeej:

Istina ili izazov?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Čet Dec 04, 2014 9:10 pm

Istina


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Ned Apr 05, 2015 11:52 am

Šta ili ko te nervira ili ti ne prija na Zidu i Chill Out Zone-u? :hmhm:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Ned Apr 05, 2015 1:23 pm

Joj, gdje da pocnem? :buahahhaha:

Ko:

Troja, depresivna faza pronalaska Boga i slicnog, manjak smisla za humor
Ti, kad zalazis previse u tudju intimu i gnjavis :D

Sta

Pretjerano metaforicni i zamarajuci opisi osjecanja, situacija, generalno, pretjerano filozofiranje
Zabrana fotosopiranih fotografija na Takmicenju
Manjak ukusa za muziku takmicara :P
Pretjerana finoca pojedinaca, neiskrenost (u stilu "ne daj Boze da se zamjerim nekom i da vecina bude protiv mene")

Ali nista tako strasno da bi me otjeralo odavdje. Mnogo je vise lijepih stvarih :) love

Istina ili izazov?



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Pon Apr 06, 2015 11:21 am

Ces ::...

Ko:
...
Ti, kad zalazis previse u tudju intimu i gnjavis :D

...

Ali nista tako strasno da bi me otjeralo odavdje. Mnogo je vise lijepih stvarih :)  love

Istina ili izazov?


Ah, da... Volem :ahda:


Istina :)
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ThePoet Sub Apr 18, 2015 10:41 pm

Ako bi se desilo da nabasaš na čarobnu lampu, koje tri želje bi tražila da ti ispuni duh? :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ms.k Ned Apr 19, 2015 10:20 am

Za još trenutak ili dva mi ne treba čarobna lampa :)
Znam :)

Dakle... Samo jedna: Čarobna lampo/duše, samouništi se :)



Istina ili Izazov? :)
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Ned Maj 03, 2015 11:16 am

Istina


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ThePoet Uto Maj 05, 2015 10:53 pm

Ko ti je najbolji prijatelj? Kaži nam nešto malo više o njemu/njoj i vašem odnosu. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Sre Maj 06, 2015 12:08 am

Necu spominjati imena, nazvacu je Moja Snobica, sto je nasa unutrasnja sala. Znam je vjerovatno odkad se rodila, posto je dvije godine mladja od mene. Nasi ocevi su dobri prijatelji, tako da smo u ranom djetinjstvu bile ubjedjene da smo sestre, ali se nismo mogle dogovoriti ko su nam roditelji :D

U nekim stvarima smo jako razlicite, njoj je bitno da prati modu i sve sto je moderno (tipa mora pogledati film Pedeset nijansi Sive, jer je to sad hit, ali joj se isti ni najmanje ne dopada), volimo razlicite likove u serijama/filmovima, ona mora znati sve spjlere neke serije, Moja Snobica obozava engleski, voli zensko drustvo i to joj prija (ja preferiram musko drustvo ako je u pitanju grupa, a zenske teme su mi cesto strane)... A u nekim pak jako slicne, kao sto su nam politicki pogled, antireligiozne smo, obje smo u novom drustvu zatvorene, obozavamo sarakazam, ne volimo price u frizerskom salonu, nerviraju nas slicne stvari, volimo kuhati, bitne su nam neke stvari koje vecini ljudi nisu bitne...

Ona je po mom misljenju nekad jako razmazena, ali je ja cesto spustim. Odnos nam je promjenjiv, no uglavnom dobar. Uvijek smo tu jedna za drugu. Ne zivimo u istoj zemlji, ali se svaki dan cujemo, nekad mi dodje u posjetu, nekad ja njoj, a nekad isplaniramo zajednicko putovanje. Kad putujemo odvojeno, onda saljemo jedna drugoj razglednice. Odlicne smo jedna drugoj kao fotografi, jer tacno znamo sta ona druga hoce da postigne, pa nekad napravimo i po 10 slika dok ne ispadne onako kako smo zamislile. To sa drugim ljudima nemam, obicno nemaju strpljenja. Savrseno se razumijemo kad su porodicni problemi u pitanju i tu smo prve da saslusamo i posavjetujemo.

Istina ili izazov?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Still_dreaming Pet Maj 08, 2015 9:31 am

Istina.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od ces@ric@ Uto Jul 07, 2015 9:48 pm

Ko i kako te je dosad najvise uvrijedio u zivotu?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Still_dreaming Uto Jul 14, 2015 10:15 am

Teško pitanje. Stoji mi tema već neko vreme otvorena da ne bih zaboravio da odgovorim i da bih stalno razmišljao o tome kad je vidim, ali ne umem da navedem konkretan slučaj. Obično na takve stvari zažmurim i zaboravim, jer shvatim da tom ko me je uvredio nisu sve koze (a ni ovce) bile na broju.

Mogao bih samo uopšteno da odgovorim da me boli (i uvek će) i vređa (i uvek će) kad me osobe koje smatram najboljim i bliskim prijateljima pogrešno shvate ili iznesu neku svoju nakaradnu teoriju o meni i mom ponašanju. Kad dođu do nekog zaključka o meni koji ne da nema veze sa mnom, nego nema povoda ni pomisliti takvo nešto. Tad bih urlao (i u 90 osto slučajeva urlam) i prekinuo svaki kontakt, jer ako me, brate, ti ne poznaješ, onda do mojega!

Drugo je kad se radi o nekim mojim manama ili pogrešnim postupcima - tu priznam grešku i izvinim se. To je potpuno druga stvar. I uvek i treba da mi se ukazuje na to u situacijama kad sam ćorav pa ne skontam i sam.


Istina ili izazov?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Istina ili izazov? - Page 28 Empty Re: Istina ili izazov?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 29 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Zabava :: Igraonica

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu