Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ujutru...

+16
Liza_N.
Troja
Ika
Modesty
Dora_Mar
Shadow
enigma_
8
ces@ric@
child_in_the_night
Mima
Maja
anika_panika
nexstosic
zanesena
Still_dreaming
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ujutru... - Page 2 Empty Re: Ujutru...

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 08, 2015 11:38 am

ces@ric@ ::Radnim danima sad ustajem u 6:30, mada se u zadnje vrijeme budim sama od sebe i prije toga. Vrlo brzo nakon toga krenu zivkanja i poruke koje se odnose na to ko dolazi i koga ce vozac pokupiti, ko ce kasniti i tako dalje... Obavim sto imam u kupatilu, doruckujem ako mogu na silu, ako ne kupim nesto na putu do metroa, pa pojedem kad dodjem u kancelariju. Spakujem racunar, nasminkam se, obucem i izlazim iz kuce u 7.

Subotom se trudim da spavam duze, mada ne uspjevam duze od 8:30. Kad se probudim onda ne zurim, upalim laptop, donesem ga u krevet i nesto gledam. Kad ogladnim ustanem.

Malo se promijenilo od ovog perioda.
Alarm mi zvoni u 6, ali ne ustajem prije 6:15. Dok se spremam slusam radio. Dajem macki da jede i zajedno sa momkom izlazim oko 6:45. Poruka vise nema, posto ne idem sa vozacem. Jedino ponekad se cujem sa bratom, ako i on ide vozom u to vrijeme, pa da idemo skupa. Jedem u vozu.

Vikendom zavisi od toga kad legnem. Uglavnom, ustanem prije momka, obavim sve sto se ujutro obavlja. Odmah ukljucim i jednu masinu za ves, eventualno i za sudje, napravim caj, nahrani macku i sjednem za racunar. Kad se momak probudi, onda doruckujemo. Izuzetak je kad se ja probudim ranije nego sto sam planirala, onda ga ne cekam.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu