Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše mišljenje o...

+12
Ika
enigma_
Dora_Mar
Miloš_88
male
Nymphadora
Troja
Liza_N.
Maja
ces@ric@
Catwoman
Still_dreaming
16 posters

Zid :: Zabava :: Igraonica

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Sub Apr 02, 2011 9:04 am

Svako na svoj način.

Šta mislite o decentralizaciji Srbije?
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Apr 05, 2011 5:32 am

Ja licno smatram da je Srbija time oslabljena kao drzava. Po meni je decentralizacija Srbije bila Titov najveci propust, koji je doprinio ubrzanom raspadu Jugoslavije nakon njegove smrti.

Sta mislite o celibatu svestenika? Da li je to dobra ili losa stvar?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Apr 12, 2011 10:35 am

Zato sto za dosta problema postoji vise od jednog moguceg rjesenja. Obicno je potrebno razmotriti razne faktore koji uticu na to sta bi bilo najbolje da uradimo u datoj situaciji.


Koji bi grad u svijetu vi najvise voljeli posjetiti i zasto?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Uto Apr 12, 2011 11:13 am

Op op op :D

Tema glasi: Vaše mišljenje o... Razumem da je zapitkivanja nikad dosta, ali smisao teme je dovršavanje pitanja iz njenog naslova. Dakle, mišljenje o odrećenoj pojavi i slično. Troja, to pitanje možeš prebaciti u temu Pitanje --> odgovor. :)

A ovde vidi da staviš neko novo. :)

Ni prethoni post nisam ugledao do sad...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Apr 12, 2011 10:47 pm

Izvinjavam se, sefe! smajli-a095.gif

Dakle, koje je vase misljenje o filmovima Kevina Kostnera?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Sre Apr 13, 2011 5:18 am

Gladijatori su morali da se konstantno bore u areni zivota na mnogo suroviji i krvolocniji nacin od onoga na koji se vecina nas obicnih smrtnika moramo boriti u zivotu. Ne tako davno sam gledala odlicnu seriju o njima i jedine scene u kojima sam stvarno uzivala su bile one u kojima nije bilo krvi do koljena i ubijanja. Dakle, ideja hrabre borbe se cini plemenita, ali prava stvarnost je da bi gladijatorstvo bilo zasnovano na krvolocnosti koja bi se svakom normalnom covjeku morala gaditi. Ne mogu shvatiti cak ni one koji bi dolazili u publiku da gledaju takve borbe, a kamo li one koji bi stvarno ubijali i lomili kosti.

Kao dijete, nekada sam se i ja znala potuci, ali bez ikakve upotrebe oruzja i moram reci da shvatam da se ljudi moraju boriti kada im je sigurnost ugrozena. Pravo na samoodbranu je sveto, i niko ga ne moze oduzeti!

Vase misljenje o voznji bicikla po gustom gradskom saobracaju?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Liza_N. Čet Maj 05, 2011 10:14 am

Pošto ne vozim bicikl, nemam neko posebno mišljenje, ali prvi utisak je da bi moglo biti opasno. Onda pomislim na Kinu, i kako još nisam čula da je stopa smrtnosti tamo povećana zbog vožnje bicikala (oni ih koriste baš maksimalno!), tako da mogu konstatovati da je potrebno samo ne sedati pijan na bicikl, pa neće biti problema (ako ni ostali učesnici u saobraćaju nisu alkoholisani! :D )


Vaše mišljenje o navijačima?


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Čet Maj 05, 2011 11:03 am

Lijepo je bodriti nesto, navijati i na taj nacin pratiti i cijeniti neciji uspjeh. Ipak, danas se u tome dosta pretjeruje. Ako govorimo o fudbalskim navijacima npr., onda je tu i dosta politike, mrznje prema drugom timu, a jako malo pravog navijanja i pracenja prave igre. Danas su izgubili svoju prvobitnu funkciju, pruzanja podrske svom timu. Danas je taj cilj zamjenjen provociranjem protivnickog tima. Cijenim one prave navijace, koji su tu zbog onog u sta vjeruju, a prezirem sve druge.

Vase misljenje o Balasevicu?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Čet Maj 12, 2011 10:23 am

Kao što rekoh, taj čovek ume. Možda bi lepše bilo da je sve to ostalo na papiru, ali se i ovako lepo čita. :)


VMO ‚‚Ženi na kamenu''?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Čet Okt 20, 2011 10:56 pm

"Zena na kamenu" je prica o zeni koja se suocava sa svojom prolaznoscu i smrtnoscu. Ona je u zenitu svog zivota i karijere, na samom vrhu, ali polako postaje svjesna da zub vremena ne stedi nikoga, pa nece ni nju i da ce vec sutra i ona prestati biti ljepotica i postati samo starica koju je pregazilo vrijeme. Ovo je tema koja je opsteljudska, svako se u svom zivotu mora prije ili kasnije suociti sa ovom spoznajom, svakoga prije ili kasnije pregazi vrijeme. Ono sto vrijeme ne moze oduzeti to su uspomene na sve one trenutke radosti, srece i ljubavi koju smo imali dok smo jos bili, makar relativno, mladi. Prica se zavrsava njenim kupanjem i trenutkom u kome ona ponovo postaje svjesna svoje trenutne ljepote i snage, pa bismo mogli reci da je pisceva poruka da uzivamo u zivotu dok mozemo, da upijemo svaki trenutak radosti i snage i pokusamo da ih urezemo trajno u svoje sjecanje, jer zivot je prolazan, a i svi mi. U zivotu se treba okretati vedrim stvarima i odbacivati mracne misli.

Vase misljenje o "Orkanskim visovima"?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Čet Okt 20, 2011 11:02 pm

Nije moj tip knjige, predramaticno, prenerealno, no citljivo i odlican izbor za one koji vole ovu vrstu literature. Sam zaplet je ok, zanimljiv i obecava, no nekako se sve na kraju pretvara u sustu patnju i dramu bez kraja... Citala sam negdje pocetkom srednje skole, tako da se ne sjecam bas svega najbolje da bih sad mogla dati neko dublje misljenje...

Vase misljenje o Bori Corbi?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Čet Okt 20, 2011 11:32 pm

Bora Corba je dosta talentovan tekstopisac i muzicar. Moram reci da sam mu pomalo zamjerala vrlo neuredan izgled i smatrala da bi mozda mogao da smanji nivo prostakluka u nekim pjesmama, ali uopste gledano mislim da bi bez njega jugoslovenska muzicka scena bila mnogo siromasnija.

Vase misljenje o filmu "Inception"?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Pet Okt 21, 2011 9:35 am

U suštini nije loš film i efekti su dobri. Možda bi bio bolji da nije glimio Leonardo Di Kaprio. Metiljavko. Pljuc.

VMO zabludama o "opasnim rasama pasa"
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Uto Nov 01, 2011 5:31 am

Pa, ja mislim da postoje opasne rase pasa - dakle imam predrasude u tom pogledu, i nikada ne bih imala jednog od onih pasa koji su se proslavili kidisanjem na bebe, djecu i ljude. Mada duboko vjerujem da karakter psa dosta zavisi i od karaktera vlasnika, i ako je vlasnik neki debilni agresivac da ce i svog psa nauciti da se ponasa naopako. Imala sam prilike da vidim da psi kidisu na prolaznike, a vlasnik gleda i ne reaguje ni na kakav nacin. Sramota!!! I inace ne znam zasto bi se uzgajale posebno agresivne vrste pasa - kakvom kompleksasu je to potrebno da nadoknadi za svoje razne nedostatke?

Vase misljenje o globalnom otopljenju (sto kazu u sali - Rusi su na to rekli "Bring it on"?)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Čet Nov 03, 2011 2:26 pm

Ako tako bude, neću ni ja dugo. :D Će me utepa vrućinština.


Vaše mišljenje o Lady Gagi?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Čet Nov 03, 2011 9:43 pm

Volim muziku Lady Gate. Odlicna je za ples i relaksaciju. Ako pozelis malo da djuskas tesko ces naci bolju muziku. Inace, sto se tice njenog imidza, nekada malo i pretjeruje. Ono sto je kod nas Brega radio provokativnim omotima albuma i tekstovima pjesama, ona postize cudnovatim kostimima i sminkom. Ono sto mi nije jasno je zasto se nekada totalno unakaradi, pa bi rekao da je vrlo ruzna zena. Ljepotica mozda i nije, ali nije ni tako ruzna. Mora biti dosta jaka osoba da je izgled nimalo ne interesuje.

Vase misljenje o Janis Joplin?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Pet Nov 04, 2011 10:57 am

Čisto da poželi čovek mercedes... Nemam neku drugu asocijaciju na nju.

VMO grčkom referendumu
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Pet Nov 04, 2011 12:43 pm

Zao mi je sirotih grka. Ne zna se sta im je gore. Valja birati izmedju dva zla. Ja licno mislim da im je ipak bolje da budu uz Evropsku Zajednicu, pogotovo sada kada hoce da im oproste pola duga. To je stvarno ogromna usluga! Daj Boze da se sva ova previranja, demonstracije i ekonomska kriza ne zavrse nekim ratom, ne lokalnim, nego na evropskom ili svjetskom nivou!

Vase misljenje o minimalizmu u uredjenju stana?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Still_dreaming Pet Jan 27, 2012 4:38 am

Dopada mi se, ali samo pod uslovom da sam ja taj koji odlučuje o tome kako će šta da izgleda i gde da stoji. Ni u kom slučaju ne bih poverio nikakvom stručnjaku da mi uređuje stan. Možda je stručan za nekoga - za mene nije dovoljno.


Vaše mišljenje o broju 99 u cenama proizvoda?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Miloš_88 Pet Jan 27, 2012 7:11 am

To je čisto psihološki efekat da bi se osnova cene, tj. prva cifra zadržala na manjem broju. Sigurno su marketinški stručnjaci ustanovili da to ima efekta pa ga stalno primenjuju. Čak i kad ljudi naravno svesno znaju da je to trik, ipak podsvesno nasedaju na tu foru.

Vaše mišljenje o rijaliti programima. Da li postoje izuzeci koji su dobri i koji su to?
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 27, 2012 7:22 am

Inace nisam ljubitelj, pogotovo BB i slicnih, kojima zaista ne vidim svrhu i zasto to neki ljudi prate. Po meni je to cisto zaglupljivanje naroda. Ne mogu da vjerujem da je nekim vijst dana sto su se neko dvoje "pokupili" pod nekim cebetom. No, od prosle godine pratim TOP Chef - takmicenje u kuhanju, koje mi je dalo novu sliku rijalitija. Nema takvih skadala, tek se tu i tamo posvadjaju, a izazovi su super, pogotvo za one koji vole kuhati, pa da se i sami zamisle sta bi u takvoj situaciji

Vase misljenje o ljudima koji idu da bodre svoj tim, ali se vise zanimaju kako i cime da gadjaju protivnicki tim ili politikom?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Dora_Mar Pet Jan 27, 2012 10:58 am

Onda ih i ne smatram navijačima, već primitivnim ljudima koji žele svađu i koji se nekom i nečem dokazuju a ni sami ne znaju ni kome ni zašto.

O studentima koji polažu ispite prepisujući?
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Troja Pet Jan 27, 2012 11:48 am

Mislim da je svako bar nekada u zivotu probao, ako ne i uspio, da nesto prepise pri polaganju ispita ili testova. Naravno da je mnogo bolje nauciti gradivo i posteno poloziti ispit, ali mogu da shvatim da neki podlegnu strahu da ce pasti na ispitu i pokusaju da to urade i na neki ne bas previse posten nacin. Posto sam u zivotu radila i kao profesor, moram reci da sam ucenike vrlo strogo kaznjavala ako bih ih uhvatila da prepisuju. S druge strane, ja licno jesam prepisivala na ispitu Odbrane i zastite na fakultetu - taj sam ispit smatrala nebitnim, a i profesor je gledao kroz prste studentima koji su prepisivali, i to se znalo.

Sta mislite o citanju djela engleskih i americkih pisaca u originalu?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16908
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od male Pet Jan 27, 2012 6:40 pm

Prepotentni i korumpirani a u stvari ne umeju i nezainteresovani da nekome pomognu. Ukratko: ne daj Bože da se razboliš.

VMO manipulaciji narodom i skretanju pažnje sa bitnih stvari.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od ces@ric@ Pet Jan 27, 2012 10:36 pm

male, cini mi se da si odgovorio na pitanje sa prve stranice


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše mišljenje o... - Page 2 Empty Re: Vaše mišljenje o...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Zabava :: Igraonica

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu