Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikad zaboraviti

+5
Dora_Mar
male
Ika
Troja
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Nikad zaboraviti

Počalji od Still_dreaming Ned Nov 07, 2010 3:48 am

Postoje ljudi, događaji i stvari koje ne možemo da zaboravimo. Svesni smo da se neće vratiti, ali ih zbog njihove posebnosti (dobre ili loše) pamtimo dugo... Nešto što smo izgubili, neko ko nas je naučio nečemu, nešto što nam je promenilo život...


Šta je to što nikada nećete zaboraviti?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Troja Čet Mar 17, 2011 4:25 am

Nikada necu zaboraviti dramaticne okolnosti u kojima sam napustila Bosnu kada je izbio rat. Nikada necu zaboraviti svoga oca i majku, niti svoga brata. Nikada necu zaboraviti niti jednu ljubav koja me se iole dotakla, mada su se moja osjecanja promijenila. Tesko da cu ikada zaboraviti i jedan bol kada sam bila iznevjerena, mada je vrijeme milostivo i donosi zaborav. Sigurna sam da cu se uvijek sjecati svojih glavnih zivotnih prijatelja, ma koliko dugo da se nismo vidjeli.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Ika Sub Maj 07, 2011 1:56 pm

Nikada neci zaboraviti brata od ujaka. Otisao je na nebo sa 17 godina bez pozdrava...

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od male Sub Maj 07, 2011 5:54 pm

Nikada neću zaboraviti samo ekstremne stvari. Mnogo lepe, mnogo ružne. Ljude koji su mi učinili veliko dobro ili veliko zlo.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Dora_Mar Sub Maj 07, 2011 11:11 pm

Nikada necu zaboraviti velike stvari,prekretnice u zivotu,bitne osobe,ali isto tako obracam paznju i na sitnice koje su ulepsale dan,nedelju,odredjeni period...
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Ika Uto Jun 14, 2011 1:14 pm

Nikada neću zaboraviti sve one lepe stvari koje su mi se dešavale, sve one divne ljude koji su bili uz mene i koji su uz mene. Neke trenutke koji ostaju za ceo život. Moje blago...

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Troja Sre Jun 15, 2011 8:26 am

Nikada necu zaboraviti svog partnera i zivotnog saputnika, koji je moj najbolji prijatelj i moja ljubav i podrska u dobru i zlu vec dugo vremena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Miloš_88 Čet Jun 16, 2011 1:53 am

Nikada necu zaboraviti svoju majku :(



A naravno ni svoje prijatelje i drage osobe, i sve lepe trenutke provedene sa njima smajli-11_2_104.gif
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Troja Čet Jun 16, 2011 2:09 am

...nikada necu zaboraviti trenutak kada sam za sobom zauvijek zatvorila vrata i ostavila da se sami o sebi brinu u najgorim mogucim okolnostima tri ostarjela clana moje porodice koji su se o meni brinuli citav moj zivot. Baku vise nikada nisam vidjela, oca samo dva-tri puta, a majka srecom jos zivi. Griza savjesti sto sam ih napustila kada im je bilo najteze nikada me nece napustiti...
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od pahuljica Pet Sep 23, 2011 4:29 am

Nikad neću zaboraviti bombardovanje...
Nikad neću zaboraviti godine koje su došle posle toga...
Nikad neću zaboraviti osmeh sa rupicma, osmeh mog pokojnog ujaka...
Nikad neću zaboraviti osmeh, druženje, dečije radosti, poslednji pozdrav brata, pre nego što se upokojio sa nepunih 15 godina... (nikada se nismo posvađali)
Nikad neću zaboraviti moju učiteljicu...
Nikad neću zaboraviti moju kerušu Keli...
Nikad neću zaboraviti moju drugaricu, koju znam od kako znam za sebe, naše zjedničko odrastanje... (izgubila sam je)
Nikad neću zaboraviti svog veroučitelja... (koji je puno uticao na mene, da postanem ovo što jesam)
Neću zaboraviti ni svog instruktora vožnje.. (lepa vremena)
Nikad neću zaboraviti svoju prvu ljubav, tihe patnje...
Sve ljude koji su probudili neka osećanja u meni, koji su na neki način obeležili moj život...
Prelomne tačke mog sazrevanja i odrastanja...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Dora_Mar Pet Sep 23, 2011 9:01 am

Nikada neću zaboraviti svoju nanu ...
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Ika Uto Dec 27, 2011 2:53 am

Nikada neću zaboraviti ono što me je učinilo srećnim, kao i ono što me je učinilo tužnim. To su mali trenuci koji su učinili velike stvari.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Still_dreaming Uto Apr 23, 2013 12:52 pm

Nikad neću zaboraviti 26. januar 2006. godine kada sam nakon proslave svog rođendana (slavio sam sa društvom 7 dana kasnije) ostao da prespavam kod sestre od strica i pričao sa njom duboko u noć. Taj razgovor je bio jedna od najbitnijih prekretnica u mom životu. I nikad neću zaboraviti dve godine nerazdvojnog druženja sa njom nakon toga.

Nikad neću zaboraviti ni trenutak kada me je drugarica s kojom se i dan danas družim naučila da vežem pertle. Imali smo pet godina, mene je mama povela u školu sa njom, da sedim sa njenim đacima, jer sam voleo da idem, a ja sam poveo nju. Tog dana smo vežbali sa prvacima pisanje nekog slova i ja sam hteo da odem kod mame da mi veže pertlu na odmoru, a ona mi je posle nekoliko dana vezanja, pokazala kako se to radi. Zbog toga što smo nas dvoje bili redovni posetioci škole, podnet je zahtev da se i u našem selu pokrene predškolska nastava, tako da je moja generacija bila prva generacija koja je pohađala predškolsku nastavu u našem selu, a nas dvoje smo jedinih dvoje iz naše generacije koji su upisali fakultet.

Nikad neću zaboraviti ni druženje u srednjoj sa ljudima iz odeljenja. Svake srede se znalo - nas desetak idemo kod druga u vikendicu da se družimo, pijuckamo i uživamo. Toliko lepih uspomena iz te kuće imam - događaji koji se ne mogu prepričati u nekoliko rečenica i koji ništa ne znače ako se prethodno ne opišu i svi bitni učesnici njihovi.

Ekskurzija u Italiju. Divno iskustvo, ali nestašne godine koje ne mogu da se zaustave pred jednom senzacijom, nego grabe sve odjednom i tako dobijaju minijaturu svake od njih. Svašta sam video, a ništa nisam sagledao do kraja, i zato bih voleo da se vratim tamo kad to budem mogao da priuštim sebi. Veneciju sam svakako najbolje video, čak uspeo da se i izgubim ne gledajući kuda idem, nego šta sve tu ima, ali sreća pa su bili putokazi na sve strane. U Pizi smo se drug i ja odvojili od grupe (viša sila telesnih potreba), ali brzo sam našao put nazad do autobusa. U Veroni je nas nekoliko kasnilo da stigne na mesto gde nas je čekao autobus i tamo sam imao jedan ‚‚intiman'' trenutak sa Julijom. :D

Trenutno ne mogu da se setim još nečega, ali ću dopisati kad mi se ‚‚javi''.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 28, 2013 2:54 am

Neke ruzne stvari, nazalost, nikad necu moci zaboraviti. Tu je dan kad je mama poginula, kad mi je tata rekao da je vise nema, kad je tata na moje oci lakse ranjen, kad mi je rekao da je babuska umrla, bakina smrt, dedina smrt, trenutak kad mi je maceha rekla da su brata izboli nozem, kad mi je brat rekao da je deda imao srcani... svi ti trenuci u meni ce uvijek buditi tugu i jezu i nikad ih necu zaboraviti. Trebala bih vjerovatno vise o tome pricati da razbijem neke traume, ali radije cu se ipak sjecati onih finih.

Medju njima je trenutak kad mi je tata rekao da ima jos jednog sina. Kad sam tog njegovog sina, mog malog brata prvi put uzela u ruke.
Tu je i trenutak kad je tata komentarisao sa ponosom nakon sto smo brat i ja diplomirali kako nikad u nasoj porodici nije bilo vise inzenjera elektrotehnike za jednim stolom
Uvijek cu se rado sjecati svoje razrednice i toga kako se zalagala za nas
Necu zaboraviti kako me je deda cvrsto grlio onako iz dragosti, kako me cekao na balkonu kad bih se kasno vracala kuci i tako stitio
Kako me je babuska ucila da pletem i da se molim Bogu
Kad mi se cinilo da sve ide nizbrdo, a tata me prigrlio i rekao da ne brinem, da ce sve biti uredu, izdrzali smo mi i gore. Vjerovala sam mu.
Pamtim svaki put kad je brat stao uz mene ili mi udijelio neki kompliment
Pamtim i kad je tata rekao bratu prije nego sto ce ovaj odgovarati fiziku za zakljucnu ocjenu u osnovnoj "Sta god ti da danas, ja znam da ti znas za 5". To nikako nije njemu licilo, jer su za njega prije toga uvijek profesori bili u pravu. Tim je priznao da zna da nas ta nastavnica maltretira iz cisto nacionalnih razloga, ali i da je nemocan da tu ista napravi. To njegovo priznaje je i bratu i meni mnogo znacilo, jer smo znali da je na nasoj strani :)
Uvijek cu se sjecati kako sam satim telefonirala sa najboljim prijateljem
Kako mi je najbolja prijateljica cuvala ledja
Trenutka kad me je prijatelj nazvao i pitao da li mi slucajno trebaju karte za koncert Balasevica, koje sam ja ocajnicki trazila danima bez njegovog znanja.
Besane noci, provedene u prici i smijehu sa prijateljicom
A vjerujem da necu zaboraviti ni Zid i svu podrsku koju sam dobila od Eurinome, Enigme i Troje kad sam je trebala love 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Ivana_ Pet Apr 11, 2014 4:32 am

Nikada neću zaboraviti dan kad je moj tata ubijen.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nikad zaboraviti Empty Re: Nikad zaboraviti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu