Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski časopisi

5 posters

Ići dole

Ženski časopisi Empty Ženski časopisi

Počalji od Liza_N. Sub Dec 18, 2010 1:10 pm

Nekada su ,,Burda" i ,,Bazar" bili najčitaniji časopisi među (našim) ženskim svetom, puni praktičnih saveta, priča za opuštanje, korisnih ideja...
Danas postoji veći broj takvih časopisa, i svi nude da od žena naprave zavodljive kokete koje savršeno kuvaju, ali i besprekorno izgledaju.
Pa ipak, mnogo pametnih i korisnih tekstova se može pročitati, uprkos brojnim reklamama i neprikladnom (za naš budžet) orijentacijom na glamur.

Da li vi čitate neki časopis za žene (redovno ili ne, nevažno)? Koje rubrike volite da pratite?
Ako ne čitate ni jedan, zašto? Da li vas nešto iritira ili odbija od njih?


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženski časopisi Empty Re: Ženski časopisi

Počalji od Cigla Sub Jan 22, 2011 9:32 pm

Pre sam citala redovno casopis Ana (Politika), izlazio je jednom mesecno, ali naravno ukinuli su ga. :(

Ne verujem preterano u to savrseno kuvaju i izgledaju. Kad vidim slike po casopisma kako se slikaju po kuhinjama, a u kuhinji kao da niko nije boravio godinama. Sve pod konac. Cesto se desava da ista osoba gostuje na televiziji i da kaze da se ne snalazi dobro u kuhinji. :D Kome verovati onda?
Pojedine zenski casopisi imaju 80% reklama, a ostatak su savrsene dijete tipe 5kg za 3 dana. :D Osim toga tekstovi se ponavljaju.

Casopise obicno prelistam on line, sto mogu da vidim na zvanicnom sajtu. Po, meni je mnogo bolje kupiti knjigu za taj novac, nego casopis koji kosta od 100 pa na vise dinara. :)
Cigla
Cigla
Početnik
Početnik

Broj poruka : 56
Ženski Datum upisa : 13.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženski časopisi Empty Re: Ženski časopisi

Počalji od Troja Sre Feb 16, 2011 11:32 am

Nekada sam citala Ilustrovanu Politiku, Bazar i Anu. Sada vise ne zivim u Jugoslaviji, pa citam Cosmopolitan i Sunday Times.

Najvise me privlace odgovori psihologa citaocima, a volim i kratke price, karikature, sale, price o poznatim licnostima o kojima sam citala i prije (na primjer, nedavno sam citala o Eriki Jong i njenoj cerki; ili intervjue sa poznatim glumcima). Pomalo razgledam i casopise o unutarnjem uredjenju stana koje moj suprug pobozno kupuje vec godinama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ženski časopisi Empty Re: Ženski časopisi

Počalji od ms.k Ned Okt 12, 2014 12:31 pm

Elajza ::...Ako ne čitate ni jedan, zašto? Da li vas nešto iritira ili odbija od njih?
Reklame .. Rolling Eyes .. mnoštvo .. Rolling Eyes .. previše .. Rolling Eyes .. (iz)van svake granice .. Rolling Eyes  .. čitave stranice istih .. Rolling Eyes .. ostavlja utisak kao da sam kupila male oglase ili tako što .. Rolling Eyes
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ženski časopisi Empty Re: Ženski časopisi

Počalji od Ivana_ Čet Jun 18, 2015 11:13 pm

Čitala sam - čitaj listala (ali kupovala) Joy, Lepotu i zdravlje, Gloriju, Stil, Cicu (redovno i samo zbog citata) ... Danas mama ponekad kupi Blic ženu i to je sve. Nekada je kupovala Praktiku + to je bila novina koja je odista vredela. I danas ih čuvamo i imamo tuce.
Kao klinka sam čitala Cool girl i Bravo girl.
Danas ne čitam ni jedan ženski časopis. Previše su opterećeni jednim te istim temama, više je fotografija nego teksta i odista sve što me zanima mogu pronaći na internetu... :tiktak:


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ženski časopisi Empty Re: Ženski časopisi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu