Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hvala!

+4
child_in_the_night
Maja
Nymphadora
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Hvala! Empty Hvala!

Počalji od Still_dreaming Sub Jan 15, 2011 2:00 pm

Pre tačno godinu dana u 3.09 ujutru nastao je Zid. Da, i tad nisam mogao da odem u krevet do 4 ujutru. :D Hteo sam da probam. Ako je moguće da okupim ovde odabrane ljude, tj. one ljude koje interesuju iste oblasti kao i mene. Hteo sam da steknem nova prijateljstva, nekome ulepšam dan i pustim nekog da ulepša meni dan, da jedni od drugih nešto naučimo. Da dajem, delim i dobijam.


Ali nisam mogao sve to sam. A nisam poznavao nikog ko bi hteo da se upusti u to. Catwoman je, ne poznajući me čak, rekla da možemo da pokušamo. I pomogla mi da postavimo temelje Zidu. Što je još važnije od toga, u njoj sam stekao prvog prijatelja ovde. Hvala ti Caty! givenheart


I sad imam savršen tim, moram da se pohvalim! Najbitnije mi je to što smo složni. Što se razumemo i razrađeno funkcionišemo, što niko nikome ništa ne zamera i što svako od njih želi da pomogne jedno drugom. Maja, moja najveća podrška i najduže moderator Zida. Neprocenjiva pomoć i neprocenjiv prijatelj! givenheart Amaranth, u oblacima, baš kao što treba da bude jedan moderator Zida. Bloger, moderator, divna duša i prijatelj pre svega. givenheart Liza_N., moderatorka koja mi je najbliža po temperamentu, koja je u startu shvatila u kom pravcu bi Zid trebalo da ide. Kreativna, pozitivna, drug za pohvalu! givenheart
Hvala vam! :zagrljaj:


I naravno, članovi. :) Mogao bih o svakome od vas da kažem poneku reč (mislim na one koji imaju bar 10 postova), ali bi to oduzelo dosta vremena. Mnoge od vas smatram prijateljima. Pročitao sam svaki vaš post (što mi je i u opisu radnog mesta :)) i mogu reći da sam nebrojeno puta uživao čitajući vas. Par puta su mi se neki od vas našli kad se nisam osećao baš najbolje. Hvala vam na tome! Neke stvari se ne zaboravljaju. Toliko puta sam sa nekima od vas samo sedeo na Zidu i ćutao. Kao da sedimo zajedno. Toliko puta se smejao sa vama, a priznajem da sam i zaplakao u par navrata. Jeste blesavo, ali je tako. Ne mogu reći da mi se niko od vas ne izdvaja, to bi bila laž. Postoje oni koji su mi više dragi, ali kad su pravila u pitanju primenjuju se na sve podjednako. Tu nema razlike. Neizmerno mi je drago što ste složni. I još draže mi je to što sam vas sve upoznao.
Hvala vam na svim lepim trenucima na Zidu! :zagrljaj:


Danas globalne statistike Zida izgledaju ovako:
Hvala! Stat10


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Nymphadora Sub Jan 15, 2011 2:32 pm

Hvala tebi givenheart
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Maja Sub Jan 15, 2011 8:27 pm

Still, hvala na predivnim rečima, i na svemu! givenheart

:žb:

Želim da se zahvalim Stillu na pruženom poverenju, a posebno na ogromnom razumevanju i bezgraničnom strpljenju koje je imao uvek kad sam ja u pitanju.(vala nije mu bilo lako :D ) Uvek je imao prave reči u pravom momentu, za sve je pronalazio najbolje rešenje. Zato želim da kažem da takvog administratora nema ni jedan forum, zato što je ovo mesto gradio vodeći se svojim srcem, a tako je pristupio svakom novom članu i nama moderatorima. Iz tog razloga ovde svako ko dođe oseti toplinu, ljubav, radost...sve ono što čini dušu Zida.

Naravno, o našem prijateljstvu da ne govorim, zna on...smajli-big_hug

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od child_in_the_night Sub Jan 15, 2011 9:29 pm

Hvala ti Still na ovom predivnom mestu gde mogu uvek da dodjem i da se izgubim u njegovim carima... love
child_in_the_night
child_in_the_night
Graffit master
Graffit master

Broj poruka : 428
Ženski Blizanci Godina : 32
Datum upisa : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 16, 2011 1:02 am

Embarassed :srce: :srce: :srce:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od amaranth Ned Jan 16, 2011 6:55 am

Hvala tebi Still, pre svega na pruženom poverenju, strpljenju (a toga je puno trebalo :D ), na svim lepim rečima, i lepim trenucima.
Hvala ti što ovaj forum vodiš srcem, hvala ti što nam svim pružaš pažnju i ljubav.
Hvala ti što si mi, iako se nismo poznavali od ranje, ukazao poverenje postavivši me za moda... Hvala ti što si slušao (čitao)!

Hvala ti jer postojiš! givenheart


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 16, 2011 8:32 am

::-I: Ne možeš da zamisliš kako se sad lepo osećam. smajli-big_hug


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od zanesena Čet Jan 20, 2011 10:32 pm

Still, hvala tebi i svim moderatorima sto se stvorili ovo toplo mjesto na kome se uvijek uspijem odmoriti.
givenheart
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Dora_Mar Pet Jan 21, 2011 6:26 am

:srce: smajli-c060 malo kloniste za mene.... i kad sam mebiro_01.gif i kad sam kez_12.gif i kad sam dance2.gif ....pa zato ,hvalaaa... givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Liza_N. Pon Jan 24, 2011 1:01 pm

Ne sećam se kada sam se poslednji put osećala tako dobro u skupini ljudi tako različitih, a dragih, drugačijih, a pozitivnih. Zid me je svakako obogatio.
Volim ovo mesto jer me opušta, uvek čeka, isto je i kada me nema po mesec dana, i kada se vrtim sama po njemu u sitne sate; volim ga zato što me inspiriše i navodi da se trudim i ne izneverim.
Svako bi trebalo da ima ovakvo svoje mesto, mesto za sanjanje i učenje, kutak za kišni i sunčan dan... Nadam se da će još mnogo ljudi doći i osetiti se isto kao ja na Zidu. Kao jedan mali, ali fino ušuškani komadić.


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hvala! Empty Re: Hvala!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu