Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako izgledate?

+14
enigma_
zanesena
Maja
Teixos
Miloš_88
Liza_N.
Nymphadora
chegirl
Dora_Mar
Bult
Still_dreaming
Ika
polly88
Troja
18 posters

Ići dole

Kako izgledate? Empty Kako izgledate?

Počalji od Troja Pet Jun 03, 2011 7:11 am

Dok čitam postove, veoma često se pitam kako izgledaju ostali članovi foruma. Iz nekog čudnog razloga, često zamisljam da su veoma slični svojim avatarima, možda zato što je moj avatar dosta sličan meni. Tako, možda sasvim pogrešno, zamišljam Nymphadoru kao djevojku duge prave riđe kose, Enigmu kao ženu lijepih i prodornih plavih očiju i tako redom. A da l' sam u krivu?

Koje ste visine?
Koja vam je boja očiju i kose?
Da li biste sebe opisali kao mršavu, vitku ili malo puniju figuru?
Da li biste istakli nešto u vezi sa vašim izgledom kao posebno lijepo - osmjeh, oči, hod, visinu?
Kakav vam je glas? Da li zvučite vise kao djevojčica/dječak, ili pak imate dubok i autoritativan glas? Ili pak visok ili piskav?
Kako se najčešće oblačite? Da li volite neobavezan stil - kao farmerice, ili formalnu garderobu - kao odijela?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16880
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Troja Pet Jun 03, 2011 7:30 am

Ja sam visoka 162 cm. U Jugoslaviji sam bila jedna od nizih zena, a u Engleskoj sam prosjecne visine (nase zene su vise od engleskinja u prosjeku). Imam tamno smedju kosu i oci, a kosa mi je osisana u visini usta - bas kao i zeni na mom avataru. Vitka sam i mogu sebi da dopustim da nosim bilo sta, ali najvise volim da nosim farmerke ili slicne pantalone kada je kisa i hladno, a suknje iznad koljena (ali ne prekratke!) sa dzeperima ili sakoima kada je lijepo vrijeme.

Najcesce sam dobijala kompliment da imam lijepa usta, osmjeh i hod. Glas mi je neupadljiv - niti dubok, niti posebno visok. U stvari, ne biste previse pogrijesili ako biste zamislili da izgledam gotovo identicno svom avataru.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16880
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od polly88 Pet Jun 03, 2011 9:18 am

Nadam se da ne zamišljate da i ja izgledam kao svoj avatar hihihihi
Šalu na stranu, evo nešto o meni...

Dosta sam niska (163 cm) i stalno se ljudi šale na račun moje "visine", ali već sam navikla... Zanimljivo je da nisam narasla od svoje 14. godine. Imam svijetlo smeđu kosu (kao mala bila sam plavuša) i zelene oči. Kad sam već kod očiju, njih bih izdvojila kao nešto posebno na meni - tako mi bar kažu ljudi... Usudila bih se reći da sam vitka, iako sam sve do nedavno bila jako mršava. Hm, a glas... pa imam dječji glas, a tako zapravo i izgledam - oni koji me ne znaju, uglavnom mi daju 17-18 godina i onda se iznenade kad saznaju da imam skoro 23 xD Što se odjeće tiče, volim se osjećati udobno i ugodno u onome što imam na sebi, a to su najčešće traperice i neke obične majice ili karirane košuljice za posebnije prilike; i uz sve to starke bez kojih uglavnom ne izlazim iz kuće.

Ali da se vratim na avatar - uz njega vežem nešto veselo, optimistično, a takva sam i ja :)
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Troja Pet Jun 03, 2011 12:24 pm

Izgleda da smo mi male zene, Polly, uglavnom zavrsile sa rastom do pocetka puberteta. I ja sam prestala rasti sa 13 - 14 godina.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16880
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Ika Sub Jun 04, 2011 4:24 am

Ja sam visok 174. cm, tamno smeđih očiju i smeđe kose, recimo da sam mršavko... :D Ne znam zašto ali svima se dopadaju moje oči i osmeh... :) izgledam mlađe obzirom na godine... Oblačim se zavisno od prilike. Više sam za sportske stvari, ali kada sam u gradu obično su to farmerke, duks i patike.... Ne volim formalnu garderobu nikako... :D glas mi je adaptivan... mogu da ga menjam kako i kad hoću. :buahahhaha:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Still_dreaming Ned Jun 05, 2011 11:14 am

Visok - nema pojma, 175 do 177. :D Crnokos sam i građen kao moj avatar otprilike (a i u okruženju papira sam). Smeđe oči, kažu da su lepe i pored usana najhvaljenije su. :) Nekog sam jednom čuo da kaže ‚‚sportska elegancija'' pa bi se moglo reći da to najbolje opisuje moj stil oblačenja. Mada verujem da će vremenom to preći u eleganciju.

Volim svoje oči i usne. I svoj glas. Npr. kad sam polagao akcentologiju na fakultetu, profesorka me je ishvalila za veoma dobru dikciju i lepu boju glasa - kao stvorenu za spikera na radiju (njene reči). Dubok je, autoritativan (po rečima nekih ljudi). Malo pričam - samo kad imam šta da kažem.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Bult Ned Jun 05, 2011 6:58 pm

Ja sam visok 188 cm i 77 kg tezak. Imam tamno smedju kosu i smedje oci. Nekad sam bio mrsavko, ali eto sada vise nisam. Dosta pricam.

Najcesce nosim farmerke i sakoe po potrebi.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Dora_Mar Pon Jun 06, 2011 9:13 am

Visoka sam 173 cm. Plavusa sam, mada mi je kosa s vremenom dosta potamnila, kao mala bila sam bas, bas plava :) Imam braon oci, i njih bih izvdojila kao nesto fino jer su mi ljudi vise puta to govorili.
Mrsava sam, imam nekih 60 kg. A glas, ne znam kako bih ga opisala :)
Volim da se osjecam opusteno u svojoj garderobi pa su to najcesce farmerice, i neki opusteni stil :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od chegirl Uto Jun 07, 2011 9:06 am

Ajde i ja da se prikljucim ovoj temi, za slucaj izdavanja poternice :)

Visoka sam 167cm, znaci jako sam mala za svoje okruzenje. Imam braon oci, smedju kosu, za sada dugu, mada posle ovih iskustava sa 40 stepeni u hladu, razmisljam da je skratim. Uvek je drzim pustenu.
Teska sam 60kg, to ne svrstavam u vitke i mrsave tako da...Mada s obzirom da redovno jedem posle 2,3h ujutru ne zalim se :jede1:
Imam izrazito beo ten, jos kad se na to dodaju podocnjaci (koje imam 345 od 365 dana u godini) , postaje jasno odakle inspiracija za crtane junake poput Kaspera i ostalih :D
Ne sminkam se,ne stavljam puder lopatom,ne idem u solarijume i ostale zenske gluposti koje smatram da samo skrecu paznju sa osobe i stavljaju u prvi plan izgled. S obzirom da ne volim soping, uglavnom odem jednom godisnje i nakupujem sve sto mi treba. Oblacim se sportski, opusteno, retko kad se doterujem, haljine i stikle, gotovo da ne nosim.
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Nymphadora Uto Jun 07, 2011 3:12 pm

Pa, ovako... :D
Visoka sam 165 (jeste, i ja sam patuljak :D ) vitka, imam 48-50 kg :)
Imam svijetlo smedju kosu (ljudi je cesto mijesaju sa plavom),siske... Svijetlo zelene oci, a ako se dobro zagledate primjecuju se i sitne braon tackice :)
Volim blijed ten, ali nisam bas srecna po tom pitanju, boja koze mi je jednostavno...normalna o.O Mislim da u poslednjih nekoliko godina nisam izasla iz kuce bez sminke :D Nekad manje, nekad vise, zavisi od prilike ali uvijek je tu, pa cak i kad se ne primjecuje :D Volim skoro sve na sebi :)
Neke detalje najvise koji i daju smisao svemu ostalom na meni :) kao sto je hod, ruke (dugi,tanki prsti, nokti),neke pokrete, vrat, ledja...I mnogo toga jos, ali da ne nabrajam sad :)
A odjeca...Pa i to zavisi od prilike :) Za svaki dan nesto opustenije,a posebne prilike...pa, zuljevi mi onemoguce normalno kretanje u narednih par dana :/
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Liza_N. Sre Jun 08, 2011 8:06 am

Hm... Htedoh da sačekam da skinem bar kojih 20-ak kilograma pa da odgovorim na ovu temu i svrstam se u elegantno popunjene, ali, do tada neću imati idealan broj godina!! :D
Elem, imam 170 cm, što je 2 metra manje da bi mi visina i težina bili u proporciji. Embarassed Dakle, dominantna sam u prostoru, ali ne bih to mogla reći i za svoju ličnost. Imam oči ,,boje vena, boje Dunava", i mislim da je to najlepše parče na meni. Crvenokosa sam (farbana), nosim kraće frizure jer me mrzi da se češljam. :D Inače sam apa-trapa, trudim se...
Volim da se što ležernije oblačim, pa kad mi se desi nekad da se doteram, prijatelji mi se ne javljaju na ulici. Glas imam mladalački, preko telefona zvučim kao dete (bar mi tako kažu), ali zato pevam kao sopran, i ponosna sam na svoj kapacitet :)


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Miloš_88 Sre Jun 08, 2011 8:58 am

Visok sam oko 175cm :) a imam negde oko 75kg Embarassed

SVetlo smedja kosa, zeleno-plave oči (za koje jedino dobijam komplimente scared haha


Oblačim se klasično, ne previše fensi, ne previše ozbiljno :))

Što bi Stili rekao, "sportska elegancija"

JOš nešto? da dopišem :D :writing:
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od polly88 Čet Jun 09, 2011 8:24 pm

Troja ::Izgleda da smo mi male zene, Polly, uglavnom zavrsile sa rastom do pocetka puberteta. I ja sam prestala rasti sa 13 - 14 godina.

hihihi, tek sad vidim da nas ima dosta niskih ovdje :D
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Troja Čet Jun 09, 2011 8:31 pm

polly88 ::hihihi, tek sad vidim da nas ima dosta niskih ovdje :D

Ili je to, ili smo previse samokriticni!
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16880
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Bult Čet Jun 09, 2011 8:52 pm

Zaboravih reci da imam kovrdzavu kosu.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Troja Čet Jun 09, 2011 9:51 pm

Moja je blago uvijena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16880
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Teixos Ned Jun 12, 2011 1:24 am

Ajd bar i ja da se opišem, koliko toliko.. :)

182cm visok, težak 74kg. Oči plave boje, nekada zelene, zavisi od raspoloženja (mrzim ih Suspect), kosa smedja. Prosečne sam građe, bar sam bio pre nego što sam smršao, sada sam na granici, samo mi stomačić vadi prosek, da mi nije on bio bih mršavko :buahahhaha: I naravno ne mislim na pivski stomak već na mali stomačić koji se i ne vidi ispod majice (zbog toga je nikad ne skidam :buahahhaha:)..
A ne znam šta bih mogao da istaknem, nekome su moje oči prelepe, nekome zubi, nekome osmeh, nekome ja ceo (pošto sam savršen :buahahhaha:, šalim se naravno)..
Glas, paaa kako kad.. Nekad je sasvim normalan a nekad dubok da dublji ne može biti, najčešće pri telefoniranju..
A što se garderobe tiče, nosim ono što imam, kupim na šta prvo naletim, ne patim od toga i ne volim kupovine. Suspect Smaraju..
Eto, ukratko.. :D
Teixos
Teixos
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1273
Muški Jarac Godina : 34
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Maja Pon Jun 13, 2011 5:38 am

162 cm , trenutno 47,5kg, crvena kosa (frizura slično devojci sa avatara samo malo kraća), zelene oči, beo ten, ne volim da se šminkam (samo kad izlazim kreon na krajevima gornjih kapaka , maskara, u poslednje vreme jako malo rumenila jer sam previše bleda), ne volim da idem u kupovinu odeće i obuće, to činim obično jednom ili dva puta godišnje kad kupim samo ono šta mi je neophodno, oblačim se ..pojma nemam , kako kad..zavisi od prilike..e da, dobra stvar je što mogu da koristim neke mamine devojačke stvari dobro očuvane..glas..ne umem da ocenim kakav je..u poslednje vreme sam prilično tiha..sve u svemu ništa posebno..obična..mrzim da opisujem sebe, svi koji me poznaju vide me na različit način, i njihov opis bi možda bio merodavniji..a možda i nije, zbog subjektivnosti..
Mislim da se na meni spolja uvek vrlo jasno vidi ono šta se dešava u meni..ne umem da se kamufliram..jbg..valjda je tako kod svih..

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od zanesena Pet Jun 17, 2011 11:15 am

Visoka 169 cm, kilograma imam kako kad od 55-60.
Imam plave oci, skroz kratku kosu koju uglavnom farbam u crveno.
Sminkam se samo u specijalnim prilikama jer me strasno smara kad sve to moram da skinem s lica.
Imam neki svoj stil oblacenja, volim sve boje i volim da ih kombinujem na svoj nacin :) .
E, sad nemam pojma sta bih mogla istaci kao posebno na meni, razlicitim ljudima su simpaticne razlicite stvari :) .
I sto rece Maja na meni se uvijek vidi u kakvom sam raspolozenju, ne znam ja to sakriti, a i ne trudim se da sakrijem.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od enigma_ Uto Jun 21, 2011 6:18 am

Obećala sam davno Troji da ću ostaviti post ovde i ovom prilikom joj kažem da je ovo prvi put da opisujem sebe...
Visoka sam 168 i imam 68 kg (znači debela) Imam 42 godine, oblačim se sportski, imam dugu plavu kosu, nosim naočare.
Kažu da fino izgledam za svoje godine( kad vide klince šokiraju se ). Duh mi je vedar, volim pravdu i sve Vas doživljavam kao moje.Nemam masku i mislim da se to vidi i u mojim postovima.

Grlim Vas jako :zagrljaj:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 04, 2011 6:57 am

Troja ::
Koje ste visine?
Koja vam je boja očiju i kose?
Da li biste sebe opisali kao mršavu, vitku ili malo puniju figuru?
Da li biste istakli nešto u vezi sa vašim izgledom kao posebno lijepo - osmjeh, oči, hod, visinu?
Kakav vam je glas? Da li zvučite vise kao djevojčica/dječak, ili pak imate dubok i autoritativan glas? Ili pak visok ili piskav?
Kako se najčešće oblačite? Da li volite neobavezan stil - kao farmerice, ili formalnu garderobu - kao odijela?

- Uh, previsoka, ubjedljivo najvisa cura ovdje, 172-173cm :(
- Ne kao mrsavu, ali kao prepremrsavu, ali s obzirom da taj problem vucem cijeli zivot, prestala sam da se oko toga toliko nerviram
- Kazu da je to osmjeh, vjerovatno jedina stvar koju sam naslijedila od mame. Sve ostalo sam naslijedila od oca (visinu, temperament, ma i grudi sam naslijedila od njega :P)
- Glas? Hm, pa rekla bih da je dublji, ali ne znam ne slusam se kad pricam... to ce vam Stilly otkriti, on me, cini mi se cuo jednom...
- Farmerke uglavnom, zbog mrsavosti, jer mi pantalone ne stoje, suknje, haljinice isto volim... Ne volim sportski stil ni na sebi ni na drugim curama, izgleda mi previse nemarno. Obicno je neka kombinacija formalnijeg i lezernog stila (recimo kosulja i farmerke ili sakoic i farmerke)

Eto, to bi bilo to, inace ne volim da se opisuje po forumu


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Virginija_Woolf Čet Avg 18, 2011 4:09 am

Visoka sam 180cm,za kilazu nisam sigurna,nikad nisam vodila racuna o njoj,mada sam nisam ni imala razloga :)
Prirodna crnka,duga prava kosa,tamno smedje oci...

...ponekad zvucim kao djevojcica,mada inace imam dublji ali ipak mislim zenstven glas.

Najcesce dobijam pohvale na racun svoje gradje,ociju i osmijeha... :D
Moj stil varira u zavisnosti od raspolozenja (ponekad nemam volje da se sredjujem) i od situacije u kojoj se nalazim.Najvise volim ljetnju garderobu,mada se najbolje osjecam u uskim farmericama ili trenerci i patikama...
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Eurinome Pon Avg 22, 2011 5:23 am

Visoka sam 1.60 (najniza za sad) :D imam 48 kg cini mi se, nekad bejah premrsava, sada mi se bas dopada ovako.

Prirodna crnka, duga prava kosa, i braon oci(kao clan iznad mene) :)
Kazu da imam lep osmeh i oci..
Imam glas kao dete, neki bi potvrdili i da pistim(ali, lazu dusmani :D)
Ne volim da se sminkam, sem ako izlazim-sjaj i maskaru, nista preterano.
Volim neobavezan stil, volim da kombinujem odecu, neobican nakit, volim sve leprsavo..

Toliko od mene :)
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Nymphadora Sub Jul 28, 2012 12:06 pm

Ah, ovaj moj post je stvarno odavno. Bila sam crvena pola godine. Sad sam crna :D
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Born to die Pon Avg 20, 2012 5:57 am

To se i meni uvek desava i bas sam radoznala.....ko je kakav,ko se krije iza avatara, ali ne zapitkujem.
Krijem tu radoznalost , cekam da neki smai kazu nesto o sebi.
Visoka sam oko 172-173 , ne znam tacno. Zene kao zene, uvek umisle da su debele I KAD NISU :) Ne spadam u mrsave a ni u debele,
spadam u normalne, 58 kg.
Jedino na meni mi se svidja kosa, jer je dugacka i nikada se necu osisati na kratko :).
Drugi primete moj osmeh,jer imam rupice na obrazima, a neki mi kazu i za glas da mi je simpatican, nezan-kao devojcica.
Ne znam kako bih opisala svoj stil, vise kao neobavezan...volim da se sredjujem, ali ne da oblacim nista previse provokativno.
Sve u svemu normalna sam kao i iznad svi vi, nista posebno :)

Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako izgledate? Empty Re: Kako izgledate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu