Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glumački antitalenti

5 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Ići dole

Glumački antitalenti Empty Glumački antitalenti

Počalji od Still_dreaming Pon Avg 01, 2011 11:55 am

Svako bi danas da glumi. Mnogi uspevaju u tome da ih nazivaju glumcima (ko zna na koje sve načine), ali su od toga daleko.


Koji glumci po vašem mišljenju nisu za glumu?
U kojim sve filmovima su potvrdili vaše mišljenje?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Glumački antitalenti Empty Re: Glumački antitalenti

Počalji od Troja Uto Avg 02, 2011 2:10 am

To je naravno samo moje misljenje, ali ja nikada nisam previse voljela Slavka Stimca. Bio mi je simpatican kao djecak u filmu o psu Hundu (ne sjecam se vise imena filma), ali je nekako ostao kao djecak i nije imao raznolike izraze lica i uopste izrazajnost lica i glasa koje bi covjek ocekivao od glumca u svojim kasnijim godinama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Glumački antitalenti Empty Re: Glumački antitalenti

Počalji od Miloš_88 Uto Avg 02, 2011 2:43 am

KAd je troja već počela sa domaćim glumcima, da pomenem i Ivanu Mihić. U svakoj ulozi koju je odigrala se jasno vidi antitalenat i glumatanje :) tako da nema potrebe nabrajati uloge :)
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Glumački antitalenti Empty Re: Glumački antitalenti

Počalji od male Pet Jul 13, 2012 9:22 am

Troja ::djecak u filmu o psu Hundu (ne sjecam se vise imena filma)
"Vuk samotnjak". smajli-a095.gif

Dodao bih Lidiju Vukićević. Mad I Milicu Milšu. Mad

I strašno mi je antipatična Eva Ras. Sve uloge su joj neki retardirani likovi... Mad


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Pet Jul 13, 2012 12:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spojeni postovi.)
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Glumački antitalenti Empty Re: Glumački antitalenti

Počalji od ces@ric@ Pet Dec 13, 2013 10:44 am

Slazem se za Lidiju Vukicevic, antitalenat za glumu. A posebno mi ide na zivce Ivana Mihic i njena majka Vera Cukic. Ne znam, mozda bi im trebalo dati da igraju neke mutave likove, da samo ih gledamo, a one cute, pa bi mi bile simpaticnije. Ovako majka samo drami, histerise, a kcerku pokusavaju predstaviti kao pametnu plavusu sto zaista ne ide.

Ljubisa Samardzic mi je isto jedan od antipaticnijih glumaca, za moje vidjenje preglumljava.
Za Evu Ras ne bih rekla da je antitalenat, ali nekako uvijek dobije antipaticne likove i ima tu boju glasa koja meni para usi.

Od stranih ne podnosim Jim Carrya...

Ovi su mi trenutno pali napamet, ali sjeticu ih se jos...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Glumački antitalenti Empty Re: Glumački antitalenti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu