Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nam je zajedničko?

+2
ces@ric@
Still_dreaming
6 posters

Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Šta nam je zajedničko?

Počalji od Still_dreaming Sre Avg 03, 2011 8:05 am

Verovatno se svi poklapamo u nekim stvarima koje volimo ili ne volimo. Manje ili više. Možda i u načinu na koji postupamo u određenim situacijama. U nekim slučajevima jedna osoba je zapazila šta joj je zajedničko sa nekom drugom osobom, a druga osoba to ne zna, jer se, npr., prva nije o tome izjasnila.

Na kojim poljima se vi poklapate sa ostalim forumašima?
Šta vam je, po vašem mišljenju, zajedničko?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od ces@ric@ Sre Avg 03, 2011 10:17 am

Iskreno, najcesce sam misljenja da se od svih najmanje uklapam ovdje. Vecina forumasa ovdje su mi nekako prefini, pazljivo biraju rijeci, filozofski, lebde negdje, dok sam ja uvijek cvrsto na zemlji... Ali evo, da ipak izdvojim par osoba, koje mi trenutno padaju na pamet, tj. osobine koje dijelimo.

Troja
- Nazalost obje imamo kakvo-takvo iskustvo sa ratom
- Zivimo van svoje zemlje, pa prema tome imamo slicna iskustva i stavove izgradjene u zavisnosti od te cinjenice
- Obje smo prilicno prizemne

Maja
- Dijelimo stav vezan za smrtnu kaznu
- Obje prilicno cijenimo Stilija :P

Nymphadora
- Uglavnom dijelimo slicne stavove o ljubavi i vezama. Tu smo obje vrlo prizemne, bez neke ljubavi do smrti :P

enigma
- Primjecujem da smo obje vezane za porodicu. Ona za onu koju je stvorila, ja za onu iz koje sam potekla. U svakom slucaju, povezuje nas znacaj porodice u nasim zivotima i to da uglavnom mislimo prvo na njih

male
- Nevjerovatno, ali pronasla sam i tu zajednicku osobinu. Oboje volimo da provociramo i to bez nekog odredjenog cilja, to je za nas vise igra.
- direktni smo, za razliku od 90% forumasa ovdje, ne biramo rijeci i ne zamaramo se previse tim ko ce se i zasto uvrijediti

Stilly
Njega najduze znam i najvise sam ga analizirala, pa ce za njega biti malo duze
- Oboje rado slusamo Balasevica i Gibonnia
- Rado citamo Andrica i uglavnom tu ozbiljniju literaturu, dok bas i ne pokazujemo neko intersovanje za naucnu fantastiku, i lagana stiva
- Perfekcionisti smo. Mozda grijesim, ali cini mi se da dijelimo stav "Ili uradi kako treba ili nemoj nikako"
- Cijenimo ozbiljnost i odgovornost
- Ljubav prema gramatici, tj. intersovanje za nju
- Rokovi, nema kasnjenja, sve je uvijek na vrijeme


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od enigma_ Pet Avg 05, 2011 2:01 am

Lepa tema :)

Iako sam najstarija (jer Male krije godine :P) zajedničko je svima nama što smo svi zaista ono što jesmo. Ne doživljavam nikoga da se drugačije predstavlja.Ja se razlikujem samo za toliko (a znam da to nije malo i da ume da zasmeta) što ne umem da pišema kao Vi.No navikli ste Vi na mene i na moj "pravopis" :D

Idemo sada givenheart

-Still Znamo se dugo.Njegova iskrenost me davno fascinirala.Plus podseća me na moje starije dete.
Zajedničko nam je i ovo...njegovi roditelji su istog dana venčani kad i Vilotić i ja.
I to je jedini član koga sam videla sa ovog foruma.Verujte mi nema momak masku, on je ovo što čitamo.Mogla sam sa njim danima pričati o svemu givenheart I ako mu mogu biti majka, :)

Cesarica Devbojka koja je uvek tu, devojka koja ume ćutanjem mnogo toga da kaže.Povezuje nas naša privrženost porodici, kao i što se dugo znamo. Imam osećaj da često osećam kad nešto nije ok sa njom...(kao kad tužna, sama itd..) I, tada kad je vidim ovde, samo se pojavim slovo ne napišem, samo budem uz nju.Mislim da to isto i ona radi. Mnogo puta je bila tu, a ja kuckala kako me "šiba život"Nemo je čitala i osećala sam njeno "tu sam, proćiće sve to"

-Maja Imamo slična razmišljanja,poglede na život i kad je nema nedostaje. Osetljiva je, iskrena i to je ono što nas povezuje.Kad je nema zabrinem se šta je sa njom.

_Troja
Zajedničko nam je što dosta predstavlja svoju sliku iz RL, iskrena je i to se vidi u svakom slovu.Mislim da nas sve zna i da je samo ostalo da se vidimo.Čita sve i to nam je zajedničko.

-Bult Ima ime kao moj otac i uvek primetim kad ga nema, ili kad je tu :)

-Ika Dok sam bila mlađa zezala sam se kao on, sad kao pazim,, jer nema smisla ipak sam u nekim godinama :D

-Male :D Uma da bude direktan i da nbapiše nešto,a znam da ne razmišlja tako. Verovatno u nekom besu to napiše.Meni se isto dešava da napišem nešto (obično oko mojih) a ne mislim tako, jer umeju da me nerviraju.
Tako on na jednoj temi je pisao kako će da iabaci decu napolje :sparrow: Često se posvađamo na forumu Suspect

(nastaviću drugi dan givenheart )

enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Miloš_88 Sub Jan 28, 2012 1:52 am

Hm... zanimljiva tema, ali mi je otežavajuća okolnost što neke od najaktivnijih članova poznajem čak nekoliko njih uživo, pa ne mogu da se ogradim na sličnmost samo sa foruma. No izdvojiću neke (nasumičnim redosledom):

Eurinome sa njom imam verovatno najviše sličnosti :D Uvek je raspoložena za šalu, na specifičan način je ‚‚samotnjak'', ne pije kafu, modernih je shvatanja i blesava na svoj način givenheart

Pahuljica Sa pahuljčetom imam sličan ukus za fotografije i dosta stavova nam se poklapaju. Takodje smo slični i po nekim osobinama i intersovanjima jer i nju interesuje tehnika, kompjuteri i ostala bela tehnika :D

Maja Ona malo zabušava sa piskaranjem po Zidu, ali je volEm givenheart Sa njom imam najviše sličnosti u osobinama. Valjda zato što smo isti znak u horoskopu :blabla:

Za sad toliko...:P


Still_ Sa gazdom ovog foruma mi je zajedničko to što obojica vodimo računa o pravopisu (ja ne studiram to što on studira :P), Zajdnički nam je ukus što se tiče fotografija i uopšte vizuelnog aspekta. Takodje se slažem sa većinom njegovih stavova iznetih u raznim temama.
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 20, 2012 2:17 pm

Krećem po broju postova, pa dokle stignem.

Maja
- Muziku ne gledamo kao nabacane reči nego kao umetnost.
- Imamo sličan ukus što se tiče fotografija.
- Volimo da jedemo u društvu.
- Zavisni smo od interneta.
- Imamo iste stavove po pitanju istih stvari, mada ne svih.
- Imamo sličan smisao za humor, mada ona voli i britanski humor koji meni ne leži.
- Cenimo prijateljstvo i slično gledamo na povezanost te vrste.
- Lako se iznerviramo.
- Tvrdoglavi smo, ali uvek ona pre popusti.
- Volimo Vil i Grejs.
- Ne volimo toplo vreme.
Itd, itd.... :tiktak:

Troja
- Volimo Florence and the Machine.
- Volimo kafu.
- Volimo Stinga.
- Imamo sličan muzički ukus uopšte.

cesarica
Malo ću prepisati:
- Perfekcionisti smo. Delimo stav ‚‚Ili uradi kako treba ili nemoj nikako"
- Cenimo ozbiljnost i odgovornost
- Oboje rado slušamo Balaševića i Gibonnija
- Rokovi, nema kašnjenja, sve je uvek na vreme
- Rado čitamo Andrića i uglavnom tu ozbiljniju literaturu, dok baš i ne pokazujemo neko intersovanje za naučnu fantastiku, i lagana stiva (mada ja volim fantastiku, ali samo na ekranu, ne volim to da čitam)
I dodati:
- Oboje smo u fazonu ‚‚ćeraćemo se još'', tj. tvrdoglavi.
- Kad nam neko ne odgovara, može nam nuditi kule i gradove, ali neće nas kupiti.
- Skoro uvek jedno drugom dajemo minimum na takmičenju za pesmu. :D To nam je zajedničko, a ukusi različiti. :P

Ika
- Delimo ljubav prema likovnoj umetnosti.
- Volimo kafu.
- Volimo cigarete.
- Imamo sličan ukus što se tiče fotografija.
- Ne spavamo do kasno.

chegirl
- Volimo književnost i zavidim joj što ima sve od Andrića.
- Ne spavamo do kasno, ili je bar tako bilo.
- Kad se uhvatimo za jednu pesmu, preslušavamo je do iznemoglosti.
- Pokisli smo oboje u Tršiću. love
- Volimo pivo.
- Ne volimo leto.

Da sam bio više inspirisan, više bih i napisao.
Nastavak u sledećem broju...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od ces@ric@ Pet Mar 23, 2012 1:19 pm

Still_dreaming ::
cesarica
- Kad nam neko ne odgovara, može nam nuditi kule i gradove, ali neće nas kupiti.
- Skoro uvek jedno drugom dajemo minimum na takmičenju za pesmu. :D To nam je zajedničko, a ukusi različiti. :P


:D Zaboravio si fotografije :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Still_dreaming Pet Apr 20, 2012 1:24 pm

Cesarice, nisam zaboravio fotografije, tu nismo uvek ‚‚jedno protiv drugog'' - evo npr. tvoj avatar trenutni se meni dopada, a tebi moj. :) I bilo je još par fotografija gde smo se poklopili. smajli-a095.gif

Male stigao do 7. mesta po broju postova! Surprised

male:
- Sličan smisao za humor.
- Ljubav prema podvarku. :D
- Što veću bliskost osećamo sa nekim, manje nežnosti pokazujemo. Tačnije, pokazujemo sasvim suprotno.

zanesena:
- Ljubav prema književnosti.
- Isti fakultet završavam kao ona što je završila.
- Stavovi po pitanju 95% stvari nam se poklapaju.
- Uglavnom se slažemo i u muzičkom ukusu, tj. do sada nisam naišao na neslaganje.
- Uspe da me oraspoloži kad sam tužan, uspem da je oraspoložim kad je tužna. givenheart Koliko-toliko.

Miloš:
- Neverne Bebe :P
- Sličan ukus za fotografije.
- I još neke stvari koje nisu očigledne na forumu, a koje ne moram da iznosim. Mislim da i on zna koje su to stvari. :)

Dora:
- Sličan ukus za fotografije.
- Sličan ukus za muziku.
- Volimo kafu i cigarete.
I sigurno ima još nešto, ali da me ubiješ nema šanse da se setim.

enigma:
- Direktni smo. Uvek kažemo ono što mislimo, ali uvek uzimamo u obzir i da li je to pogodno reći toj osobi u tom trenutku.
- Iz ovog gore sledi da često stavljamo druge ispred sebe.
- Volimo da se šalimo na svoj račun.
- Kad odogovaramo na temu, trudimo se da je što šire obuhvatimo (enigma, nemoj nikad da se izvinjavaš zbog opširnog posta - kod mene je to veliki plus, a onaj koga mrzi da čita, može slobodno da zaobiđe)
- Može da nas povredi jako i komentar na forumu.
Ima još toga, ali pola 3 je...

Sledećih 5 drugom prilikom.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Dora_Mar Pon Okt 26, 2015 12:47 am

Still:-sličan ukus za knjige "koje nam dođu pod ruku" :)
              -kako reče i on, kafa i cigarete;
              -sličan ukus za fotografije

Nymphadora:- slična mišljenja na većinu tema ovdje :)

Virginija: -Muzika;
                 -Knjige;
                 -Smisao za humor;
                 -Ono što njoj ovdje zasmeta najčešće i meni zasmeta ( p.s. tako je i u realnom svijetu) :)
                 -I poklope nam se i stvari koje nam se doapadaju ovdje :)

Male:-Sličan odnos prema ljudima i stvarima.

Cesarica: -mislim da je dosta iskrena, što vezujem za sebe.
Ne u smislu "iskrenost po svaku cijenu, pa čak i ako to podrazumijeva bahaćenje, povređivanje nekoga i sl", nego prava iskrenost
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Troja Pon Okt 26, 2015 9:16 pm

Bilo je to prilicno davno kada sam iscitavala sve postove, pa sam malo i zaboravila sta su ljudi rekli o sebi, tako da necu biti opsirna.

Male
- oboje volimo da se zezamo
- oboje imamo smisla za humor

Poet
- oboje smo studirali i zavrsili engleski jezik i knjizevnost
- oboma nam prija zivot/boravak u inostranstvu
- oboje smo radili u prosveti
- vrlo lijepo medjusobno komuniciramo i nikada ne dolazi do bilo kakvog zamjeranja

Pahuljica
- obje smo vrlo pazljive u ophodjenju prema drugim ljudima
- obje smo njezne i osjetljive
- dopadaju nam se iste fotografije
- imamo slicne stavove o mnogim stvarima

Cesarica
- obje smo iz Sarajeva
- obje smo iskusile rat
- obje zivimo u inostranstvu
- obje mrzimo zimu
- obje volimo prokomentarisati vrijeme
- obje smo bile u Pragu i Njujorku

Still
- oboma nam je vazan pravopis, s tim sto meni bas smeta kad se neko lose izrazava
- oboje volimo muziku i kafu
- oboje smo pusaci, s tim sto se ja pokusavam odvici i cesto koristim i neke zamjene, a on se drzi cigareta
- oboje smo prosli kroz fazu nezadovoljstva situacijom na poslu

Liza
- obje smo ribe u horoskopu
- obje smo radile u prosveti
- volimo zezanciju i znale smo sponatano organizovati male proslave u kafancetu
- obje smo dobronamjerne prema drugim ljudima

Zanesena
- vrlo lijepo se slazemo i dopisujemo

Ivana
- obje smo pisale poeziju (s tim sto je ona jos uvijek pise)
- obje mrzimo provokacije i provokatore
- obje smo izasle iz traumaticnih dozivljaja sa oziljcima na dusi

Milos
- oboje volimo dobronamjernu salu

Kondor sa Anda
- zajednicki nam je interes za psihologiju
- oboje smo skloni pruzati podrsku ljudima kada vidimo da im je tesko

Ima toga sigurno jos, ali ne mogu sada da se sjetim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta nam je zajedničko? Empty Re: Šta nam je zajedničko?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu