Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vruća stolica

+18
Born to die
ThePoet
Ika
enigma_
male
Nymphadora
Kondor sa Anda
Maja
Virginija_Woolf
chegirl
ces@ric@
Miloš_88
Eurinome
polly88
Troja
Dora_Mar
Still_dreaming
pahuljica
22 posters

Strana 15 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od polly88 Sre Avg 01, 2012 8:03 am

1. Je li te lako naljutiti? Kako se ponašaš u takvim situacijama?
2. Rekla si da želiš postati majka. Hoće li ti tvoji roditelji biti uzor u odgoju djeteta ili si uočila neke nedostatke pa ćeš sa svojim djetetom postupiti drugačije? (možeš navesti i neke primjere)
3. Izdvoji 3 osobe sa Zida koje bi najradije htjela upoznati i otići s njima na kavu ili piće. O čemu biste pričali, tj. koje su to teme za koje misliš da su vam zajedničke?
4. Zašto ne voliš mačke? Jesi li imala neka neugodna iskustva s njima ili imaš neke druge razloge?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Sre Avg 01, 2012 8:53 am

Troja ::Kada bi mogla da odes na odmor gdje god hoces, gdje bi zeljela da odes?

Trenutno bih bilo gdje, jer sam ove godine bez odmora :( Bitno da je suncano, da je more tu, da nije preaktivno, jer mi ne trebaju klubovi i izlasci, samo plaza, sunce i more :)

polly88 ::1. Je li te lako naljutiti? Kako se ponašaš u takvim situacijama?
2. Rekla si da želiš postati majka. Hoće li ti tvoji roditelji biti uzor u odgoju djeteta ili si uočila neke nedostatke pa ćeš sa svojim djetetom postupiti drugačije? (možeš navesti i neke primjere)
3. Izdvoji 3 osobe sa Zida koje bi najradije htjela upoznati i otići s njima na kavu ili piće. O čemu biste pričali, tj. koje su to teme za koje misliš da su vam zajedničke?
4. Zašto ne voliš mačke? Jesi li imala neka neugodna iskustva s njima ili imaš neke druge razloge?

1. Uglavnom nije, ali sve zavisi od trenutnog raspolozenja. Nekad me uzasno naljuti neka glupost koju napravi brat, a nekad mi mozes skakakti po glavi, ja necu reagovati. No, kako god, kad se naljutim puknem, ali jako brzo prodje i uskoro zaboravim i da sam bila ljuta i zasto.

2. Mislim da cu ipak postupati malo drukcije u odnosu na svoje roditelje, odnosno oca. Vise cu razgovarati s djecom i pokusati da im budem prijatelj, ne samo roditelj.

3.
Eurinome - s njom sam dosta pricala i cini se vrlo zanimljiva osoba. Voljela bih je upoznati uzivo, jer mi je zanimljivo to kako smo u biti jako razlicite, a slicne stvari nam se desavaju. Vjerovatno bi pricale o momcima :D

enigma - pricali bi o porodici i porodicnim osobama. S njom bih voljela otici jer mi se cini otvorena i vrlo direktna

Still - interesantna osoba, voljela bih vidjeti koliko se razlikuje u RL-u od ove osobe na forumu. Sve mi se cini da bi pricali o gramatici :buahahhaha: A vjerovatno bi kratko protracarili i sve vas :D

4. Nisam imala nikakvih neugodnih iskustava, jednostavno su mi odbojne. Nesto me u njima jezi, njihov pogled, dlakavost... Zvuci smijesno, ali imam osjecaj kao da mi ne zele dobro. Uz to ih smatram i velikim ulizicama, a to je osobina koju ne podnosim


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Eurinome Čet Avg 02, 2012 2:28 am

1.Kad planiraš u Srbiju ?:D
2.Koliko puta do sad te je jako razočarao prijatelj?
3.Šta te čini jako srećnom?
4.Veruješ li u postojanost vanzemaljaca?
5.Zanimaju li te misterije?

Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 02, 2012 3:01 am

Eurinome ::1.Kad planiraš u Srbiju ?:D

Zasad nemam Srbiju u planu. Mozda ako budem isla iz Sarajeva za Prag preko BG-a pa da svratim na par sati. Ili ako me sef posalje, ali zasad ne vjerujem da cu u skorije vrijeme.

2.Koliko puta do sad te je jako razočarao prijatelj?

Dva puta, dva razlicita prijatelja, tj. osobe koje sam smatrala prijateljima.

3.Šta te čini jako srećnom?

Svaki uspjeh, mene ili meni dragih osoba :)

4.Veruješ li u postojanost vanzemaljaca?

Ne. Zapravo nije da ne vjerujem, ali jednostavno me ta tema ni najmanje ne zanima.

5.Zanimaju li te misterije?

Misterije tipa vanzemaljaca, kao sto rekoh, me ne zanimaju, ili ove naucne... vrlo rijetko. Ali recimo citati, odnosno gledati i rjesavati pri tom misteriju nekog ubistva, neke zavjere, to me vec zanima.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Čet Avg 02, 2012 3:27 am

6. Koja ti je omiljena serija svih vremena?
7. Da li bi prihvatila ulogu u filmu ili seriji ako bi ti ponudili i kakav lik bi volela da tumačiš?
8. Da si slikarka i da treba da prikažeš na platnu jednu stvar iz istorije, šta bi odabrala? I zašto?
9. Da li pratiš politiku i da li te to zanima? Šta misliš kakav čovek neko mora biti da bi mogao da se bavi politikom?
10. Gde bi najradije volela da živiš i zašto?
11. Da li si trenutno zadovoljna svojim životom i ako nisi šta ti nedostaje da budeš potpuno zadovoljna?
12. Pretpostavljam da imaš hobije. Nabroj nam koje. Ima li nešto u čemu bi volela da se oprobaš, a smatraš da nemaš dovoljno talenta za to?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 02, 2012 7:29 am

6. Koja ti je omiljena serija svih vremena?

Friends (Prijatelji)

7. Da li bi prihvatila ulogu u filmu ili seriji ako bi ti ponudili i kakav lik bi volela da tumačiš?

Cini mi se da me ovo vec neko pitao kad sam zadnji put bila na stolici. Bih, prihvatila bih. Voljela bih da tumacim neki "sivi" lik. Onaj koji je na prvi pogled zao, ali se polako otkrivaju i dobre njegove strane. Lik koji je kompleksan i koji kao takav drzi radnju filma. Recimo Gregory House, ako si ikad gledao seriju.

8. Da si slikarka i da treba da prikažeš na platnu jednu stvar iz istorije, šta bi odabrala? I zašto?

Prvo sto mi pada na pamet je Bitka na Neretvi. Valjda jer nisam previse zainteresovana za historiju, posto su ljudi na nasim prostorima uvijek optereceni njom, a price o Partizanima sam oduvijek voljela :)

9. Da li pratiš politiku i da li te to zanima? Šta misliš kakav čovek neko mora biti da bi mogao da se bavi politikom?

Tu i tamo se informisem, ali nista pretjerano. Ne izlazim na izbore i vise sam recimo pratila americke izbore, nego izbore u BiH ili Srbiji. Od nase politike boli glava i ne bih da se njom opterecujem. Osoba koja se bavi politikom mora biti odlucna, imati cilj, volju, znati da manipulise masom...

10. Gde bi najradije volela da živiš i zašto?

Zasad bih voljela da ostanem u Pragu. Nisam jos smislila bolje mjesto, a nisam ni nesto puno putovala pa da bih mogla znati. Voljela bih, doduse, da je negdje gdje nema zime i gdje je more :)

11. Da li si trenutno zadovoljna svojim životom i ako nisi šta ti nedostaje da budeš potpuno zadovoljna?

Pa i nisam bas, ali radim na tome. Voljela bih prvenstveno da se konacno rijesim faksa, tako da kad imam odmor stvarno imam odmor, a ne uzimam slobodno zbog ispita. Da ne placam faks, vec da putujem...

12. Pretpostavljam da imaš hobije. Nabroj nam koje. Ima li nešto u čemu bi volela da se oprobaš, a smatraš da nemaš dovoljno talenta za to?

Prvenstveno volim pisati. Od kratkih prica, forumskih serija, saljivih pjesmica o clanovima foruma ili familiji. Imam tu seriju koju sam napisala, koja je moj najveci hobi. Uvijek nesto novo mi tu padne na pamet, pa zapisem, razradim...
Volim se i rolati kad je lijepo vrijeme ili zimi ici na klizanje.
Rado kuham i volim isprobati neke nove recepte i dodavati neke svoje ideje. To smatram hobijem, kojem bih htjela malo vise paznje posvetiti kad se steknu uslovi.
Htjela bih se oprobati u plesu. Mislim da sam totalni antitalenat za to, ali bih jednom zaista voljela pokusati.



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Čet Avg 02, 2012 2:09 pm

1. O čemu se radi u tvojoj napisanoj seriji?

2.Da li si gledala film ,,Praški duet''? :D

3.Demokrate ili Republikanci?

4.Karel Čapek?

5.Kako ti se dopadaju češko pivo i knedle?

6.Film za sva vremena i zašto?

7.Kako te ne nervira smeh u Prijateljima i ostalim sitkomima?
Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 34
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Čet Avg 02, 2012 11:48 pm

Kondor sa Anda ::1. O čemu se radi u tvojoj napisanoj seriji?

Radi se o bogatoj udovici Lanedi, koju pokusavaju ubiti. Ne zna se tacno ko narucuje njeno ubistvo i to se kroz seriju otkriva. Glavna sumnja je na njenog pokojnog muza, za koga se misli da mozda i nije mrtav. Pored toga prica govori o njoj, njenoj novoj ljubavi, njenim najboljim prijateljima i njenoj vec odrasloj djeci. Mjesavina klasicne sapunice i serije :)

2.Da li si gledala film ,,Praški duet''? :D

To je ono sa Serbedzijom? Nisam gledala

3.Demokrate ili Republikanci?

Demokrate

4.Karel Čapek?

Tvorac rijeci "robot" :) Prva stvar o Ceskoj koju sam naucila. Nazalost, nisam ga citala, sem par dijelova sa casova ceskog.

5.Kako ti se dopadaju češko pivo i knedle?

Pivo ne volim generalno, a tzv. knedliky su mi uzasne

6.Film za sva vremena i zašto?

La vita e bella (Zivot je lijep) - dirljiva drama, koju bi svako trebao pogledati. Prica je fenomenalna, glumci odlicni, i tuzno i komicno, i posebno poucno.

7.Kako te ne nervira smeh u Prijateljima i ostalim sitkomima?

Valjda sam se navikla i mislim da je fino uklopljen. U nasim serijama me uzasno nervira, jer mislim da ga ne znaju fino uklopiti.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od male Pet Avg 03, 2012 8:40 am

Mhm...
Jeo sam u Pragu kao prilog uz meso neke pljeskavice od krompira koje zovu "bramborček". Daj, nabavi recept. Bolje da te to pitam nego da te zaluđujem pitanjima o uticaju zastakljavanja terasa na populaciju golubova na Novom Beogradu... :jj: Ja sam nešto improvizovao ali nije isto kao original... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Sub Avg 04, 2012 9:09 am

Evo nadjoh jedan jednostavan recept na netu:
http://recepty.vareni.cz/tradicni-bramborak/

Ako si na to mislio. U prevodu:

800 g krompira
80 g brašna
1 jaje
2-3 glavice bijelog luka
slanina
mazuran
sol
biber
ulje

****************************

- Oguliti krompir, oprati i osusiti
- Narendati krompir
- Odmah umijesati sa brasnom jaje, oguljeni i isjeckani luk
- Dobijeno krompirovo tijesto zacinimo sa biberom, soli i mazuranom po ukusu
- Ukoliko zelimo mozemo tome dodati i slaninu isjecenu na komadice, ali nije obavezno
- Oblikujemo i stavimo na zagrijano ulje
- Przimo sa obje strane dok ne pozlati
- Isprzene krompire posusimo salvetom (da se izgubi masnoca)
- Posluzimo po ukusu (kao glavno jelo ili kao prilog nekom mesu)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od male Sub Avg 04, 2012 10:38 am

Hvala Ces. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od male Sub Avg 04, 2012 6:05 pm

E, nešto slično sam i ja spremao, ali u "U provaznice" (iza Njujorkera) su bile drukčije... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Sub Avg 04, 2012 11:49 pm

Ne znam, nisam bas ljubitelj. Zapravo puno sam toga jela prve godine, pa mi dosadilo


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od enigma_ Ned Avg 05, 2012 3:38 am

Je l možeš da mi opišeš jedan Tvoj lep dan? :)
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Ned Avg 05, 2012 4:01 am

Nedjelja je, ljeto je i ne moram ni na posao, ni na faks. Ustajem oko 7-8, nalazim se sa dragim na zeljeznickoj stanici i idemo u neki od obliznjih gradova. U vozu malo pricamo, malo citam knjigu. U gradu razgledamo, fotografisemo, negdje odemo na rucak, upoznamo kulturu grada i druzimo se, uzivajuci u lijepom suncanom danu. Navece se vratimo, ja nesto spremim za veceru, jedemo, gledamo tv, druzimo se... Kasnije ako nisam umorna odem sa bratom i drustvom na partiju pokera, i naravno da bi dan bio lijep pobjedjujem :P
Slican dan sam zadnji put imala prosle godine, a bude li lijepo vrijeme mogla bih ga imati i slijedeci vikend :jeeeej:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Pon Avg 06, 2012 3:03 am

Ako se ne varam moje vrijeme ili je isteklo ili istice, pa za iduci krug na stolicu pozivam: Eurinome


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Eurinome Pon Avg 06, 2012 7:36 am

Može. :)
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Pon Avg 06, 2012 11:28 am

1.Imaš li neostvareni cilj?

2.Veruješ li u reinkarnaciju?

3.Astrologija?

4.Stripovi?

Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 34
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Eurinome Pon Avg 06, 2012 10:54 pm

1.Imaš li neostvareni cilj?

2.Veruješ li u reinkarnaciju?

3.Astrologija?

4.Stripovi?

1.Cilj mi je da završim fax, zaposlim se i proputujem.Za sad.

2.Verujem u reinkarnaciju.Dosta čitam o tome poslednjih par godina.Jedan psihijatar se isključvio bavio hipnozom i regresijom, kako bi se pacijenti setili svojih prošlih života.Sve je zapisavao, snimao, i izdao knjige o tome.Ima dosta interesantnih slučajeva.Npr, jedan pacijent pati od bolova u grlu čitavog života, lekari nisu mogli otkriti zašt, posetio je Newton-a i kada ga je hipnotisao, saznao(setio se, kako god) je da je u prošlom život bio ranjen strelom u grlo.No, gotovo ni sa kim o tome ne možeš pričati, bivaš proglašen budalom ili antihristom, a i nije da imam potrebu, čitam iz zadovoljstva, ne da bih sa drugima o tome raspredala. Dosta tema koje istražujem većinu ne interesuje. :D

3.Astrolozima ne verujem apslotno ništa.Sama gledah kuće u planetama, pročitah dve knjige o tome, interesantna tema, ali me daleko više zanima astronomija.

4.Čitala kao mala, sada više ne.
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Uto Avg 07, 2012 8:25 pm

1. Je li vise volis konkretna ili filozofska pitanja dok si ovdje?
2. Jesi pocela da ucis?
3. Koji ti je omiljeni lik iz neke knjige i zasto?
4. Omiljeni lik iz neke serije i zasto?
5. Jesi smislila imena djeci i ako da koja?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Eurinome Uto Avg 07, 2012 11:44 pm

1. Je li vise volis konkretna ili filozofska pitanja dok si ovdje?
2. Jesi pocela da ucis?
3. Koji ti je omiljeni lik iz neke knjige i zasto?
4. Omiljeni lik iz neke serije i zasto?
5. Jesi smislila imena djeci i ako da koja?

1.Filozofska.

2.Jesam, jutros.Pravim pauzu. :D

3.Hans Tomas, lik iz Gorderove knjige "Misterija pasijansa".Dečak koji polazi sa ocem u Grčku da pronađe majku, i koji, uz pomoć karata, čovečuljka, zemičke,purpurnog soka, etc, etc, spoznaje suštinu življenja.

4.Ponekad gledam CSI, nisam ljubitelj tv-a, te ne pratim serije.

5.Nisam još smislila.Dopadaju mi se kratka imena :)
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Čet Avg 09, 2012 1:32 am

1. Da li imaš dečka i koje su njegove vrline, a koje mane? Ako nemaš dečka, onda mi reci kakvog bi volela da nađeš?
2. Koji ti je omiljeni muzičar i zašto? Izdvoj nam neku njegovu (njenu) pesmu u kojoj se najviše pronalaziš.
3. Kako izgleda tvoj idealni posao?
4. Jesi li pustolov ili više voliš miran život kod kuće?
5. Da li si otvorena s ljudima ili više voliš da čuvaš stvari u sebi?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od polly88 Čet Avg 09, 2012 1:42 am

No, gotovo ni sa kim o tome ne možeš pričati, bivaš proglašen budalom ili antihristom, a i nije da imam potrebu, čitam iz zadovoljstva, ne da bih sa drugima o tome raspredala. Dosta tema koje istražujem većinu ne interesuje. :D

Huh, mene sad baš zanima kakve su to teme i što te to sve zanima. Pretpostavljam da je to sve ono što nazivamo "paranormalno". Vjeruješ li u sve to što pročitaš ili ti je samo zanimljivo i kontroverzno? Jesi li i ti imala neka slična iskustva? Jesi li proučavala nešto o kriptidima (Jeti, Bigfoot, čudovište iz Loch Nessa i sl.) i ako jesi, što ti je bilo najzanimljivije, što bi htjela podijeliti s nama?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Čet Avg 09, 2012 1:45 am

Mene interesuje da li bi voljela da odeš da živiš u instranstvu, koju zemlju bi izabrala i koliko dugo bi voljela da ostaneš tamo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Eurinome Čet Avg 09, 2012 4:16 am

Poet:
1. Da li imaš dečka i koje su njegove vrline, a koje mane? Ako nemaš dečka, onda mi reci kakvog bi volela da nađeš?
2. Koji ti je omiljeni muzičar i zašto? Izdvoj nam neku njegovu (njenu) pesmu u kojoj se najviše pronalaziš.
3. Kako izgleda tvoj idealni posao?
4. Jesi li pustolov ili više voliš miran život kod kuće?
5. Da li si otvorena s ljudima ili više voliš da čuvaš stvari u sebi?

1.Imam, skoro 4 godine.Vrline i mane su nam slične.Mogu se uvek osloniti na njega, iskren je, mrzi laž, trudi se da me iznenadi, iako smo daleko, kako u vidu teksta, tako i da me probudi u pola noći, kako bi mi nešto neobično rekao, a nekad ne vidimo i po oko dva meseca.Impulsivan je, mnogo anlazira,ali kako sam i ja takva, ne zameram mu.Zatvoren je još uvek kada su neke teme u pitanju, ali to me, u isto vreme, nervira i intrigira.Voli da me nervira, da mi mrsi kosu dok spava, pa ne mogu da je odmrsim po' dana. :D Ne bih volela drugog dečka, i nadam se da ćemo opstati, iako je teško, i nakon gotovo 4 godine, imamo novih tema za razgovor, i sa istim intezitetom se radujem bilo čemu od njega.

2.Muzičar?Volim grupe slušati, poput Tool, pearl Jam, Floyd-a,Nirvanu, oni imaju odlične textove, ali ne mogu reći da se pronalazim u nekom tekstu u potpunosti.Volim i Balaševića.jednom me je Stil pitao da opišem sebe pesmom, tad nisam znala, ne znam ni sad, možda još uvek nije napisana.Obavestiću vas kad se to desi. :)

3.Volela bih da radim za neku firmu kao prevodilac engleskog i španskog, i da putujem.Znam jednu ženu, koja je završila naš smer, i bavi se upravo time.Proputovala je ceo svet, bukvalno, prevodeći za tu firmu. :ahda:

4.Volim da putujem, da istražujem, u tom smislu - da, ali ne i da izlazim po klubovima, etc.Kafići su ok. :DRadije ću ostati kući uz dobar film ili knjigu, ili ću sa drugaricom šetati satima.

5.Mogu sa svima da šalim, na svoj i na tuđ račun, ali ne i da se aktivno družim.Zatvorena sam dosta.Ne volim puno ljudi oko sebe.A, ništa ne umem na silu.Kad se sa nekim i zbližim, analiziram, posvetim se toj osobi,mozgam o njenim problemima.Ne mogu ni sa kim da se družim osrednje.Nikada mi, iskreno, ne beše jasno, kako neki ljudi mogu izlaziti sa toliko ljudi, piti kafe sa njima, a s druge strane tvrditi da pričaju sa istima o nekim površnim stvarima, ili, eto, da neko ne pomisli da nisu druželjubivi.Pomislim: O čemu ti, onda, pričaš sa tom osobom?O vremenu?Fakultetu samo?Tračaš?Cerakate se nečemu samo da biste se cerekali?Ne bih znala, izbegavam to, ali takav utisak dobijem, nakon što čujem tako nešto.Imam dve drugarice sa kojima sam bliska, i srećna sam.

Polly:
Huh, mene sad baš zanima kakve su to teme i što te to sve zanima. Pretpostavljam da je to sve ono što nazivamo "paranormalno". Vjeruješ li u sve to što pročitaš ili ti je samo zanimljivo i kontroverzno? Jesi li i ti imala neka slična iskustva? Jesi li proučavala nešto o kriptidima (Jeti, Bigfoot, čudovište iz Loch Nessa i sl.) i ako jesi, što ti je bilo najzanimljivije, što bi htjela podijeliti s nama?

1.Hm.Satanizam u muzičkoj produkciji me zainteresovao, to sam tek počela da istražujem.Ako te interesuju misterije, ili razjašenja mnogo čega, čitaj Zachariu Sitchina, tip je genijalan.Ne verujem u sve što pročitam, zato se nikada i ne možeš zadržati samo na 1 knjizi kad te nešto zainteresuje.Paranormalno?Mnogi ne veruju u vanzemaljce , ali ja, npr, sakupljam podatke o tome godinama, sa još jednim likom.Te dođosmo i tajnih društava, do porodice Klinton, koja je u tu temu jako upućena, etc..O tome ni sa kim ne razgovoram, niti koga ubeđujem, neka svako misli šta želi, ja samo kopam, jer mi je to interesantno.Što se reinkarnacije tiče, čitaj Newton-a, on je bio mason 33. stepena, najviši stepen, čini mi se.Njegova učenica ima kliniku u Sloveniji, ukoliko poželiš da mi praviš društvo kad pođem. TOO
Civilizacije su jako interesantna tema.Uostalom, pitaj šta te zanima, pa ću ti zadati štivo. :D


Troja:
Mene interesuje da li bi voljela da odeš da živiš u instranstvu, koju zemlju bi izabrala i koliko dugo bi voljela da ostaneš tamo.

1.Volela bih da živim u Engleskoj, obožavam tu zemlju, divna je, kao i Francuska.Možda bi mi smetala kiša u Londonu, ali navikla bih se, zanemarljiva je definitivo. viannen_84.gif
I dugooo da živim tamo.
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 15 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu