Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

4 posters

Ići dole

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme? Empty Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

Počalji od Still_dreaming Sub Okt 08, 2011 11:30 am

Od nekih ljudi sam čuo da vole dve osobe u isto vreme. Ne znam koliko je to moguće.

Mislite li vi da je moguće?
Ako jeste, da li je moguće da su obe ljubavi jake i prave?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme? Empty Re: Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

Počalji od Virginija_Woolf Pon Okt 10, 2011 10:54 pm

Mislim da je moguce voljeti dvije osobe u isto vrijeme.Naravno ne jednako snazno i na isti nacin.To moze i proizici iz neuzvracene na onaj nacin koji mi zelimo ljubavi,koja jos uvijek postoji,ali se tu nadje druga osoba koja vam po svemu odgovara,s' kojom volite da provodite vrijeme,a u isto vrijeme ste obasipani ljubavlju pa i vi pocinjete prvo iz revolta ka onoj prvoj ljubavi,a nakon toga iz zahvalnosti i zbog toga sto vam je lijepo da gajite osjecanje ka toj osobi,dok jos uvijek zadrhtite kad cujete ime one prve.

Mada mislim da je to vise u trnucima zbunjenosti i razocaranja,ali bar u njima,mislim da mozes voljeti obije osobe,iako na kraju te borbe sa samim sobom ona veca i prava ljubav izadje kao pobjednik.
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme? Empty Re: Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

Počalji od Troja Sre Feb 01, 2012 10:34 pm

Moguce je osjecati neku vrstu emotivne vezanosti za dvije osobe u isto vrijeme, nisam sigurna da li bih tvrdila da obje mogu biti ljubav. Citala sam o slucajevima kada necija veza dodje u krizu i jedan od partnera sretne nekog drugog ko ga privuce u tom trenutku. Te su se osobe osjecale rastrzane izmedju svega onoga sto u njihovim zivotima postoji vec neko vrijeme, i osjecanja koje su gajile ka postojecem partneru, i nade koju je u njima budila nova osoba u njihovom zivotu. Kao sto Virdzinija rece, u takvim slucajevima uvijek pobijedi prava ljubav, ono osjecanje koje je istinskije i dublje, veza za koju se stvarno vrijedi boriti.
Ako je prva veza zaista bila slaba ona ce propasti i otvoriti put nekoj novoj ljubavi, a ako nije onda ce ona nadjacati sva iskusenja i izaci iz te situacije kao pobjednik.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16909
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme? Empty Re: Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

Počalji od enigma_ Sub Feb 18, 2012 10:28 am

Kako, jedan se voli više jedan manje?!
Ne kapiram.
Ovu temu razumem, da žene voli dva muškarca u isto vreme?!
Mislim da ne može.
Verovatno se emotivno zagube ti koji "vole" dve osobe u isto vreme i to nije iskrena ljubav,to nije uopšte ljubav!
Možda je mije mišljenje ovakvo zato što sam starija, no sećam se i kad sam bila mlada, nije mi se tako nešto dešavalo.
Jedno je sećanje na neku bivšu ljubav, a drugo je voleti dve osobe u isto vreme, bar po mom nekom skromnom mišljenju.






enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme? Empty Re: Da li je moguće voleti dve osobe u isto vreme?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu