Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad porastem, biću...

+5
enigma_
Ika
ces@ric@
Troja
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Kad porastem, biću...

Počalji od Still_dreaming Sub Nov 26, 2011 3:08 pm


Smejali su nam se kad smo kao mali maštali i naivno pričali okolo šta ćemo biti kad porastemo. ‚‚Neka, neka, nek se smeju, pokazaću im ja!'' - mislili bismo u sebi inadžijski. Drugovi su nam se smejali, a isto su hteli, samo nisu imali hrabrosti da kažu. Svi su nam se smejali, a pola njih je htelo da bude isto to kad poraste! Ili je to bio osmeh razumevanja. Ne znam, bio sam mali.


Šta ste vi hteli da budete kad porastete?
Jeste li uspeli i dokazali da možete?
Želite li možda danas još uvek isto?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Troja Ned Nov 27, 2011 8:49 am

Kada sam bila mala zeljela sam da budem pisac. Dobro sam pisala i time se isticala kada sam bila u skoli, ali su jedini ljudi koji danas mogu primijetiti tu moju osobinu oni sa kojima se povremeno dopisujem. Poslije sam zeljela da budem doktor - i to hirurg. Taj moj san se zavrsio kada sam vidjela prvu otvorenu ranu (na sebi) i zamalo pala u nesvjest. Danas se uglavnom zadovoljavam time da napisem poneku lijepu poruku, procitam neku lijepu knjigu i radim u racunovodstvu firme. Svoju zelju da pomazem ljudima najcesce zadovoljim time sto cu dati po koju paru prosjaku, ili pomagati ljudima sa kojima radim.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od ces@ric@ Sub Dec 31, 2011 3:14 am

Kao bas mala zeljela sam biti pjevacica. To je brzo postao pusti san, cim sam poclea da pjevam :buahahhaha:
Onda sam prilicno dugo zeljela biti doktor. Taj san me je jako dugo drzao, ali nikad nije bio nesto izrazen. Zauvijek ce ostati neostvaren


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Ika Ned Feb 05, 2012 6:19 pm

Uvek sam želeo da budem nastavnik. :D To mi je bilo nekako baš lepo i zanimljivo. Sada studiram dizajn tako da se deo toga ostvaruje jer ću moći da radim kao nastavnik likovnog. :) Ali sumnjam da bih mogao da se borim sa toliko dece. Danas je to mnogo drugačije nego što je nekada bilo. Nema više poštovanja ni prema roditeljima, a tek prema nastavnicima... Tako da na neki način jesam ispunio taj san iz detinjstva, ali se najverovatnije ne bih upustio u to.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od enigma_ Uto Feb 07, 2012 7:28 am

Kao mala sam htela biti pevačica :D stalno sam pevala kao dete :D čak su me moji terali da im pevam, voleli su da slušaju kako pevam %-)
Kad sam krenula u školu, moja želja se promenila, pa sam htela biti učiteljica.
Naravno, kasnije se i to promenilo, bilogiju sam volela, čak sam išla i na neka takmičenja i moja želja je bila da budem bar medicinska sestra.
Zkasnila sam sa upisom u Medicinsku školu i otišla u Ekonomsku.
Promašaj.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od zanesena Sre Feb 08, 2012 10:27 am

Kao mala zeljela sam da budem glumica. Bila sam aktivan clan dramske sekcije u osnovnoj skoli.
I bez obzira koliko sad volim posao koji radim, zao mi je ponekad sto nisam pokusala ozbiljno da se bavim glumom.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Dora_Mar Sre Feb 08, 2012 10:55 am

...Kao klinka sam htjela da budem doktorica, hirurg tačnije. Sada vidim da to nisam ja, i ne žalim što nisam krenula tim putem.
Trenutno me zanimaju neke stvari poptuno nevezane za ekonomiju koju studiram, ali šta je tu je. Nekako će se sve kockice vremenom sklopiti. :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Still_dreaming Sub Apr 14, 2012 1:48 pm

Želeo sam da budem pisac, od malih nogu. Pisao sam pesme. Pre nekoliko dana sam našao svesku u koju sam ih beležio. Ismejao sam se samom sebi. :buahahhaha: A baš je slatko bilo to detinjasto rimovanje. :ahda: ‚‚Aha, ovo se rimuje, daj da to stavim!'' :buahahhaha:


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Miloš_88 Sub Apr 14, 2012 11:19 pm

Kad sam bio mali ja sam bio gotovo siguran daću biti doktor, tj. lekar :)
Kadgod bi me neko pitao ja sam uvek rekao da ću biti lekar a ne znam ni sam zašto... :O
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Ika Ned Apr 15, 2012 7:52 am

Betmen! :buahahhaha: Super heroj! :D :buahahhaha: Sreća pa nisam. Isto tako sreća pa Miloš ne leči ljude. :D smajli-a095.gif

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Ivana_ Sub Avg 29, 2015 3:06 am

Kao mala želela sam da budem glumica ili plesačica. :D
I direktor. :D Bilo čega, bilo gde - bitno neki autoritet i rukovodeći organ. :D
Onda sam shvatila da se iz mene prosto harmonijski rasipaju reči... Sa devet godina počela sam da pišem... tad sam strasno zavolela film.
Vremenom se razvila ljubav prema režiji...
Mama je htela da budem u medicini.
Otac je hteo da razmislim o pravima; i ne samo on - svi su u meni videli advokata... Posle gimnazije kad je moj san umro gotovo sve sam htela, a i mogla da studiram. Spremala sam prijemni za strane jezike, saobraćajni, fon, medicinu, psihologiju, fiziku, biologiju, prava. Samo sam umetnosti izbegavala. Izgubiviši tatu izgubila sam i svoj put, cilj i pravac i mnogo sam lutala.
Na dan kad je trebalo da polažem psihologiju bio je na istom faksu prijemni za književnost. Tad je bila prijava. Otišla sam, polagala psihologiju i odjednom sam sebe zatekla na šalteru kako plaćam prijavu za književnost!!! Bez ičijeg znanja. Nakon devet dana bio je prijemni, slagala sam mamu da idem samo po rezultate za psihologiju (iako se to proverava na netu jelte). Kad su došli rezultati na medicini, pravima i književnosti bila sam na budežtu, a na psihologiji sam upala na samofinansirajućem. Mama mi je rekla da iako nisam na budžetu a želim psihologiju može da me isprati tu godinu finansijski. Bila sam ubeđena da ću to studirati... Na upisu sam ipak skrenula dva šaltera.
Ne znam kako sam završila na književnosti. Voleći je strasno počela sam da je mrzim jer mi je postajala teret. Nikad nisam htela njome profesionalno da se bavim u smislu profesorstva ili ma čega sličnog jer mi je ona bila strast i nisam želela da se to izgubi. No, bila sam dobar student.
... Uzalud. :)
Sad više ne znam ni šta bih, ni gde. I sumnjam da ću uopšte i da saznam.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kad porastem, biću... Empty Re: Kad porastem, biću...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu