Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja kao režiser

3 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Ići dole

Ja kao režiser Empty Ja kao režiser

Počalji od Still_dreaming Uto Jan 31, 2012 11:33 am


Koliko puta ste u toku gledanja filma pomisli ‚‚kako je ovo loše snimljeno'', ‚‚dobra ideja, ali loše realizovana'', ‚‚čak i ja bih to bolje uradio'', ‚‚bolje da su izabrali neke druge glumce'' i slično? U ovoj temi imate priliku da režirate. Imate pravo da menjate detalje u scenariju, da menjate kraj filma, da menjate lokaciju, da menjate glumce, da menjate uglove iz kojih je snimano, da izbacujete određene delove, a ubacujete druge - vaše. Imate pravo da stvorite film kakav biste hteli!

Doradite neki film koji je po vašem mišljenju mogao da bude bolje odrađen. Navedite njegove dobre i loše strane i onda na svoj način korigujete loše. Pustite mašti i želji da rade za vas i uživajte bar na tren u ulozi režisera!



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ja kao režiser Empty Re: Ja kao režiser

Počalji od Troja Uto Jan 31, 2012 11:49 pm

Cold Mountain - glumci su odlicni, film je dosta dobar, ali bih promijenila kraj. Umjesto sto glavni glumac gine na kraju, kod mene bi se on vratio iz rata, ozenio se glavnom glumicom i zadnja scena bi mogla biti slicna - svi jedu za stolom jednog lijepog suncanog dana, ali bi i on bio tu i sve bi se zavrsilo sretnije nego sto jeste.

The Resident - sa Hillary Swank. Glumci su mi se dopali, ali mi je glavni glumac bas faca za neki romanticni film, pa bih umjesto mracnog filma punog nasilja razvila pricu u ljubavnu pricu izmedju dva glavna lika. I ovaj bi se film kod mene zavrsio sretno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ja kao režiser Empty Re: Ja kao režiser

Počalji od ces@ric@ Sub Jan 24, 2015 4:23 am

Trenutno mi pada napamet samo jedna serija: How I met your Mother, ciji kraj bih definitivno promijenila.

Najprije, Ted definitivno ne bi zavrsio sa Robin, ta prica mi je isuvise dosadna, i prosli su je milion puta. Bio bi vise happy end, jer majka nije umrla, vec ih na kraju zove sve na rucak.

Ted ne bi imao nikakva osjecanja prema Robin od trenutka kad se ona pocela zabavljati sa Barneyem. Jednostavno, u ovoj seriji glavni par bi bili Marshal i Lilly.

Lilly bi JEDNOM postupila onako kako Marshal zeli i stavila bi njegovu karijeru ispred svoje. Inace, ne vidim logiku u njihovom kraju da on odbije ponudu za posao sudije da bi njegova TRUDNA zena otisla jednu godinu u Italiju da slika. Ona bi jednom pokazala da je nesebicna, a on da nije papucar i prihvatio bi posao sudije. E, onda bi se i njoj ukazala neka dobra poslovna prilika, ali u New Yorku.

Lillyinog oca i Marshalovu majku ne bih spajala, previse mi je neuvjerljivo i gadno


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ja kao režiser Empty Re: Ja kao režiser

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu