Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puna torba neophodnog

+4
zanesena
ces@ric@
Troja
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Puna torba neophodnog

Počalji od Still_dreaming Čet Feb 23, 2012 12:17 am


Primetio sam da žene nigde ne idu bez torbe. Uglavnom ih imaju nekoliko i skoro svaki dan ih menjaju i premeštaju stvari iz jedne u drugu. Čak i kad stvari koje su u torbi mogu da stanu u jedan džep, torba je obavezan detalj.


Je li i kod vas torba neizostavan detalj?
Nosite li je zato što ‚‚žena ne ide bez torbe'' ili iz praktičnih razloga?
Šta to tako praktično i neophodno nosite u torbi? Šta obavezno mora da vam bude u torbi?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od Troja Čet Feb 23, 2012 2:16 am

Ja nikada ne nosim torbu kada izlazim sa suprugom. Naravno, nosim je kada idem na posao ili sama izlazim (mada ne ako samo idem do obliznje prodavnice). Nosim je cisto iz prakticnih razloga, jer ne vidim kako bih drugacije imala pri ruci kartu za podzemnu, kljuceve, novcanik, bombone i kisobran. Prije sam nosila sa sobom i iPod i mobilni telefon, a sada sam odlucila da minimalizujem to sto nosim sa sobom, pa sam odbacila ova dva predmeta.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od ces@ric@ Čet Feb 23, 2012 9:32 am

Kod mene je uglavnom iz prakticnih razloga. Nekad bih je zaista izostavila, ali tesko. Najprije jer imam svezanj kljuceva, koji tesko stane (sem zimi u neki kaput) u neki dzep. Na njemu su kljucevi od cetiri brave koje vode do mog stana, pa tri kljuca od firme... Izgleda ogromno.
Onda u torbici, nosim novcanik u kom su pored para i neke kartice shopping centara, pa i on izgleda veliki i tesko da moze u neku malu torbicu, a za dzep nema sanse. Pa onda obicno kako zivim u stranoj drzavi, kao glavni dokument nosim pasos sa sobom. Posto je ovdje vrijeme takvo, uvijek u torbi imam i mali kisobran. Sminka je cesto tu, mada je nekad izostavim. Paket maramica i antialergijski sprej su isto tu... i-pod, koja olovka...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od zanesena Pon Mar 05, 2012 5:12 am

Uvijek nosim torbu prije svega iz prakticnih razloga. I uvijek u torbi imam gomilu i potrebnih i nepotrebnih stvari.
Uvijek su mi u torbi novcanik, cigarete, maramice, zvake, futrola za naocare, pernica, flasica vode, kljucevi. Kad idem na posao nosim i papire koje mi trebaju.
Ma, torba mi je uvijek prilicno neuredna, ali ja u njoj uvijek mogu sve da pronadjem.
I da volim da je nosim, nekako mi uvijek nesto fali kad izadjem bez nje vani.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od enigma_ Uto Maj 15, 2012 9:35 am

Danas sam sredila torbu,ne znam odakle mi oniliko gluposti u torbi :D
Sve što nisam mogla da nađem,a trebalo mi, našla sam u nekoj od mojih torba.
Sad sam kao zapamtila da sam sve spakovala u crvenoj torbi (tako da sledeći put kad tražim nešto, naćići na Zidu u kojoj je to torbi :D )
Trenutno u torbi je : neseser, maramice, novčanik, notes, olovka, naočare za daljinu, naočare za Sunce,neki lekići.
Sutra ili kroz par dana biće tu svega i svačega,ne znam kako, nesvesno sve guram u torbu.
Najviše me nervira što kritikujem sve oko mene za urednost torbe,a sebe ne :D
Zato se uvek nađe neko da mi uzvarti kritiku, kad god tražim nešto po svim tim torbama :D
Inače bez torbe ne mogu nikuda i imam dosta torbi.
Zanimljivo da muškarcima sve što je potrebno, stane u jednu malu torbicu i uvek znaju gde im je šta :(
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od ms.k Ned Okt 12, 2014 12:02 pm

Stil ::Je li i kod vas torba neizostavan detalj?
Uglavnom .. yes.gif
Stil ::Nosite li je zato što ‚‚žena ne ide bez torbe'' ili iz praktičnih razloga?
Praktični razlozi .. yes.gif
Stil ::Šta to tako praktično i neophodno nosite u torbi? Šta obavezno mora da vam bude u torbi?
Voda, upaljač, kamen(je), maramice (obične i vlažne), ogledalo, orbit bombone, krema za ruke, konac, igla, hanzaplast, sredstvo za dezinfekciju, šećer, kafetin/analgin, orasi, lješnjaci, novčanik, kaiš, kišobran, papir, olovke, ... sve osim telefona .. obično je u džepu .. ko bi ga našao u svom tom haosu da je u torbi .. :D
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od polly88 Sub Feb 21, 2015 6:42 am

Inače baš i ne volim torbe, posebno mi je mrsko kada ih moram kupovati jer teško mogu naći neku koja mi se stvarno sviđa i koja će mi biti praktična. U srednjoj školi pa i tijekom studiranja nosila sam ruksak. Probala sam i veću torbu preko ramena, ali osjećala sam bolove u leđima i ramenima pa sam odustala od toga. Problem je bio u tome što sam morala dosta pješačiti, a torba bi uvijek bila preteška. U ruksaku se to sve fino rasporedi.

Za posao imam torbu, ali u njoj je samo ono najvažnije: novčanik, maramice, tablete, futrola za naočale, mobitel, labelo, bilježnica i pernica; po potrebi i kišobran. Ako moram nositi nešto dodatno, uvijek to nosim u vrećici i tako rasporedim težinu.

Imam i dvije torbice za izlaske, u njima obično nosim samo novac, maramice, mobitel i labelo.

Nedavno sam nabavila i malo veći crveni novčanik koji se može nositi i kao torbica, a taman mi u njega stanu i mobitel i maramice pa ako idem npr. samo do trgovine, onda to nosim.

Rijetko u torbu natrpam sve i svašta, uvijek se trudim ponijeti samo ono što mislim da će mi stvarno trebati.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od ces@ric@ Sub Feb 21, 2015 8:13 am

Torbe su mi pretrpane.

Za Bozic sam dobila prekrasnu torbu za laptop u koju se trudim da potrpam i sve drugo sto mi moze zatrebati. Onda torba postane preteska, tako da pored te za laptop na posao najcesce nosim i drugu tasnu. Najveci problem mi je sto je posao daleko od kuce i sto smo usred nicega. Tako da pored obicnih stvari i laptopa nosim i jelo od kuce, kisobran, knjigu, sminku, dva litra nekog soka, neke papire u slucaju da moram raditi od kuce, sendvic ili kifle... Na kraju na posao dolazim sa laptop torbom, tasnom i kesom sa jelom i picem


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od Ivana_ Uto Jun 16, 2015 11:42 pm

Still ::Primetio sam da žene nigde ne idu bez torbe.

Apsoluto netačno u mom slučaju. Nikada nisam volela torbe. Od najmlađeg doba ih ne volim. Nisam volela čak ni školsku torbu. Uglavnom sve što mi treba nosim u rukama i džepovima. Ličim na nekog nabudženog badžu ali ja stvarno iskreno ne volim torbe. Smetaju mi, dave me, opterećuju me. I što je najveći hit ja ne umem da ih nosim, ne stoje mi, ne idu mi uz mene. Nošenje torbe za mene je pravo mučenje. Ako baš moram da je nosim to uglavnom radim da bih ponela knjige, sveske, pribor za pisanje, mada češće vučem čak i providnu kesu nego torbu. Čak mi i rančevi smetaju. Ako nosim - a to je vrlo retko neku elegantnu tašnu - tu su mobilni, labelo, maramice, slušalice, i novac. To uvek nosim sa sobom rekoh makar i u rukama. Imam par torbi koje volim - i to su platnene torbe, rastresene i ležerne. Ne volim od kože i damske. Ako je neka elegantna prilika u pitanju uvek biram pismo torbicu, ili neki lep veći novčanik.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Puna torba neophodnog Empty Re: Puna torba neophodnog

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu