Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loša učiteljica (Bad Teacher)

2 posters

Ići dole

Loša učiteljica (Bad Teacher) Empty Loša učiteljica (Bad Teacher)

Počalji od polly88 Ned Jun 24, 2012 9:52 pm

Loša učiteljica (Bad Teacher) Badteacherfilm

Godina: 2011.
Režija: Jake Kasdan
Scenario: Gene Stupnitsky i Lee Eisenberg
Uloge: Cameron Diaz, Jason Segel i Justin Timberlake

Važe mišljenje o filmu?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Loša učiteljica (Bad Teacher) Empty Re: Loša učiteljica (Bad Teacher)

Počalji od ces@ric@ Uto Jul 03, 2012 3:58 am

Nista specijalno.
Gledljiv film sa velikom dozom vrlo glupog humora. Ranije sam vidjela najavu i ocekivala sam vise, pa sam se prilicno razocarala. Mislila sam da ce biti neki film o zaista losem profesoru, fokusiran na skolu i njen odnos sa djecom. Umjesto toga, sve lose sto je napravila svelo se na to sto im je stalno pustala filmove za gledanje, umjesto da predaje. U stvarnosti to jeste dovoljno lose, ali za neki film je to nezanimljivo.
Naravno, vrlo predvidljiva ljubavna prica. Ona proganja nekog bogatasa, za kojeg se pred kraj ustanovi da je obicni kreten, a nju ganja obicni siromah, kojeg ona sve vrijeme odbija da bi na kraju shvatila da je zaljubljena u njega.

Niz nerealnosti, nelogicnosti. Naprimjer, nije mi jasno zasto je periku i ukradene testove drzala u skoli?
Jedino iznenadjenje za mene je da se iz svega izvukla bez najmanje ogrebotine...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Loša učiteljica (Bad Teacher) Empty Re: Loša učiteljica (Bad Teacher)

Počalji od polly88 Uto Jul 24, 2012 7:46 am

Ne gledam baš ovakve filmove, ali ajde, nekad dobro dođu za razbibrigu...

"Bad Teacher" je tipična (romantična) komedija. Kad kažem - tipična - mislim na sve ove novije komedije koje su manje-više iste, samo s različitim glumcima i mjestom radnje. Sve ostalo je tu: zgodna glavna glumica, dečko kojega ganja kroz čitav film, ali na kraju se ispostavi da nije vrijeda toga, dečko koji nju ganja kroz čitav film, ona ga odbija, ali na kraju uvijek završi s njim... Već viđeno!

Da ne pričam o tome da nema ni "k" od "komedije". Nisam se nijednom nasmijala.

Živcira me što se kroz sve provukla kao da se ništa nije dogodilo. Mislim, halo, profesorica je pila za vrijeme nastave, pušila travu, ukrala novac i završni test, podmetnula Amy jabuku koja joj je uništila lice i apsolutno joj se ništa nije dogodilo. Još je na kraju dobila i bolji posao i dečka, kao nagradu.

Kad je već naglasak filma stavljen na profesoricu, onda se to u svakom slučaju moglo bolje prikazati i trebali smo vidjeti više nastave u školi, nego grudi u ordinaciji...


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Loša učiteljica (Bad Teacher) Empty Re: Loša učiteljica (Bad Teacher)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu