Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

5 posters

Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od Troja Čet Nov 20, 2014 9:08 pm

Najnovija istraživanja pokazuju da se za liječenje debelih ljudi troši isto toliko novca koliko i za one koji se razboljevaju od posljedica pušenja. BBC je tim povodom objavio skalu na kojoj možete provjeriti koliko ste debeli u odnosu na stanovnike svoje zemlje i svijeta. Može vam biti interesantno da provjerite gdje se nalazite na ovoj skali bez obzira na to da li jeste ili niste debeli.  

Potrebno je samo upisati godine života (age), visinu (height), težinu (weight) i zemlju u kojoj živite. Takođe naznačite da li ste muško (male) ili žensko (female).

Sretno!


http://www.bbc.co.uk/news/health-18770328
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od ces@ric@ Pet Nov 21, 2014 12:56 am

Mrsavija od 100% zena u Ceskoj... ocekivano... :sorry:


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od Still_dreaming Pet Nov 21, 2014 1:13 am

You have a lower BMI than 100% of males aged 15-29 in your country

You have a lower BMI than 100% of males aged 15-29 in the world

If everyone in the world had the same BMI as you, it would remove 286,989,421 tonnes from the total weight of the world's population Surprised

You're most like someone from DR Congo Surprised :buahahhaha:

Jeste da sam ukucao Bosnu, jer Srbije nema, ali ako je ovako, onda bi bilo isto.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od ms.k Pet Nov 21, 2014 2:39 am

Štrumfče, može biti da ti ego ide 174 metra u visinu ( :naduv: .. givenheart ) ,  ali tijelo, pretpostavljam samo 174 centimetra, tj. 1.(tačka)74 metra .. :P
U kombinaciji sa težinom 70kg .. godinama .. itd ..
Rezultat bi bio ..

BMI: 23
You have a lower BMI than 62% of males aged 15-29 in your country ..
You have a higher BMI than 58% of males aged 15-29 in the world ..
If everyone in the world had the same BMI as you, it would remove 7,253,089 tonnes from the total weight of the world's population ..
You're most like someone from Lebanon ..


Ahh .. avaj .. mene smjestiše u Etiopiju .. :(
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od Still_dreaming Pet Nov 21, 2014 2:44 am

Hahhahah, vidim ja nešto čudno. A i hoću da popunjavam na neučitan mozak :D Hvala! givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od ms.k Pet Nov 21, 2014 2:49 am

.. :hmhm: .. al znaš šta bi bilo totalno kul?? .. :hmhm: .. da je Ces debela 50kg ( :P ) , a ne 40 .. i da je i ona omašila i napisala centimetre a ne metre .. :D
Ces .. :P .. givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od ces@ric@ Pet Nov 21, 2014 3:29 am

:buahahhaha: :buahahhaha: Cesarica isto napisala centimetre :buahahhaha:

National: You have a lower BMI than 89% of females aged 15-29 in your country
Global: You have a lower BMI than 83% of females aged 15-29 in the world

You're most like someone from Vietnam* :buahahhaha: Jedino sto sam jedno 50 cm visa od te populacije :P

I dalje je strasno, ali bar nije 100% :D



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od polly88 Pet Nov 21, 2014 4:55 am

ms.k ::Ahh .. avaj .. mene smjestiše u Etiopiju .. :(
I mene; družit ćemo se. :D

National: You have a lower BMI than 82% of females aged 15-29 in your country
Global: You have a lower BMI than 67% of females aged 15-29 in the world
Did you know? If everyone in the world had the same BMI as you, it would remove 45,641,764 tonnes from the total weight of the world's population
You're most like someone from Ethiopia


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije Empty Re: Uporedite svoju težinu sa težinom ostatka populacije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu