Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najgori postovi sa foruma

4 posters

Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Najgori postovi sa foruma

Počalji od Still_dreaming Čet Jul 30, 2015 10:09 am

Tokom boravka na raznim forumima pročitao sam veliki broj gluposti, pretvaranja, svađa izazvanih čistom sujetom članova i groznih postova koji su tek tako prošli kroz masu i ostali na forumu, zapečećeni u njemu.


U ovu temu možete da postavljate postove drugih članova koji su vas zgrozili, iznervirali, zaprepastili i slično, bilo da je reč o postovima koji su napisani na ovom ili na nekom drugom forumu.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od Troja Čet Jul 30, 2015 8:17 pm

Jao, Still, mislim da ti ova tema i nije neka. Ako su postovi grozni oni izazivaju revolt, gadjenje i ljutnju, a sta ce nam to na ovom forumu.

Inace, ja bih mogla jako doprinijeti ovoj temi do prije nekoliko mjeseci, a sad ne mogu jer je forum sa koga bih prenijela mnoge postove nedavno prestao da postoji. Doduse, mogli bi se mozda naci post-dva i ovdje, ali ko bi sad kopao po bog zna koliko starim postovima. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od ces@ric@ Čet Jul 30, 2015 8:45 pm

Troja ::ali ko bi sad kopao po bog zna koliko starim postovima. :jj:

Pa ms.k, ta vjerovatno nece ni kopati, ona sve to pamti :D

Still, slazem se sa Trojom. Mislim da bi ova tema mogla izazvati prepirke i svadje i da nije najbolja


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od Still_dreaming Pet Jul 31, 2015 9:25 am

Ma ajde bre, kakve svađe. Diskusiju bi pokrenule - niko od nas nije toliko sujetan. Ako bi bio naveden post sa ovog foruma, možda bi onaj ko ga je postavio mogao da ga razjasni za slučaj da ga je neko pogrešno razumeo ili da je to bilo samo u žutoj minuti ispisano. Ne treba bežati od neprijatnih stvari. A i čini mi se d aovde nema takvih postova - ovo je uglavnom za forumaše koji su obravili na nekim forumima na kojima zbog vladavine anarhije takve stvari mogu da prođu.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od ms.k Pet Jul 31, 2015 10:52 am

Ces ::
Troja ::ali ko bi sad kopao po bog zna koliko starim postovima. :jj:

Pa ms.k, ta vjerovatno nece ni kopati, ona sve to pamti  :D


Tako tačno. Samo ne znam da li da stavim smajlija koji se smije ili koji plače :mtj: Strahotno
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od Troja Pet Jul 31, 2015 11:22 am

Ne znam možemo li samo prepričati neki post ako ne možemo da ga nadjemo jer forum više ne postoji, ali evo da navedem primjer, pa vi brišite ako mislite da to ne može.

Moje ogorčeno neprijateljstvo sa jednom članicom drugog foruma počelo je kada sam pročitala post jedne glupače koja je odgovarala curici od 16-17 godina koja se žalila da je imala seks po prvi put iako joj je majka branila da takvo šta uradi i koja je bila nesrećna jer je željela da se povjeri majci, a nije se usudjivala. Dakle, reakcija te forumašice je bila da tu curicu izvrijedja, nazove je kurvom i kaže joj da ne zaslužuje da živi.

Zgrozila me je pomisao kako je takav post mogao uticati na psihu krhke mlade osobe, nesigurne i koja je još u razvoju i tek se suočava sa svim problemima adolescencije.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od Still_dreaming Pet Dec 18, 2015 4:45 am

Mene su uvek ljutili i rastuživali postovi puni neosnovane mržnje, kao što su nacionalistički postovi, postovi u kojima se priželjkuje smrt homoseksualaca, transvestita i drugih manjinskih grupa, postovi u kojima se vređaju pripadnici određene religije, postovi koji za cilj imaju samo da uvrede nekog drugog člana. Mnoge takve postove čitao sam na forumima na kojima sam bio, ali ne želim sad da se vraćam i tražim ih, jer odavno nisam tamo.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najgori postovi sa foruma Empty Re: Najgori postovi sa foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu