Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soba (Room)

2 posters

Ići dole

Soba (Room) Empty Soba (Room)

Počalji od polly88 Pon Apr 18, 2016 9:34 pm

Soba (Room) Room-510


Godina: 2015.
Režija: Lenny Abrahamson
Scenario: Emma Donoghue prema svom romanu
Uloge: Brie Larson, Jacob Tremblay, Sean Bridgers



Kakvi su vaši utisci nakon odgledane drame?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Soba (Room) Empty Re: Soba (Room)

Počalji od polly88 Pon Apr 18, 2016 9:42 pm

Mali Jacob Tremblay odmah me je osvojio. Kako predivno stvorenje, kako glumi, kako ugodan glas ima...

A Room... pravi rollercoaster osjećaja. I smijala sam se, i zasuzila. Ovdje bi svaki pokušaj prepričavanja bio spojler, tako da ne želim nekome pokvariti doživljaj. Film mi se jako svidio i svakako preporuka svima koji vole drame i koji nisu previše osjetljivi na teške teme.

When I was small, I only knew small things. But now I'm five, I know EVERYTHING! :tiktak: :heart:


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Soba (Room) Empty Re: Soba (Room)

Počalji od ces@ric@ Sub Avg 20, 2016 8:38 am

Mislim da bi bolja bila knjiga, da je ovo bolje procitati, nego pogledati. Filmu nesto fali, mozda je to kakva scnea, kakva akcija. Mislim da cu procitati knjigu :)

I mene je mali osvojio, mada sam jedva cekala da ga osisaju :buahahhaha: Film me par puta zamalo rasplakao. Naprimjer, ona scena kad se nakon 7 godina vidi sa roditeljima.
Ili scena kad je policija osolobodi. Posto nisam citala knjigu, niti se pretjerano informisala oko filma, u tom trenutku sam mislila da ju je Nick iz osvete ubio kad je vidio da ga je prevarila za mrtvog sina.

Njena majka mi se takodjer odmah svidjela, a i mamin momak je odlican. Prica sa ocem je ostala nedorecena, manjkalo mi je tu emocija sa njegove strane. Ipak mu se vratila kcerka. Razumijem zasto ne zeli ni da pogleda malog, ali da ipak kasnije nije izgladio stvar, da ga nije bilo nigdje kad se Joy pokusala ubiti? Izgledao je tako emotivno kad ju je nakon 7 godina vidio, mislila sam da ce se vise potruditi oko kcerke.

Falilo mi je i to da prikazu kako se Joy ponovo adaptira na vanjski svijet. Da prikazu kad ode prvi put u prodavnicu ili se sretne sa nekim znancem i slicno.
No, sve u svemu odlicna drama...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Soba (Room) Empty Re: Soba (Room)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu