Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se rešiti mitisera?

5 posters

Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Still_dreaming Ned Mar 07, 2010 1:13 pm


Imate li neki savet za trajnije uklanjanje mitisera?


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Sre Nov 18, 2015 11:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 16.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od f-lady Sre Mar 31, 2010 8:25 pm

prestanite da jedete nezdravu hranu, sa raznim aditivima i konzervansima, hormonski "naflitanu" i sl. i koza ce vam postati mnogo zdravija i cistija; jeste da je tesko i gotovo nemoguce, makar u potpunosti, ali to je pravi odgovor na tvoje pitanje XD za pocetak bez nepotrebnih grickalica, cokoladu uzimati u razumnim kolicinama i vise voca i povrca :D:

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Troja Sre Apr 13, 2011 2:20 pm

Mislim da je takodje dobro pokusati cistiti lice povremeno za to predvidjenim specijalnim sapunima. Pri tome treba obratiti paznju da, ako vam je lice suvo, izbjegavate proizvode na bazi alkohola koji bi vam isusivali kozu i stvarali bore.

Za ciscenje mitesera je najbolje napariti lice nad kamilicom (staviti peskir na glavu i nadnijeti glavu nad lonac iz koga izlazi para). Potom, kada se pore rasire, mozete sto njeznije i pazljivije pokusati da uklonite mitesere.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16899
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Sanja Faramceut Sub Dec 24, 2011 12:26 am

Stavite grancicu bosiljka u kljucalu vodu i stavite glavu iznad posude, naparite lice, a onda kada koza omeksa vucite zlatnim prstenom po kozi, mitiseri ce se otkloniti, proveren recept + nema tragova od stiskanja, samo crvenilo od parenja i blaga nadustost koja splasne. Pozdrav

Sanja Faramceut
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 1
Ženski Datum upisa : 24.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Still_dreaming Sub Dec 24, 2011 1:09 am

Hvala na savetu, Sanja! smajli-a095.gif I dobro došla! Ne znam da li si primetila, ali pazi prilikom logovanja - napisala si Faramceut umesto Farmaceut. Kad se sledeći put budeš ulogovala, ako želiš, ja mogu ispraviti tu grešku, osim ako sama nisi tako htela da napišeš. :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 16.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Ivana_ Ned Jun 07, 2015 1:16 pm

Joj ja to nemam. :D Pore su mi vrlo uske i male, jedva da imam i ove na nosu. Ali čistim lice kamilicom kako reče Troja, i to srebrnim prstenom nakon parenja lica pilingujem ga prstenom, naučila me tetka. :) Prsten prethodno iskuvam sodom bikarbonom. Kad sam bila mlađa i nije bilo ovih silnih preparata koristila sam aspirin, jer sadrži salicilnu kiselinu. Rastopim aspirin u kašiki i namažem. Ona zasušuje, i ne samo mitisere nego uopšte bubuljice. Stavljala sam na bubuljicu i pastu za zube, kad mi izađe. :D Sve ovo funkiconiše odlično, verovali ili ne. Sada za čišćenje lica koristim Garnier pure active sa salicilnom kiselinom i aktivnim ugljem. Preparat je siv kao glina ali je sjajan. Tako čisti lice i kožu da ne umem da objasnim. Stvarno je odličan, probajte ga ako imate ma kakav problem sa kožom lica, pa i određene regije na telu. givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako se rešiti mitisera? Empty Re: Kako se rešiti mitisera?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu