Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

+4
zanesena
Catwoman
Mima
Still_dreaming
8 posters

Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 29, 2010 12:39 pm

Kad dođu u određene godine, ljudi počinju da sumiraju svoj prethodni život. I preplaše se kad vide ono što je iza njih. Nikad nisu zadovoljni onim što su do tog trenutka postigli. I uvek misle da su mogli bolje, da su mogli više... Čini im se kao da je vreme koje dolazi prekratko za ono što još uvek žele da urade. I svaki otkucaj sata ih saseče u struku i izazove bolnu mučninu jer ih podseti da vreme prolazi, a oni tu sede... I čekaju da se nešto promeni.

Kako vi podnosite pomisao da vreme brzo prolazi, a da stojite i dalje u mestu?
Čini li vam se da je korak koji ste upravo napravili mogao da bude mnogo veći u odnosu na to koliko ste vremena utrošili na njega?
Prepuštate li se kolotečini vremena ili se i dalje otimate i pokušavate da zadržite čvrsto u rukama ono što vam je toliko puta iskliznulo iz njih?
Kako se vi borite sa vremenom?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Mima Pon Mar 29, 2010 1:21 pm

Marfijev zakon - sto vise radis vreme brze prolazi :D:
Ja se vracam u radno stanje Wink :D:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Catwoman Uto Apr 06, 2010 4:46 am

Smatram da mi vreme uopste ne prolazi prebrzo. Mlada sam, sto se kaze: ceo zivot je predamnom. Za sve imam vremena. Naravno, starijim ljudima je drugacije jer stalno imaju neke obaveze.
Ako dobro organizujete svoj dan, nikada necete imati osecaj da ste nesto propustili. A i ako se desi da se nesto propusti, ako je sudjeno, doci ce ponovo.
Nikad mi nece biti jasni oni koji kazu "smaram se". Kako jedan mlad, perspektivan covek, pun zivota moze to da kaze? Znaci da on gubi vreme uzalud, da cak i ne radi ono sto voli da bi bio ispunjen.
Kada radimo ono sto volimo, okrenemo se i za cas padne mrak. Cini se kao da je jako brzo proslo. Ali, kada vidite sta ste uradili za prethodnih par sati, osecate se vrednim i mozete na miru da legnete u krevet i da zaspite. :):
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od zanesena Pon Feb 14, 2011 9:13 am

Nemam uopste osjecaj da mi vrijeme prebrzo prolazi. Do sada sam ostvarila neke svoje planove i time sam zadovoljna. Za sve ostalo sto zelim da ostvarim imam jos mnogo vremena pred sobom.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Bult Uto Feb 22, 2011 4:40 am

Ja ne mislim da mi je vrijeme u zivotu proslo a da nista nisam postigao. Zadovoljan sam time koliko sam postigao. Radim posao koji mi odgovara i solidno zaradjujem. Svim onim cim bih se volio baviti, a nije dio mog posla, bavim se u slobodno vrijeme.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Troja Sre Feb 23, 2011 10:35 pm

Meni se katkada cini da sam u zivotu postigla mnogo, a nekada da sam mogla da postignem i vise. Mislim da je to pomalo i uticaj mojih roditelja na mene, jer su oni uvijek smatrali da moze vise i bolje. Mislim da je takav stav los jer ne uzivas u postignutom i moze te dovesti do depresije. A steta je sto je tako, jer sam sigurna da svoje najbolje rezultate postizem kada ne razmisljam o postignutom, nego samo uzivam u poslu koji radim.

I da - nekada mi se zaista cini da je dan prekratak da bi se ostvarilo sve sto zelim.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Bult Uto Mar 08, 2011 8:23 pm

Vrijeme definitivno brzo prolazi da jedva stignemo uzivati u zivotu.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od enigma_ Sre Mar 09, 2011 9:50 am

Kako sam starija sve brze otkucavaju...Mislim da su ubrzale posle moje 35 godine...i, treba uzivati u svakom minutu.

Ne mogu da kazem da sam bas u svakom trenutku uzivala...bilo je dana...no, necu da se secam njih.

Sa svojih 42 godina, uspela sam za toliko a, to je a imam zdravu porodicu. Ipsred sebe uspesnu decu, i naravno uspesnog muza :D

I, svima sam ja njima dobra zaledjina, i super podrska, i nije mi zao, jer moj zivotni cilj je oduvek bio da imam ovo sto imam. :)

Mislim da cu za par meseci se maximalno posvetiti sebi...

Nadam se da nije kasno...jer neki u mojih godina tek su u prvi razred...i, ja sam sa uzivanjem isla tri puta u prvi razred :)

A.sa cu u 'banju'...bez dece, i brige oko njih... :)
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od polly88 Sre Avg 08, 2012 8:01 am

Još sam premlada i još je dosta toga ispred mene, ali za sada sam dosta toga postigla i zadovoljna sam. Nadam se da ću za nekoliko godina, kada se budem osvrtala, moći reći kako sam bila uspješna u ovim godinama i da nisam propustila neke prilike. No, ponekad mi se dan stvarno čini prekratak za sve ono što želim napraviti. Previše je planova, a premalo vremena. Kada ipak sve stignem, vidim da i nije bilo tako strašno pa sam opet zadovoljna. Sve činim u nekim malim koracima, ali tako da se na kraju vidi rezultat. Nikad nemam neke ogromne planove i ne stavljam pred sebe nemoguće ciljeve.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju... Empty Re: Kad kazaljke na satu prebrzo otkucavaju...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu