Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inspiracija

5 posters

Ići dole

Inspiracija Empty Inspiracija

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 29, 2010 1:20 pm

Ponekad nam dođe trenutak kad nam se čini da možemo sve i hoćemo to sve da ostvarimo istog momenta. I u naletu inspiracije, koja naizgled dođe niodakle, ipak ostavimo nešto lepo, nešto naše što će nas uvek podsećati na taj poletni trenutak...

U čemu pronalazite inspiraciju?
Šta je to što vas pokreće?
Koja je najlepša stvar koja se rodila iz nje?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od nexstosic Pon Mar 29, 2010 1:39 pm

najbolja inspiracija je moja najbolja drugarica. postoje dve najlepše stvari od mnogih lepih proizašlih iz iste inspiracije: iskomponovana melodija (namenjena njoj) i postao sam malo poetičan, uvek smislim neku pesmicu i pošaljem joj porukom na mobilnom telefonu. od mnogih pesama koje sam joj poslao, samo par strofa joj se nisu svidele.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od f-lady Sre Mar 31, 2010 7:38 am

Ono sto cu ja reci, ne daje odgovore na sva pitanja ove teme, ali svakako je glavni pokretac za mene. Svi naleti inspiracije koje dozivim dolaze nocu, desava se i u drugim prilikama i dobima dana, ali ovi su najvredniji.

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od Still_dreaming Ned Apr 25, 2010 9:30 am

U svemu oko sebe pronalazim inspiraciju. U muzici, u rečenici iz knjige, u kafi, u cigareti, u uličnoj svetiljci, u kišnoj kapi, u mekanom jastuku. Nalazim je u osmehnutom licu u gradskom prevozu koje čita sms, u sjaju nečijih očiju, u boji nečijeg glasa, u mirisu poljupca, u mirnoj zvezdanoj noći... U tužnim očima prijatelja, u drhtavim rečima majke, u malim znacima pažnje, u snovima...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od amaranth Pon Dec 13, 2010 12:23 am

Inspiraciju nalazim u svemu što me okružuje, bilo to nešto lepo ili ne sa sobom nosi inspiraciju da lepo pretočim u reči, a ono drugo pokušam da ulepšam.
Najobičnije stvari ujedno mi donose i najviše inspiracije, jer sa sobom nose najviše neobičnih priča.
Pokreću me sve one sitnice koje u datom trenutku imaju nekakav uticaj na moje raspoloženje, po nekad mi se čini da mogu promeniti svet, a pokretač je najsitinija moguća stvar.
Šta nastaje iz svega toga? Eh, pa nastaje moja ličnost, moje priče, rađa se ljubav, umire strah...


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od ThePoet Ned Jan 12, 2014 11:43 pm

Nije inspiracija problem. Sve što je postojalo, što postoji i što će postojati može da posluži kao inspiracija. Problem je sačuvati inspiraciju, ne dati joj da pobegne. Urezati je duboko u um, tako da joj se možemo vraćati kad ustreba.

Svakog dana vidim, čujem, opazim, pročitam ili pomislim na nešto što me inspiriše i podstakne na umetnost. Nekada iz toga proizađe pesma. Nekada ništa. Nekada samo potencijal za pesmu. Nekada ideja za knjigu koja bude napisana do pola. Nekada za knjigu koja se nikad ne napiše.

Međutim, ono što me najviše inspiriše dok pišem jeste muzika. Postoji nekoliko pesama koje uvek slušam u pozadini kada poželim da pišem. One valjda pokreću moju maštovitost i bude mi osećaje koji su potrebni za pisanje. One održavaju savršenu vatru da inspiracija postane ukusno delo.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Inspiracija Empty Re: Inspiracija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu